Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилка у звіті з ЄСВ

Відправлено користувачем OlTer 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помилка у звіті з ЄСВ
Підскажіть будь ласка як виправити помилку у додатку 6 звіту з єсв
Працівник був звільнений 01.04 а у звіті за травень зазначено що працював у 6 додатку
Як повністю скасувати цей рядок ?
Тільки зазначено, що працював, чи й зарплата нарахована?
В поточному звіті вказуєте цей рядок з кодом типу нарахувань - 3.
А ще простіше зараз подати правильний звіт за травень, адже штрафи за прострочку звітів у період карантину не застосовуються.


Ви маєте на увазі просто за травень подати звітну нову?
Без всяких скасовуючих?
У травні зп не нараховувалась, було написано що він у відпустці без збереження зп, а по факту вже місяць як був звільнений
Тому ось думаю як краще виправити
По ЄСВ нової звітної не існує, останній поданий звіт перекриває попередній. Це простіший варіант, тому що два види виправлення помилок у Вашому випадку не зовсім підходять.
Скасовуюча самостійно не подається, тільки з початковою. Якщо треба змінити несумові показники, наприклад кількість днів, або прізвище, подається скасовуюча з невірними даними та початкова з вірними одним пакетом. У Вашому випадку початкової не буде, тому цей варіант не підійде.
Сумові помилки виправляются в поточному звіті з типами нарахувань 2 або 3. Це ближче, тому що треба прибрати рядок, хоч и сума нульова.
Зрозуміло, то краще зробити просто новий звіт за травень?
Я думаю, краще новий. Може ще хтось шось порадить.
Ну спробую, що ж робити !smiling smiley
Дуже дякую за пораду !
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000504