Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Не госп витрати - де показати в додатку РІ до декларації

Відправлено користувачем Eva 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Шановні колеги, знаю, що зараз почнеться з коментів, що наразі немає не госп витрат. Але ситуація специфічна. Дуже багато "старих" витрат не підтверджені документами. Оплата з п/р була, по призначенню платежу бачу за які послуги, але документів немає, контакти тих ФОП/ ТОВ знайти складно - не 1-5 штук, а реально багато. Операції всі "старі" 2015-209 рік. Отже, навіть при умові, що знайдемо документи - відобразити витратами періоду не можливо. Отже, маємо дебіторську заборгованість, яку логічніше списати, аніж тратити купу зусиль на
пошук/відновлення документів і знову ж таки вони попадуть на 94 рахунок. В декларації з прибутку ці суми я не хочу відобразити, то ж мені треба показати їх, як податкові різниці. Підкажіть, будь ласка, в я кому рядку Додатку РІ краще показувати подібні витрати?

Ни в каком.

Если речь об "ошибках" прошлых лет, так сказать, то в бух.учете через 44сч. Тогда в декларации по прибыли они никак не окажутся.

Если через списание дебиторской задолженности по сроку ИД типа, то через соотв.строку приложения РІ по сомнительным долгам.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000305