Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Скарга на рішення про неврахування таблиці даних платника ПДВ

Відправлено користувачем grelsvet 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите ,может у кого - то есть бланк скарги на решение налоговой .У нас не приняли таблицу данных плательщика НДС. Причина "Виявлення невідповідності визначених видів діяльності наявним у платника податку основним засобам". Подскажите как правильно подать в этом случае жалобу , учитывая ,что заявленный вид деятельности 46.32 - оптовая торговля мясом. О каких основных средствах идет речь ?
Це означає, що по-ващому підприємству, як проглянути у Електронному кабінеті - Облікові дані платника - Відомості про об.єкти оподаткування, відсутні ОЗ по даному коду діяльності. І до тих пір поки ви не подасте 20-ОПП з даними ОЗ, у Вас Таблицю не приймуть, можете про скаргу у такому випадку і не думати, бо це Ваш "косяк"...
Quote
nikiticn
Це означає, що по-ващому підприємству, як проглянути у Електронному кабінеті - Облікові дані платника - Відомості про об.єкти оподаткування, відсутні ОЗ по даному коду діяльності. І до тих пір поки ви не подасте 20-ОПП з даними ОЗ, у Вас Таблицю не приймуть, можете про скаргу у такому випадку і не думати, бо це Ваш "косяк"...
ні це не косяк дописувача а відфутболювання податківців, бо таблиця у мене не приймається навіть з цілком виробничими основними засобами, повним описом господарського процесу.


Quote
Moraine

Це означає, що по-ващому підприємству, як проглянути у Електронному кабінеті - Облікові дані платника - Відомості про об.єкти оподаткування, відсутні ОЗ по даному коду діяльності. І до тих пір поки ви не подасте 20-ОПП з даними ОЗ, у Вас Таблицю не приймуть, можете про скаргу у такому випадку і не думати, бо це Ваш "косяк"...
ні це не косяк дописувача а відфутболювання податківців, бо таблиця у мене не приймається навіть з цілком виробничими основними засобами, повним описом господарського процесу.

У мене теж така проблема була, поки не вказали ті ОЗ коди яких в таблиці хоч і не були, але більш наближених. Після прийняття з оновленою інформацією 20-ОПП, прийняли і Таблицю даних. Передивіться автор, свої ОЗ, може допоможе...Бо кажу ж, була аналогічна ситуація.
Добрий день. Поділіться досвідом. Не приймають таблицю.
ФОП, 3 гр з ПДВ, платник з 01.10.2020. Оптова торгівля. Закуповую у виробника, наймаю транспорт і зі складу виробника відвантажую на отримувача. Найманих працівників немає, складу теж, транспорт весь найманий. Віповідно 20-опп немає на що подавати. В жовтні заблокували чотири ПН з семи відправлених на реєстрацію.
Подаю таблицю - в таблиці описала суть діяльності, прикріпила договір з постачальником, всі прихідні накладні від нього, висновок сес на продукцію. Таблицю не прийняли - причина "невичерпний перелік документів". Що їм посканувати ще? Всі видаткові на клієнтів, договора реалізації і всі документи на перевезення (договора, акти і ттн-ки)?
І ще питання для загального розвитку - на розгляд таблиці вони мають 5 днів. Я надіслала таблицю 06.11.20. Відповідь прийшла 13.11.20 о 16:58 (хоча в самому рішенні стоїть дата від 12.11.20) Це завжди вони надсилають рішення на останній день розгляду ще й в останні хвилини робочого дня? Чи тільки я така фартова?
Дякую всім!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032200000000004