Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

20-опп

Відправлено користувачем Tanya_G 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Re: 20-опп
При поданні форми 20-ОПП по земельним ділянкам форма не приймається, пишуть "Код КОАТУУ" визначений не вірно, хоча він відповідає коду реєстрації ділянки. Спробували подати на папері, податківці відмовились приймати.

Підкажіть, будь-ласка, може хтось зіштовхнувся з цією помилкою, як ви виходили з цієї ситуації.
Re: 20-опп
Код КОАТУУ должен быть уровня населенного пункта, т.е. 5 значащих цифр и 5 нулей.
Вот не зря меня когда-то учили бланки читать. Если посмотреть внимательно, колонки 6 и 7 объединены в "Адміністративна одиниця....", значит эти две колонки взаимосвязаны. Колонка 7 - "область, район, населений пункт", а колонка 6 - "код за КОАТУУ" саме того населеного пункту, який вказано в колонці 7.
Re: 20-опп
Blick, щиро дякую за пояснення.


Re: 20-опп
Але на жаль документ не прийнятий, причина та сама.confused smiley
Ставила і на рівні району, і на рівні селищної ради, перепробувала мабуть всі, не проходить
Re: 20-опп
Вибирайте код КОАТУУ населеного пункта сільської ради, до якої відноситься земельна ділянка.
Наприклад, Богданівська сільрада Вишгородського району
кадастровий номер земельної ділянки - 3221880800:......
с. Богдани - код КОАТУУ 3221880801. Цей код і вказуєте в к. 6
Re: 20-опп
А кто-то знает, при смене юрадреса 20-опп подается? Физадрес тот же
Re: 20-опп
Може комусь знадобиться, код КОАТУУ по земельній ділянці ставити треба не на рівні сільської ради (як зазначено в кадастровому номері), а код КОАТУУ населеного пункту, в моєму випадку село.
Re: 20-опп
yryna, дякую. Я вже здала.
Re: 20-опп
Quote
sim
А кто-то знает, при смене юрадреса 20-опп подается? Физадрес тот же

Зміна юр.адреси це новий договір оренди або іншого правочину, а ця форма подається по всім змінам.
Re: 20-опп
Quote
Nastya

А кто-то знает, при смене юрадреса 20-опп подается? Физадрес тот же

Зміна юр.адреси це новий договір оренди або іншого правочину, а ця форма подається по всім змінам.
дякую, а то я почала заповнювати ,але не знайшла про зміну юрадреси там ніякої позначки. Буду розбиратися
Re: 20-опп
Всім доброго дня ! smiling smiley

Є таке питаннячко - як думаєте, чи треба показувати в ф. 20-ОПП власне авто директора, якщо підприємство просто компенсує йому витрати на бензин (без оренди авто) ?


Дякую !


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Re: 20-опп
Добрый день.

Уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста,
может ли подача 20-ОПП повлиять на регистрационные данные ФОПа в Дэрж рэестре ??

Почему возник такой вопрос?

Я по этому ФОПу добавила только КВЕД (сдача в аренду) в гос реестре. После внесения я подала 20-ОПП.
Теперь из привата моему ФОПу пришло сообщение вкратце: " мы получили информацию о том что по вашим данным были изменения, в гос реестре, пожалуйста подайте все достоверные документы или будем рассматривать о пиростановки обслуживания счета"

Как вы думаете с этим может быть связано данное сообщение ? Первый раз такое.
Re: 20-опп
Quote
buh-psf
Добрый день.

Уважаемые коллеги, подскажите пожалуйста,
может ли подача 20-ОПП повлиять на регистрационные данные ФОПа в Дэрж рэестре ??

Почему возник такой вопрос?

Я по этому ФОПу добавила только КВЕД (сдача в аренду) в гос реестре. После внесения я подала 20-ОПП.
Теперь из привата моему ФОПу пришло сообщение вкратце: " мы получили информацию о том что по вашим данным были изменения, в гос реестре, пожалуйста подайте все достоверные документы или будем рассматривать о пиростановки обслуживания счета"

Как вы думаете с этим может быть связано данное сообщение ? Первый раз такое.

Я думаю они хотят, чтобы ФОП внес изменения в анкету в Привате24, добавил КВЕД или может что еще изменилось. А вообще позвоните менеджеру и уточните.
Re: 20-опп
спасибо!

не звонить больше не будем, пойдет ношками
последний раз когда мы общались с менеджером приват по телефону, счет был заблокирован ((
Re: 20-опп
Добрый день! Подскажитк пожалуйста подавать ли 20-ОПП, если берем в аренду оборудование типа сварочного аппарата, компрессорной станции и т.д. Уже голову сломала. Буду признательна за ответ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 3 з 3    Сторінки: Попередні123
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000386