Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Невчасно повернена фін. допомога

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Засновник вніс фін допомогу у вересні 2019 року, прошляпили цей термін, минуло більше 365 днів. Будемо повертати цю допомогу на днях. Чи правильноньо я розумію - показуємо цю допомогу тепер у доходах, і після повернення - у витратах?
Если мне не изменяет память, с 2015 года уже нет доходов по финпомощи больше года. Мы же прибыль по бухучету заполняем, а в бухучете это не доход.
Quote
Нечемнуся
Засновник вніс фін допомогу у вересні 2019 року, прошляпили цей термін, минуло більше 365 днів. Будемо повертати цю допомогу на днях. Чи правильноньо я розумію - показуємо цю допомогу тепер у доходах, і після повернення - у витратах?

Норми про засновників вже давно немає.

Тому ні доходів, ні витрат.


а дисконтировать не надо ? больше года!
Quote
laneta
а дисконтировать не надо ? больше года!

Так у них просто просрочена оплата, а не срок погашения по договору больше года.
Следовательно, ничего не дисконтируем.
Ну там кілька днів прострочення, відсотки символічні вийдуть, думаю пронесе...

Дуже дякую усім за відповіді!
Quote
Нечемнуся
Ну там кілька днів прострочення, відсотки символічні вийдуть, думаю пронесе...

Дуже дякую усім за відповіді!

Жодних відсотків.

Прострочена заборгованість не дисконтується, якщо термін погашення в договорі не більше року.
Доброго дня, то вже не треба повертати фін.допомогу засновнику? і в дохід її не включаємоє, я вірно розумію? Просто в інтернеті не знайшла відповіді, якщо можно дайте ссилку на Закон. Дякую
Quote
ПСИ
Доброго дня, то вже не треба повертати фін.допомогу засновнику? і в дохід її не включаємоє, я вірно розумію? Просто в інтернеті не знайшла відповіді, якщо можно дайте ссилку на Закон. Дякую

Фіндопомогу бажано повертати smiling smiley будь-кому. Інакше дохід через 3 рочки.

Щодо спеціальної норми про засновників та фіндопомогу - її давно немає в Кодексі.

Ви можете відкрити ПКУ на сайті ВР і перевірити.
Я так розумію, через 3 роки, як що не повернули , то в дохід включаємо?
Quote
ПСИ
Я так розумію, через 3 роки, як що не повернули , то в дохід включаємо?

Як і будь-яку кредиторську заборгованість, за якою минув термін позовної давності.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034800000000001