Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Впроводження можливості оплати карткою

Відправлено користувачем Steewen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день!

Шановні колеги, підкажіть, будь ласка, яка послідовність дій при впровадженні можливості розраховуватись карткою.

Ситуація, компанія, платник ЄП на 3 групі, займається здачею в оренду електро скутерів, хоче встановити у себе термінал і приймати оплату з картки.

На скільки я розумію, потрібно:
1) замовити сам POS термінал для можливості проводити оплати (дзвонив в приват, вони надають такі термінали за 350 грн. в місяць)
2) Встановити на телефон чи компютер якесь програмне забезпечення, яке буде відправляти фіскальні чеки в реєстр податкової
3) Подати заяву на реєстрацію ПРРО

Якось так?
Добре, а що далі. Зареєстрував ПРРО і касира-директора. Далі, проходить оплата, які дії? Я заходжу в кабінет і там ящось маю робити? Як відправити чек клієнту? Можете поділитись практичними деталями?


А обычный РРО не хотите? Для ПРРО нужно еще электронные подписи кассиров делать и регистрировать.
И с бесплатной программой от налоговиков я бы не связывалась. Там и проконсультировать некому, и вдруг какой-то сбой - они ж никогда не признают, что это по их милости. Есть платные программы, там хоть проконсультируют и обучат.
А не підкажете про які платні програми йдеться мова?
Quote
Як відправити чек клієнту?

ел.поштою, вайбер, телеграм, просто смс

[tax.gov.ua] - тут матчастина, запитання -відповіді
подписи делаются на каждого кассира, либо делается одна цифровая печать для всех кассиров и они
ее открывают и закрывают смены
Quote
Steewen
А не підкажете про які платні програми йдеться мова?
Знаю только Кашалот и Сота-касса от Медка. Кашалот - 1850 грн в год, Сота-касса в два раза дешевле и работает в браузере.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032599999999999