Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Нарахування відпускних, в розрахунковому періоді - неотриманий лікарняний

Відправлено користувачем OksanaOksana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня,
Чи правильно я міркую?
У мене співробітник іде в відпустку в січні 2020. В останньому місяці розрахункового періода (в грудні 2019)- лікарняний, який ще співробітник не приніс. Я враховую тільки фактичну зарплату за грудень і враховую всі календарні дні? Нарахування лікарняного буде відноситься до того місяця, в якому співробітник принесе лікарняний, вірно? Перераховувати потім нічого не потрібно буде? Заздалегіть дякую
Не вірно. Нарахування лікарняного буде відноситися до грудня 2019, незалежно від місяця нарахування.
З іншого боку, якщо він вже працює, а лікарняний не приніс, може його в нього і немає?
Quote
Blick
Не вірно. Нарахування лікарняного буде відноситися до грудня 2019, незалежно від місяця нарахування.
З іншого боку, якщо він вже працює, а лікарняний не приніс, може його в нього і немає?

Лікарняний є. Я його повернула, тому що він був оформлений з помилками. Лікар випрвляє. Так а як нараховувати зараз відпускні?


Даже не знаю, что Вам посоветовать. Ситуация неординарная.
Разве что, рассчитать отпускные примерно для выдачи, а потом в начале февраля пересчитать и если что доплатить. Я ж надеюсь к тому времени больничный уже исправят.
Quote
Blick
Разве что, рассчитать отпускные примерно для выдачи, а потом в начале февраля пересчитать и если что доплатить. Я ж надеюсь к тому времени больничный уже исправят.

Спасибо за совет, погуглю еще рекомендации.
в мене питання, 20/01 сплатила єсв з лікарняних за рахунок ФСС за грудень, і сьогодні знову продублювала налогічну платіжку, тобто 2 рази сплатила єсв з лікарняних, чи можна буде на цю суму змінусувати Єсв по зарплаті за січень, якщо ні то як зняти цю переплату?
Quote
Skarlet911
в мене питання, 20/01 сплатила єсв з лікарняних за рахунок ФСС за грудень, і сьогодні знову продублювала налогічну платіжку, тобто 2 рази сплатила єсв з лікарняних, чи можна буде на цю суму змінусувати Єсв по зарплаті за січень, якщо ні то як зняти цю переплату?
конечно,можно..р/с же один
А вот и нельзя. Банк контролирует, чтоб сумма ЕСВ была не меньше 1/5 от суммы зарплаты к выдаче. Так что можно, только если сумма небольшая. Если большая, можно за несколько раз частями отминусовать.
Добрый день! Подскажите пожалуйста, на работу принят сотрудник 01.11.2019. В январе 2020 года приносит больничный. В даних про трудовой и страховой стаж (взята с сайта пфу).Общий стаж 14 лет. У него следующие данные за последние 12 месяцев:
-январь - не работал
-февраль - 28 дней
- март - 31 день
- апрель - 22 дня
- май - 28 дней
-июнь и июль - не работал
-август - 23 дня
-сентябрь - 30 дней
-октябрь - 8 дней
- ноябрь - 30 дней, декабрь - 31 день.
Как ему рассчитывать больничный? с оплатой в 100% или с ограничением до минималки?
одни говорят что нужно считать общий стаж и тогда оплачивать 100%. Другие, что полных месяцев он отработал только 5 (февраль, март,сентябрь, ноябрь, декабрь) и делать ограничение. Помогите!!!
Принят в ноябре 2019, а б/л в январе 2020?? 2мес отработал?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033300000000003