Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Несвоєчасно зареєстрована ПН

Відправлено користувачем Кара 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Знаю, що несвоєчано зареєстрована ПН включається до податкового кредиту та Декі в місяці реєстрації. Але може є якись виключення? Постачальник не зареєстрував на кругленьку суму вчора за березень. Сьогодні зможе. Може існує якийсь вихід, щоб за березень не було великого зобов'язання до сплати? Дякую


закон 533 от 17 марта посмотрите там есть разрешение на период с 1 марта по не вовремя зарегистрированным НН
Насколько знаю, по тому закону за несвоевременную регистрацию не штрафуют, а НК без регистрации никто не обещал.
если до даты сдачи деки не зарегил то конечно НК только когда зарегистрирует
Откуда Вы взяли, что до даты сдачи декларации? В законе 533 ничего такого не нашла. Может не там или не так читаю...
там конкретные даты с 1 марта по 31 марта без штрафов
Да, без штрафов, но это льгота для поставщика. Его не будут штрафовать за несвоевременную регистрацию, но это не дает права покупателю включать в НК опоздавшие НН. Если бы там было написано, что в этот период НН не считаются невовремя зарегистрированными, тогда еще можно было бы предположить, что покупателю их можно в НК включать. А так это просто освобождение поставщика от штрафа и ничего более.
согласна лучше перестраховаться
Підкажіть новачку, будь ласка, бо реєструю податкові накладні перший раз. На електронний рахунок поклала кошти для сплати ПДВ в сумі різниці між ПДВ мого постачальника товару і мого покупця. Далі намагалась зареєструвати податкові накладні, які я виписала своєму покупцеві. Але вони мені повернулися, так як не вистачає коштів на електронному рахунку. Тобто, я повинна зачекати коли мій постачальник зареєструє податкові накладні виписані мені, щоб мої податкові зареєструвалися? (для того щоб я сплатила лиш різницю між кредитом і зобовязанням, а не всю суму ПДВ проданого мною товару)
Ну у вас сума реєстрації більша за суму ліміту мабуть...
Тому і повертаюцця - ви повинні або поповнити ще, або
чекать коли на вас хтось зареєструє якшо повинен...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
заходите в электронный кабинет и смотрите свою сумму лимита
Мартовские налоговые накладные зарегистрированы с опозданием и по НО и по НК. НО отражаем в уточнении за март и получаем огромную сумму НДС к уплате+3% штраф. Декларацию за апрель (НК март по опоздавшим) будем сдавать только после 10.05, когда пройдет вся регистрация по текущему периоду. Штраф готовы оплачивать сразу, но вот как быть с суммой НДС.
1. подаем уточнение с суммой НДС к уплате
2. подаем декларацию 04/2020 и заполняем строку "податковий борг"
и таким образом наша недоимка уходит?
можно ли "потянуть" с уточнением за март, чтобы сдать его ближе к подаче декларации за апрель?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056