Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Віднесення до податкового кредиту ПН від продавця з анульваною реєстрацією

Відправлено користувачем Dobrotvor 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Знайшли не включену ПН, але продавець півроку як неплатник ПДВ.
Чи можна її включити в квітень 2020р.?
Можна, якщо в періоді виписки ПН він ще був платником.
Так, коли виписував він був платником.
Подав декларацію, у квитанції до дод. 5 пише про порушення:
Попередження - роздiл 2, гр.2, стр.1: порушено вимоги п.48.4 ст.48 Податкового кодексу України, а саме: ІПН '405... ' не був платником ПДВ в квітні 2020 (обсяг: 16255.32, ПДВ: 3251.06).
Дата анулювання реєстрації платника ПДВ: 12.03.2019


Хто знає, як у них той контроль працює. Мабуть період виписки ПН вони не контролюють, лише ІПН у поточному місяці, тому і попередження. Це ж лише попередження, а не помилка.
Я бы не трогала ничего. Скоро три года пройдёт. И всё
Подав звітну нову, без "пригорівших" системі накладних.
Що думаєте на те щоб подати уточнюючий до декларації за період коли продавець ще був платником?
Quote
Dobrotvor
Подав звітну нову, без "пригорівших" системі накладних.
Що думаєте на те щоб подати уточнюючий до декларації за період коли продавець ще був платником?

Так не пройдет уже раз они не плательщики на данный момент. И зачем? Вы ж уточненкой опять на три года продлите для налоговиков срок возможности проверки! А так никто там ничего думаю не найдет ... 2017 год...
Ой досмотрела что это ПК
А я пишу думаю что обязательства Ваши.
В этой ситуации не знаю как там СЕА сработает. Склоняюсь что не пропустит. Напишите как прошло, если решите 2017 уточнять
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000365