Налоговые льготы продлили на время карантина: что изменится Ожидания банкиров резко ухудшились – опрос Эксперты дали советы, как избавиться от бессонницы Сыр!!! Лучшие рецепты блюд с горячим сыром Открытие границ: названо условие полного возобновления пропуска В Нацбанке рассказали, когда ожидают пикa безработицы Суд в США разрешил вскрыть корпус "Титаника", чтобы достать телеграф Сумма госдолга и долговая нагрузка несколько уменьшились Жители ОРДЛО с российскими паспортами остаются гражданами Украины Украина сильно урезала импорт авто: откуда везут машины
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дивіденди

Відправлено користувачем Ksenik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дивіденди
Добрий день, підкажіть будь ласка, чи правильно я розумію. Якщо у2018році була нова редакція статуту, де змінено учасників товариства. І якщо на сьогодні, я хочу виплатити дивіденди за 2018рік. Я повинна спочатку виплатити за 2016, та 2017роки старим учасникам, а потім тільки за 2018??? Дякую

(Стаття 27. Обмеження виплати дивідендів
1. Товариство не має права приймати рішення про виплату дивідендів або виплачувати дивіденди, якщо:

1) товариство не здійснило розрахунків з учасниками товариства у зв'язку із припиненням їх участі у товаристві або з правонаступниками учасників товариства відповідно до цього Закону;
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305