Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1ДФ

Відправлено користувачем tlydaa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1ДФ
Добрий день! підкажіть,нараховано доходу(зп) показуємо з копійками, а виплачено???Ми то кожен місяць округляємо( в зв"язку з виводом монет) , тобто перераховано сума буде відрізнятися. Чи не буде такою вже помилкою, якщо покажу нараховано і перераховано однаково?
Re: 1ДФ
будет отличаться
Re: 1ДФ
Я после сдачи 1ДФ за 3 квартал прошлого года только заметила, что у меня, например, начислено 20000, а выплачено 19999,98. Так 1С заполнила, а я не обратила внимания. Мне не понравилось и я в 4 квартале все копейки подогнала, и теперь заполняю начислено=выплачено.


Re: 1ДФ
Підкажіть, будь ласка, якщо працівниця має право на податкову пільгу по кількості дітей і в той час у неї одна дитина інвалід, який код пільги ставити в 1ДФ 02- для підвищеної пільги чи 04 код пільгина кожну диину
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051599999999996