Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Компенсація за невик. відпустку - складний випадок

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Маємо працівника, котрий з липня минулого року на лікарняному, 5 березня закрив лікарняний і отримав інвалідність, хоче звільнятись, щоб отримувати пенсію.

У мене питання: як правильно розрахувати компенсацію за невикористану відпустку, адже бувало так, що один місяць у нього були нулі по нарахуванню, а наступного місяця він приносив кілька лікарняних. Так само зараз, у лютому 0,00 нарахувань, а в березні ми нарахували лікарняні за частину грудня, січень і лютий. Відповідно ці суми не потрапили у розрахунок. Чи правильно не включати такі суми у розрахунок, чи все ж потрібно їх включити?
Не правильно. Якщо Ви у березні нараховуєте лікарняні за грудень, січень та лютий, їх треба розбивати по місяцях, за які вони нараховані. Також у звіті з ЄСВ їх треба показувати як дохід за відповідні місяці, трьома рядками. Відповідно дохід у нього буде за кожний місяць. Дохід враховується не по місяцю нарахування, а по місяцю, за який він нарахований.
Дуже дивне його бажання звільнитися. Хіба що важко працювати. Наскільки знаю, інваліди отримують пенсію незалежно від того, працюють вони чи ні.
Blick, дякую!

Так, на жаль, він вже не зможе виконувати свою роботу, робота фізична, лікар заборонив. Не знаю нюансів, але насправді дуже наполягає, щоб звільнили чим-пошвидше.... чесно!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026199999999998