Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Реєстрація Програмного РРО

Відправлено користувачем Tetyana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день. Хто вже реєстрував Програмний РРО. Підскажіть, будь-ласка, процедуру реєстрації в податковій.
У меня знакомая регистрировала. Точно не знаю как, но дело это непростое. Они купили Кашалот от Медка, так вместе с консультантами Медка часа три мучались, пока зарегистрировали.
Регистрировал ПРРО от налоговой, никаких трудностей не увидел.

Сначала подаете 20-ОПП,

Потом Заява про реєстрацiю програмного реєстратора розрахункових операцiй (форма № 1-ПРРО).

Потом Повiдомлення про надання iнформацiї щодо квалiфiкованого сертифiката вiдкритого ключа

Далее ставите програмное обеспечение, заполняете справочники товаров и приступаете к работе


Vovik, а при открытии смены каждый раз надо вручную подавать ф. 3- ПРРО? Или оно автоматически в ПРРО от налоговой подаётся?

К лучшему должна измениться жизнь не у тех, кто проводит реформы, а у тех, для кого эти реформы проводятся.
Просто нажимаете кнопку открыть смену
Quote
Vovik
Просто нажимаете кнопку открыть смену
Спасибо!

К лучшему должна измениться жизнь не у тех, кто проводит реформы, а у тех, для кого эти реформы проводятся.
Що вказується у полі - Назва платіжної системи?
Підскажіть, будь-ласка, що вказується в полі - Назва платіжної системи і Дані про РРО?
Роблю заяву про реєстрацію РРО в електронному кабінеті, не підтягується договір з ЦСО, він навіть не відображається в облікових даних. Відповідно, коли я вручну прописую номер договору, заява не приймається податковою. В ЦСО кажуть, що у них все ок, договір зареєстрований, і вони не знають, чому він у мене не підтягується. Можливо хтось підкаже що я роблю не так?
Я в травні робила заяву, все підтягувалось. Подивіться в Ваших облікових даних. Договір з ЦСО повинен там бути в самому кінці сторінки. Якщо його там немає, значить ЦСО щось наплутав, або вводить в оману.
Дійсно напутали в ЦСО. Двічі реєстрували договір під одним номером. І в кабінет підтягувався перший, уже не дійсний.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032199999999999