Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Валютна виручка - платник інших, ніж клієнт

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Маємо експорт, фірма іноземна, але по факту власники українські. Нещодавно закрили нам борг у євро, сума невелика, пару сотень євро, але у платіжці вказано - що оплатила звичайна фіз. особа, а не фірма, з якою у нас контракт.

У банку (Приватбанк) - їм всеодно, так як сума невелика і не підлягає валютному контролю. Але мені цікаво чи я не попаду на ПДВ та інші штрафи, так як оплата відбулась від трьетьої особи. Як думаєте, достатньо буде дод. угоди щоб зарахувати цю виручку в оплату по контракту, чи повертати ці кошти???
а это были услуги или оформляли ГТД?- если услуги, просто переделайте акт

а вообще это перевод долга между нерезидентами, не запрещено, только я бы копию договора перевода долга попросила.

Да, некоторые особенности в ВЭД (не Ваши) договоров перевода долга и уступки требования могут нарушить только Постанову НБУ 410- и там надо читать текущую редакцию- распространяются ли эти сроки на незначительные (до 150 тыс) договора.
в том смысле, что нарушение может пройти только по срокам расчетов, сейчас 365 дней


Це була поставка продукції. Я просто переживаю, щоб не донарахували ПДВ за отриманим авансом... Бо кошти ніби як відіншої особи прийшли. З термінами розрахунків все ок.
я ж написала- чтоб не переживать, пусть Ваш дебитор оформит договор перевода долга, а Вам предоставит копию, Вы и закроете расчеты.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030399999999997