Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Додаток 6 Таблиця 2 пільги, сплата та поставка у різні періоди

Відправлено користувачем UC_UA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ситуація в прикладі:
Ми посередник. Нам 26.10.20 замовник резидент оплатив аванс за пільгову операцію 30 тис грн, ми перерахували нерезиденту за цю послугу кошти 03.11.20р 24 тис грн , а закрили операцію як з замовником так і з постачальником Актами 13.11.2020р

Наказом МФУ від 20.11.2019 № 488 внесено зміни до форми та порядку заповнення і подання податкової звітності з ПДВ
Таблиця 2 (Д6) заповнюється в разі здійснення у звітному (податковому) періоді операцій з постачання товарів / послуг, звільнених від оподаткування ПДВ. Інформація зазначається в розрізі податкових пільг, які використовуються платником податку.
Питання : Коли ці операції відображати в Додатку 6, у листопаді - на дату поставки послуг ?

Мені надали відповіть на одному бух/сайті:
На послуги за загальними правилами за правилом першої події на дату 26.10, отже і у декларації відображайте у жовтні.


Виходить в мене Дод 6 в жовтні буде виглядати так:
графа 3 14060495
графа 4 6 000
графа 5 30 000

А в листопаді так
графа 3 14060495
графа 4 -4 800
графа 8 24 000

бух/сайт:
Так. Алгоритм заповнення Додатка 6 до декларації з ПДВ: [1gl-vip.expertus.ua]

Питання:

Тоді як бути з формулюванням граф 6-8 Обсяг операцій з придбання товарів/послуг ?
я в жовтні отримала аванс, а придбання і поставка послуги була в листопаді, чи можливо заповнювати Табл 2 гр 5 без граф 6-8 ?

Буду вдячна
в этом разделе только операции с нерезами
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309