Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Расчет по больничным

Відправлено користувачем AnnaBerenger 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, подскажите пожалуйста - обнаружила, что сотрудница ранее неправильно рассчитала больничный лист (ФСС) (не убрала отметку "применять ограничение мин.зп") и получается, что мы не доплатили сотруднику и неправильно подали заявку в ФСС. Как это можно исправить?
Заявка была ещё в марте.

Вроде бы никаких штрафных санкций за это нет, так как мы не переплатили, а наоборот.

__________________________________________________________________

К критике отношусь хорошо. Не в свой адрес, конечно. А так, в целом Х(
ждите проверку сами вы не сможете исправить
Перевірте мене будь ласка.
Є працівник прийнятий на роботу 12.05.20 р. В червні 04.06.20 в нього виявляють позитивний тест на "корону" і він сидить дома на ізоляції. З 18.06 виходить на роботу, бо вже можна, але л/л не приніс, бо не відкрив, тому протабелювали йому ці 14 днів як НЗ.
Зараз приносить л/л з 01.07.20 по 10.07.20 (лежав на плановому обстеженні). До настання страхового випадку безперервного стажу 6 міс немає, Але заг. стаж більше 20 р.
Середньоденну я рахую йому лише по червню (повному місяцю)? Бо через те що він 2 тижня був на ізоляції в мене середня виходить лише 2 972,85 /30=99,10 і мене збиває з пантелику....
Відгукніться, будь ласка!!!


в ПФУ запрос делали по стажу?
так, робила.
Мене збиває з пантелику той місяць червень, який нібито і повністю відпрацьований, але в ньому дохід малий через те що був на ізоляції без лікарняного. І виходить дуже мала сума середньоденного заробітку....
маемо шо маемо
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049900000000003