Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Помилково надійшли кошти, є договірні відносини, повернули в той же день, ПН та РК виписувати?

Відправлено користувачем Oleg_s 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помилково надійшли кошти, є договірні відносини, повернули в той же день, ПН та РК виписувати?
Quote
Blick
Я бы не выписывала

Теж не хочу виписувати, але зустрічав консультації з 2019 року, що якщо є договірні відносини, то потрібно.
Можливо в 2020році, щось змінилося?


Ничего не изменилось, но не все ж в консультациях правда, это всего лишь мнение налоговиков.
По сути же, если деньги действительно ошибочные, то ничего выписывать не надо.
Вот если Вы выписали счет, покупатель оплатил, а потом передумал брать товар, тогда это не считается ошибочным платежом, НН и РК выписывать надо. А если, например, покупатель случайно заплатил бОльшую сумму, чем должен был, тогда это ошибочный платеж. У меня вот так недавно произошло, я лишнюю часть вернула и ничего лишнего выписывать не собираюсь.
Quote
Blick
Ничего не изменилось, но не все ж в консультациях правда, это всего лишь мнение налоговиков.
По сути же, если деньги действительно ошибочные, то ничего выписывать не надо.
Вот если Вы выписали счет, покупатель оплатил, а потом передумал брать товар, тогда это не считается ошибочным платежом, НН и РК выписывать надо. А если, например, покупатель случайно заплатил бОльшую сумму, чем должен был, тогда это ошибочный платеж. У меня вот так недавно произошло, я лишнюю часть вернула и ничего лишнего выписывать не собираюсь.

В нас покупець не передумав, сума така, як має бути, але не за узгодженим графіком. Кошти мали надійти у жовтні, а прийшли у вересні, в результаті ПДВ оплачуємо у вересні по декларації, а в жовтні на розмитнення ще раз, а так ми не домовлялися.
Покупець написав лист на повернення, як помилково перераховані, кошти ми повернули, чекаємо їх у жовтні.

Звичайно для підстраховки ми випишемо ПН і РК, але якщо є якийсь "залізо-бетонний" аргумент не виписувати, то були би дуже раді.
Железобетонного аргумента на этот случай нет. Вопрос спорный. Единственный аргумент - что эти НН и РК на результат декларации не повлияют. Думаю, все же безопаснее в Вашем случае выписать.
А я бы не выписывала.
Если всё правильно сделать, то на НДС в декларации это не повлияет.
Та и я бы не выписывала, но прицепиться могут. Вот будут проверять, оплату найдут, а НН нету. Ну а возврат конечно не найдут.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036599999999998