Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилка в таб6 у звіті ЄСВ в Електронному кабінеті платника. Чому?

Відправлено користувачем Vitohka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вчора здавала кілька дод.4 ЄСВ через Ел. кабінет, здалось і прийнялось без помилок. Сьогодні здаю такі самі цифри по інших ФОПах- видає помилку в таб.6 по кол.19, що там невірна сума, а сума - 0!, оскільки донарахувань по типу 13 нема (у всіх ЗП більша мін).

Це глюк лише у мене, чи у всіх?
В мене така сама ситуація,формую звіти у фрізвіті і загружаю в електроний кабінет, а там відразу видає помилку (Усього 19=сума по гр.19 (в залежності від значення гр.10 "Код типу нарахувань")І це по всіх підприємцях.Все здаю ніякої помилки не вибивало.Це напевно так працює електроний кабінет сьогодні.
Сьогодні наразі та сама помилка: Усього 19 = сума по гр.19 (в залежності від значення гр.10 "Код типу нарахувань")

Хто знає, в чому проблема?


У мене теж видає помилку -Усього 19 = сума по гр.19 (в залежності від значення гр.10 "Код типу нарахувань")
ЩО робити? Подавати з помилкою?
Буду вдячна за відповідь!
Сегодня та же проблема, буду ждать понедельника и звонить им.
Сегодня ошибка никуда не делась, кто-то подавал с ошибкой? принят?

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Что делать с этой бедой? Усього 19 = сума по гр.19 (в залежності від значення гр.10 "Код типу нарахувань")
Тоже решил подать с ошибкой, отчет приняли. Походу какой-то глюк
Добрий день Здала звіт по ЄСВ. В квитанції № 2 Попередження "Штатна чисельність працівників " не заповнена.Це помилка? Потрібно перездавати звіт?
Добрий день Здала звіт по ЄСВ. В квитанції № 2 Попередження "Штатна чисельність працівників " не заповнена.Це помилка? Потрібно перездавати звіт?
Взагалі - так. Перездайте ще раз, вірним буде вважатися останній поданиц.

А в случае, если штатных нет, только внешние совместители, то в "Штатна чисельність працівників " прочерк. Верно?
Сегодня подала отчет ЕСВ по ФОП всё нормально, ошибок нет, но пока нет квитанции №2. Подаю по ТОВ, ругается на 29 календарных дней в периоде, отправила с ошибкой, жду.
А может по ТОВ с периодом ошиблись? Проверьте, вдруг Вы его в январе сделали, вот и ругается на 29 дней.
На это обратила внимание в первую очередь. Всё нормально, отчет принят пришла квитанция №2. Наверное какой-то глюк, из-за високосного года smiling smiley, В прошлом месяце ругалось на гр.10 "Код типу нарахувань", когда позвонила в налоговую мне сказали, если уверенны в правильности своего отчета, отправляйте, не обращая внимания на предупреждение об ошибке.
здаю отчеты, и тоже есв ругается что ошибка, первый раз такое
таблица 6 ругается что не полный месяц сотрудник отработал хотя на него подается и таблица 5 что он принят, и по второму сотруднику кто уволен так же
раньше такого не было , отправила, квитанция 2 о принятие так бстро пришла !!! как-то страшно даже стало
даже ФриЗвит не ругается !!! а личный кабинет что-то явно путает
Вчера и сегодня ругается, что дни не правильные. Но отчёты приняты без ошибок. В личном кабинете всегда ругается при наличии 13 кода. И может в феврале 29 дней не принимает.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041100000000005