Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Уточнюючий розрахунок, від'ємне значення

Відправлено користувачем Zarinka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ситуація наступна, в жовтні 2018 року помилково внесена сума до податкового кредиту. Зараз хочу подати УР за жовтень 2018,знявши цю суму,УР і Д5.Тут мені зрозуміло.Момент в якому я не можу розібратись...за жовтень в мене від'ємне значення,+ я його ще й зависила, включивши неправильно суму в кредит. В грудні в мене сума до сплати,рядок 18 Декларації.Січень 2019 знову "-" по декларацї, ну і так далі. І от в мене виникає питання,не можу я проаналізувати, які місяці мені потрібно коригувати ,крім жовтня, і подавати УР????
Мені здається, Ваша помилка вплинула тільки на грудень, там до сплати сума повинна бути більшою, отже треба уточнювати грудень.


А, й та справді,коригую жовтень ,грудень. У жовтні зменшую від'ємне значення, а в грудні, збільшую суму до сплати, платим штраф 3% і зобов'язання по УР до Декларації
В листопаді зменшую також від'ємне значення
У разі виправлення значення рядка 21 декларації, яке в майбутніх періодах упливатиме на значення рядка 18 (ПДВ до сплати) чи рядка 20.2 (бюджетне відшкодування), уточнюючий розрахунок подається за кожен звітний період, у якому значення рядка 21 декларації впливало на значення рядка 18 чи рядка 20.2 (п. 6 Порядку № 21)
От. А у листопаді воно не впливало на значення рядка 18 чи рядка 20.2, значить за листопад не треба подавати.
а как же тогда увеличить видемне значення? просто в текущей деке добавить в Д2 и декларацию строку 21?
Від'ємне значення не увеличивать, а уменьшать надо, если НК уменьшается.
Думаю, если от ошибочной до текущей деки все были отрицательные, нужно подать УР к ошибочной и указать правильную сумму в додатке 2 в текущей.
а усли нужно уменьшитьНО УР за март то за апрель декларацию уточненку подавать не нало? в майской декларации поправить Д2 и все остальные графы в декларации за май?
Исходя из этого:
Quote
yryna
У разі виправлення значення рядка 21 декларації, яке в майбутніх періодах упливатиме на значення рядка 18 (ПДВ до сплати) чи рядка 20.2 (бюджетне відшкодування), уточнюючий розрахунок подається за кожен звітний період, у якому значення рядка 21 декларації впливало на значення рядка 18 чи рядка 20.2 (п. 6 Порядку № 21)
да, апрель уточнять не надо.
Дівчата,допоможіть.
Вилізло перевищення із-зі невчасно зареєстрованих РК . Щоб виправити хочу з березня УР зняти ,а в квітень УР включити. У нас було і в квітні і березні бюджетне відшкодування. Як правильно це зробити . Чи слід нараховувати 3%.Які додатки правильно подати до УР 1,3,4?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00052700000000006