Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Освободили от ввозного мита и НДС лекарства и оборудование

Відправлено користувачем Фокси 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Quote
Альонка
я тоже сегодня решила регистрировать

мы тоже март регистрируем... а дальше что непонятно... как быть с кредитом, который появился после 17.03, Вы будете его включать в декларацию? или оставить на апрель? мои поставщики( и то только некоторые) начали продавать без ндс с 02.04, остальные просто отказываются. мы пока тоже продаем с ндс
как планрую я-
свои НН регистрирую, НК беру по зарегистрирован НН, пока по входящим не смотрела, где какие, но думаю, все с НДС, мои бы отзвоились, их не много


Quote
Альонка
он только для ввоза, но никак для продажи на территории

Быстренько добавят на него ссылочку, я не сомневаюсьgrinning smiley
Ваше быстренько- со 2 апреля тянется, боле того- на дт кт в новостях есть ссылка на сайт Минфина еще от 8 апреля о принятии Кабмином нового перечня, Перечня нет ни в одном источнике, даже неофициальном.
Quote
Альонка
он только для ввоза, но никак для продажи на территории

Быстренько сделают ссылку на тот перечень, я не сомневаюсь
Вернее даже, и так перечень из 224 используется для применения закона 510, тот же Фактор почитайте, Елена_бух давала ссылку
Quote
Альонка
как планрую я-
свои НН регистрирую, НК беру по зарегистрирован НН, пока по входящим не смотрела, где какие, но думаю, все с НДС, мои бы отзвоились, их не много

т.е. если даже товар есть в этом перечне и на него была поставка после 17.03 и есть зарегистрированная НН, то Вы берете этот кредит?

я боюсь, что такой кредит потом могут снять
читала все, общалась по тел и с Фактором, и с ДтКт, но законных оснований применять 224 нет
неаа, конечно если апокалипсис и зомбаки, тогда да... а иначе никак
Quote
Альонка
читала все, общалась по тел и с Фактором, и с ДтКт, но законных оснований применять 224 нет
неаа, конечно если апокалипсис и зомбаки, тогда да... а иначе никак


а с налоговой?
Інформаційний лист ДПС України №8 від 03.04.2020 року пункт 13?
и с налоговой тоже, поверьте мне, наверное нет форумчанина, так же оперативно отлавливающего все новости по этой теме..

Девочки, ну мы же по одну сторону, я не пытаюсь Вас в чем-то убедить, сейчас наше государство просто загнало нас в угол, и выхода нет. Есть два мнения, мои аргументы по третьему кругу повторять смысла нет. Сейчас каждый бух решает сам.
Доброго дня. Можливо, хтось може підказати, чи підпадає господарське мило тверде під вказаний перелік (№224). По коду УКТЗ ніби так (3401), але ж це не медичний чи лікарський засіб. Вони там у примітках пишуть: "Коди згідно з УКТЗЕД наводяться у цьому переліку довідково. Основною підставою для звільнення від оподаткування податком на додану вартість та від сплати ввізного мита товарів, що ввозяться на митну територію України, є відповідність таких товарів назві товару (медичного виробу, основного компонента), міжнародному непатентованому найменуванню (назві) лікарського засобу, які зазначені в переліку." Аналогічна ситуація з господарським рідким милом та гелями для прання і рідким для рук (код 3402). Ці коди вказану у підрозділі Дезінфекційні засоби і антисептики. Я розумію, що новий перелік буде відрізнятись, але скоріш за все ці товари будуть в ньому.
Quote
Ludmilla
але скоріш за все ці товари будуть в ньому.
Мала на увазі коди УКТЗЕД
Quote
Elena_buh15

читала все, общалась по тел и с Фактором, и с ДтКт, но законных оснований применять 224 нет
неаа, конечно если апокалипсис и зомбаки, тогда да... а иначе никак


а с налоговой?
Інформаційний лист ДПС України №8 від 03.04.2020 року пункт 13?

п. 13. ЧИ МОЖЕ БУТИ ПОШИРЕНА ПІЛЬГА З ОПОДАТКУВАННЯ ПДВ, ВСТАНОВЛЕНА ПУНКТОМ 71
ПІДРОЗДІЛУ 2 РОЗДІЛУ ХХ КОДЕКСУ, НА ОПЕРАЦІЇ З ПОСТАЧАННЯ ТОВАРІВ ВІТЧИЗНЯНОГО
ВИРОБНИЦТВА, ЯКІ НЕ ІМПОРТУЮТЬСЯ В УКРАЇНУ?
Пільга застосовується до постачання як товарв вітчизняного виробництва, так тих, що ввезені на митну територю України.
Головний критерй застосування пільги з оподаткування – зазначення відповдного товару, який постачається, у Перелку, затвердженого постановою Кабнету Мнстрв України вд 20 березня 2020року№224.
Елена, спасибо большое! выписано конечно не корректно, но ссылаться можно, сами ж ДПС писалиeye rolling smiley
Людмила, Вы импортер, или решили продавать на территории не дожидаясь нового Перечня?
по 224- необходимо получить разрешение МОЗ, процедуру не знаю, у меня все по техрегламенту ( так называемые медицинские коды),
но слышала, МОЗ такие разрешения дает.

это извлечение из письма таможни, еще от 26.03.2020 N 08-1/16-03-01/7/3189, там только про применение 224 для импортеров, но и для территории, думаю аналогично:

Таким чином для вiднесення медичних виробiв, лабораторного обладнання, розхiдних матерiалiв, реагентiв для лабораторних дослiджень, засобiв iндивiдуального захисту, назви яких наведено у Перелiку, до товарiв, необхiдних для здiйснення заходiв спрямованих на запобiгання виникненню i поширенню, локалiзацiю та лiквiдацiю спалахiв, епiдемiй та пандемiй коронавiрусної хвороби (COVID-I9), якi звiльняються вiл сплати ввiзного мета та операцiї з ввезення яких на митну територiю України звiльняються вiд оподаткування податком на додану вартiсть при митному оформленнi мають бути поданi або декларацiя про вiдповiднiсть зазначеним технiчним регламентам або повiдомлення Мiнiстерства охорони здоров'я України/Державної служби України з питань працi про введення в обiг та експлуатацiю окремих медичних виробiв/окремих засобiв iндивiдуального захисту стосовно яких не виконанi вимоги технiчних регламентiв, але використання яких необхiдне в iнтересах охорони здоров'я.
Наше підприємство виробник господарського рідкого та твердого мила. Я в принципі навіть не задумувалась про пільговий режим для нашоі продукції. Вона належить до побутової хімії. Але один покупець (поки що один) вчепився в те, що "От у вас код УКЗЕД в переліку, значить у нас не буде податкового кредиту", і посилається на цю постанову. Намагаюсь вияснити, чи може бути він правий, чи все ж наша продукція не потрапляє під пільгу.
В самом тексте закона есть указание Кабмину подготовить соответствующий перечень.

Пока нового Перечня нет, а старый только для ввоза, я б тоже не стала пользоваться старым для поставок без НДС.

Ибо когда с покупателей снимут НК, они придут к вам) а не в налоговую.
Людмила, у Вас вообще все просто))- отправляйте покупателей в сад, одного точно можно))
Вы и не обязаны/не можете использовать эту льготу- Перечня Кабмина нет, вот когда появится, еще поговорим
Quote
Альонка
[www.kmu.gov.ua]

пока не опубликована, дело пару дней


Спасибо.
Регистрируем с НДС, а потом коригуемо

Сейчас Розпочався online майстер-клас «Найгарячіше у квітні:
бухгалтерська звітність, податки та облік» від Дт -Кт, лектор пропонує застосовувати пільгу всім та посилається на Постанову КМУ від 29 березня 2020 р. № 248.
А при чём тут 248???? если она вносит изменения ......в эту № 225 “Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України” зміни, що додаються.
Quote
Альонка
[www.kmu.gov.ua]

пока не опубликована, дело пару дней

Большое спасибо! Ждем.
т. е. новая постанова будет действовать со дня ее опубликования?
Quote
buhalter
т. е. новая постанова будет действовать со дня ее опубликования?

По здравому смыслу - хотелось бы верить, что так будетsmiling smiley)
Quote
buhalter
т. е. новая постанова будет действовать со дня ее опубликования?

Постановление - да.

Сама льгота - с 17.03, как и написано в законе.

Т.е., как я понимаю, с момента вступления в силу Перечня можно и законно продавать без НДС, и корректировать предыдущие продажи.
я начну продавать без ндс, но корректировыать продажи не буду
Quote
Альонка
я начну продавать без ндс, но корректировыать продажи не буду[/quot

А начнете продавать без ндс когда? с момента опубликования постановы?
я тоже ничего корректировать не буду и пока продаю с ндс, без ндс только под договора с больницами, где четко прописано "на боротьбу з ковид 19"
Quote
Альонка
я начну продавать без ндс, но корректировыать продажи не буду

А начнете продавать без ндс когда? с момента опубликования постановы?
я тоже ничего корректировать не буду и пока продаю с ндс, без ндс только под договора с больницами, где четко прописано "на боротьбу з ковид 19"
Quote
buhalter

я начну продавать без ндс, но корректировыать продажи не буду[/quot

А начнете продавать без ндс когда? с момента опубликования постановы?
я тоже ничего корректировать не буду и пока продаю с ндс, без ндс только под договора с больницами, где четко прописано "на боротьбу з ковид 19"

под больницы- это другое, если через тендера под корону, под 225 постанову кабмина
да, обычн без НДС- с момента опубликования
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046700000000011