Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП Допомога по частковому безробіттю

Відправлено користувачем anuri 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
поділіться, будь ласка, зразками заяви і наказу для ФОП-а без найманих для оформлення допомоги.

І ще як ви розраховували розмір допомоги? Це на кожен місяць окремий розрахунок треба робити? Бо березень перестала торгувати 18 числа, весь квітень - було все закрито, а травень з 11 числа вже відкрила кіоск.... Щось заплуталась. А в наш ЦЗ не можу додзвонитись, певно вже їх дістали дзвінками...
Quote
SPPVV
поділіться, будь ласка, зразками заяви і наказу для ФОП-а без найманих для оформлення допомоги.

І ще як ви розраховували розмір допомоги? Це на кожен місяць окремий розрахунок треба робити? Бо березень перестала торгувати 18 числа, весь квітень - було все закрито, а травень з 11 числа вже відкрила кіоск.... Щось заплуталась. А в наш ЦЗ не можу додзвонитись, певно вже їх дістали дзвінками...

Напишіть ваш емейл - вишлю те шо мені мій ЦЗ висилав.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Якщо ФОП (єдиний 2гр) працював особисто сам березень-травень місяць (наймані у відпустці за свій рах) має право не сплачувати ЄСВ за себе? Сумнів бере, що все ж таки велась діяльність (кошти надходили)


І чи має такий ФОП право на допомогу на найманих від ЦЗ?
Кусманчик з зразків доків шо надіслав мені ЦЗ:

Чи може отримати таку допомогу ФОП, який зупинився на карантин,
але отримував доходи в період зупинення, наприклад, на підставі
раніше виставлених рахунків? Вважаємо, що так. Жодних заборон
для таких ФОП ані в Законі про зайнятість, ані в Порядку не прописано.

З приводу найманих:
В звіті по ЄСВ ви їх як показували?!?!?! Якшо за свій рахунок - то права
на допомогу нєт. Бо як писала десь форумчанка Блік - допомога при призупиненні
за ініціативою роботодавця - значить ніяких нарахувань і заяв. Заява від найманого
це ініціатива працівника.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В моєму випадку ФОП не зупинився на карантин....а лише працював без найманих (вони за власний рах).В звітах позначка - за свій рах. і нарахування -"0" ну і відповідно ЄСВ не сплачувались....а от ФОП за себе в такому випадку може не платити?
Ну а по допомозі я так розумію ні робітники ні ФОП права не мають? Дохід отримував не за "раніше" (наприклад прод.магазин, чи кафе - доставка)
Ну якшо магазин - то звісно ні...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а ЄСВ ФОП за себе може за цей період не платити?
ЕСВ за себя можно не платить, там нет привязки к работал/не работал, освобождение для всех.

Еще можно оформить приостановку деятельности с 1 апреля, исправить отчеты по ЕСВ и подать заявку на помощь работникам. Только там заморочек очень много.
Quote
Blick
ЕСВ за себя можно не платить, там нет привязки к работал/не работал, освобождение для всех.

Еще можно оформить приостановку деятельности с 1 апреля, исправить отчеты по ЕСВ и подать заявку на помощь работникам. Только там заморочек очень много.

При этом сотрудники получат помощь, а ФОП проверки и головную боль, а если признают не правомерной такую помощь, то еще и придется вернуть деньги в фонд, за свой счет, конечно, же.
Quote
Шустрик

поділіться, будь ласка, зразками заяви і наказу для ФОП-а без найманих для оформлення допомоги.

І ще як ви розраховували розмір допомоги? Це на кожен місяць окремий розрахунок треба робити? Бо березень перестала торгувати 18 числа, весь квітень - було все закрито, а травень з 11 числа вже відкрила кіоск.... Щось заплуталась. А в наш ЦЗ не можу додзвонитись, певно вже їх дістали дзвінками...

Напишіть ваш емейл - вишлю те шо мені мій ЦЗ висилав.

Если можно: Dimaxa2006@gmail.com
Quote
Dimaxa

ЕСВ за себя можно не платить, там нет привязки к работал/не работал, освобождение для всех.

Еще можно оформить приостановку деятельности с 1 апреля, исправить отчеты по ЕСВ и подать заявку на помощь работникам. Только там заморочек очень много.

При этом сотрудники получат помощь, а ФОП проверки и головную боль, а если признают не правомерной такую помощь, то еще и придется вернуть деньги в фонд, за свой счет, конечно, же.
Ну, это да, головная боль там еще та. Вот только на каком основании неправомерной признают?
Quote
Blick
ЕСВ за себя можно не платить, там нет привязки к работал/не работал, освобождение для всех.

Еще можно оформить приостановку деятельности с 1 апреля, исправить отчеты по ЕСВ и подать заявку на помощь работникам. Только там заморочек очень много.


Вот это меня и смущает- ведь деятельность не приостанавливалась, просто сотрудники на своем счету, а сам ФОП работал
Приостанавливалась. У меня вот дир, бух и 3 охранника. Решили дира и буха на 4 часа перевести, а охранников домой. Сначала отправила за свой счет. потом по совету ЦЗ переделывала. Тогда еще срок подачи 30 дней был, поэтому у меня с 1 по 7 апреля все по заявлению, а с 8 апреля приказ о приостановке деятельности. Дали охранникам по 2/3 от оклада, а диру с бухом 2/3 от половины оклада.
Так что если все правильно оформить, будут сотрудники не за свой счет, а дома в связи с карантином по приказу работодателя, тогда им пособие положено. Может какую-то формулировку другую придумать, например, не "призупинення діяльності", а "тимчасове скорочення діяльності" или что-то похожее.
Quote
Blick
Приостанавливалась. У меня вот дир, бух и 3 охранника. Решили дира и буха на 4 часа перевести, а охранников домой. Сначала отправила за свой счет. потом по совету ЦЗ переделывала. Тогда еще срок подачи 30 дней был, поэтому у меня с 1 по 7 апреля все по заявлению, а с 8 апреля приказ о приостановке деятельности. Дали охранникам по 2/3 от оклада, а диру с бухом 2/3 от половины оклада.
Так что если все правильно оформить, будут сотрудники не за свой счет, а дома в связи с карантином по приказу работодателя, тогда им пособие положено. Может какую-то формулировку другую придумать, например, не "призупинення діяльності", а "тимчасове скорочення діяльності" или что-то похожее.

Да вот и не охота в эти дебри лезть, неолпачеваемый отпуск или дома в связи с карантином, потом вопрос возникнет, а почему тогда за простой не выплачивали или до минимального ЕСВ не начисляли.
А с чего ФОПу на простой нагрести, тут реально на единый не хватает, вообщем решили на сотрудников помощь не оформлять.
Я бы тоже в эти дебри не лезла, но у директора знакомая в ЦЗ, уговорила. Хотя там и уговаривать особо не пришлось, не директору ж с этим все морочиться. Второму моему работодателю тоже звонили и помощь предлагали, этого я убедила, что не надо. У него прописка и деятельность в разных городах, некому возиться.
Quote
Dimaxa


поділіться, будь ласка, зразками заяви і наказу для ФОП-а без найманих для оформлення допомоги.

І ще як ви розраховували розмір допомоги? Це на кожен місяць окремий розрахунок треба робити? Бо березень перестала торгувати 18 числа, весь квітень - було все закрито, а травень з 11 числа вже відкрила кіоск.... Щось заплуталась. А в наш ЦЗ не можу додзвонитись, певно вже їх дістали дзвінками...

Напишіть ваш емейл - вишлю те шо мені мій ЦЗ висилав.

Если можно: Dimaxa2006@gmail.com

Ловіть)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня, в кожному районі по різному. Шевченківський для співробітників договір підписав з ФОП (хоча в звіті по ЄСВ колонка 14 заповненна, я просто інакше не знаю куди проставити співробітників.) А ось Дніпровський район відмовив, ссилаючись на те ,що кол.14 заповнена, а там стоїть без збереження з/пл. І Солом'янський по юрику пропустив кол.14. Де шукати ту правду?
Не должно быть в тот период колонки 14, но можно ж уточненку подать.
Правду искать в законах. Ст.47-1 ЗУ Про зайнятість населення:

1. Допомога по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі - допомога по частковому безробіттю на період карантину), надається територіальним органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, застрахованим особам у разі втрати ними частини заробітної плати або доходу внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності через проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19).....

А отпуск без сохранения зарплаты - это никак не вимушене скорочення, это инициатива работника.
Blick, тоді як заповнити дод.4 таб.6? Що і в яких колонках писати
Все стандартно, в колонке 15 - количество дней в месяце, в колонках с начислениями - нули. Колонку 14 не заполнять.
Дякую, як що будуть питання, то подамо уточнення
Я бы сразу подала. Они то помощь дали, а потом могут проверить, найти нарушение и заставить вернуть.
Дівчатка і мальчіки - стикнулась сьогодні з однім фактом по ФОПу.
Погодили виплату віднесли два екземпляра додатків 2 і сьогодні
дзвінок: Відкрийте негайно рахунок 2600, бо у моєї ФОПа лише
картковий 2620, вони вже подали списки в казначейство і на мою
ФОП прийшло повідомлення від казначейства, шо треба мінять п/р.
Тому перегляньте свої доки і зробіть такоє, кому треба...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий день. Прийшла допомога по безробіттю на рахунок 2604. Хто вже перекидав собі на картку для виплат? Яке призначення платежу писали для банку? Поділіться досвідом, будь ласочка.
Re: ФОП
Добрый день! Сегодня предложили вести ФОП. Как подработку. С чего начать, подскажите?
Quote
SPPVV
Добрий день. Прийшла допомога по безробіттю на рахунок 2604. Хто вже перекидав собі на картку для виплат? Яке призначення платежу писали для банку? Поділіться досвідом, будь ласочка.
2604? А при чому тут лікарняні?
коли подавали документи в ЦЗ казали писати рахунок 2604, вже пізніше вийшло роз"яснення, що треба писати 2600
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00048300000000001