Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ФОП 2 группа. Единый налог

Відправлено користувачем liliya2312 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста, во время карантина за июнь и июль месяц единый налог платим в полном размере или можно половину по 2 группе ФОП? И где можно прочитать законодательно
Quote
liliya2312
Подскажите пожалуйста, во время карантина за июнь и июль месяц единый налог платим в полном размере или можно половину по 2 группе ФОП? И где можно прочитать законодательно
законодательно можно было бы почитать,если бы были изменения, а так...увы
Єдиний податок регулює місцева влада. Якшо ваша такоє
дозволила - тоді платіть менше. Шукайте на сайті вашої
місцевої ради.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


В электронном кабинете есть же начисления единого налога до конца года. Посмотрите там суммы.
В меня в эл.кабинете висят только мои оплаты единого налога и никаких начислений нет. Может в других городах и налоговых проводят начисления, по Харькову нет.
У меня в эл.кабинете висят только мои оплаты единого налога и никаких начислений нет. Может в других городах и налоговых проводят начисления, по Харькову нет.
Quote
nika90477
У меня в эл.кабинете висят только мои оплаты единого налога и никаких начислений нет. Может в других городах и налоговых проводят начисления, по Харькову нет.

До липня ше були - тепер, здаєцця, прибрали у всіх.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032599999999999