Самые высокие показатели COVID-заболеваемости - в трех областях и Киеве В Киеве усилили «снежные рейды» - проверяют, как чистят улицы На выходные в Украине будет морозно и снежно - где холоднее всего Сегодня - День памяти защитников Донецкого аэропорта Трамп покинет Белый дом утром до передачи полномочий Байдену - СМИ Марсоход NASA запишет, как «звучит» Красная планета Осадки отступят, а морозы еще больше усилятся: прогноз погоды в Украине на выходные, 16-17 января В США разработали стаю рыбных роботов Киев вошел в ТОП-100 самых зеленых городов планеты Синоптик рассказал, сколько продержится в Украине зимняя погода
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 2 групи. Продаж ТМЦ юрособі-ТОВу-загальнику.

Відправлено користувачем slonik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.

Я - ФОП-2. Придбав товари.
Наразі є покупець цих товарів. Але не фізособа і неФОП-єдинник,
а Юрсособа-ТОВ-загальник.
Якщо я йому продам ці товари.

Чи не виставлять мені податківці потім рахунок на сплату в бюлжет ПДФО за загальною 18% ставкою і ВЗ? замість ЄП?

Як гадаєте? Або якщо в кого був досвід продажу товарів через 2-гу групу ФОП, то чи не можете поділитись досвідом і розказати чи були неприємні наслідки від такого продажу?

Дякую.

P.S. Читав сто разів отой п.2 ст.291.4 ПКУ з визначенням 2-ї групи.
П.291.4 забороняє надавати послуги не єдинникам.
Товари можна продавати кому завгодно.

Це обговорювали багато років тому.
Головне - щоб ваш вид діяльності на ЄП дозволяв вам цей продаж.


Доброго дня! Склалася така ситуація.Допоможіть будь ласка!

У 2019 році ФОП 2 групи надав послуги юридичній особі на єдиному податку,але юридична особа розрахувалась за послуги у 2020 році,коли перейшла на загальну систему оподаткування. Тепер Податкова прислала мені запит. Чим це загрожує? Чи є вихід?
Дякую.
Важко сказати. З одного боку, мова саме про надання послуг, а не про їх сплату. А на той момент ви не порушили норми ПКУ.

З іншого боку, дохід (гроші від покупця) ви отримали в 2020 році від забороненого для вас виду діяльності...

А наслідком може бути виключення з реєстру платників єдиного податку. Та донарахування ПДФО та ін.
Ну чому ж зразу виключення з реєстру платників єдиного податку...
Дека ж за рік - в ній дозволену суму показать в рядку 03, а за послуги
показать в рядку 04, де 15% (тіпа самоштрафу) єдиного і сплатить
відповідно та перейти на третю групу єдиного eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Да - для переходу на 3-тю групу не забуть подать заяву до 15.12.2020...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А якщо сплата була в 1 кварталі? Думаєте, податківці переведуть на 3 групу?
А вони можуть таке дізнатись тільки з 1-ДФ, якшо юрики
цього ФОПа покажуть - а мають право і не показувать drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Цікаво про шо в тому запиті мова?!?!?!
Ну звідки податківці знають шо то сплачено
за послуги eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Думаю, причина запиту - саме дані 1ДФ. А з реєстру вони побачили, що юрособа вже на загальній системі.

Можна ж і юрособі надіслати запит - типу зустрічна звірка.

Далі - залежить, що напишуть у відповідь.

Бо на перевірку поки що мораторій (який планують відмінити).
вчера на Бухгалтер 911 была статья на эту тему. Один в один вопрос. Скопировать не могу. "Услуга единоналожнику, оплата от общесистемника". Поищите.
[buhgalter911.com]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033699999999998