Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

8000 на ФОП та робітників через ДІЯ

Відправлено користувачем faeton-2000 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Всім привіт. Наразі думаю тема буде актуальною. . . у мене виникло питання - необхідно вказувати р/р ФОП, для того щоб було здійснено перерахунок, але мені не зрозуміло(!) необхідно вказувати поточний р/р, чи необхідно створити в банку та вказувати р/р для Соціальних виплат?
Quote
faeton-2000
Всім привіт. Наразі думаю тема буде актуальною. . . у мене виникло питання - необхідно вказувати р/р ФОП, для того щоб було здійснено перерахунок, але мені не зрозуміло(!) необхідно вказувати поточний р/р, чи необхідно створити в банку та вказувати р/р для Соціальних виплат?

Доречі, наразі ДІЯ взагалі не стартує! (
У травні отримували допомогу на працівників від ЦЗ на поточний рахунок. Гадаю, що ці 8000 теж на поточний.


Quote
Blick
У травні отримували допомогу на працівників від ЦЗ на поточний рахунок. Гадаю, що ці 8000 теж на поточний.

В Порядку до Постанови №1233 від 09 грудня 2020р., цей момент має ось таке формулювання ( як на мене не однозначне): "номер банківського рахунка для виплати одноразової матеріальної допомоги, відкритий на ім’я застрахованої особи, — за стандартом IBAN"
Так, неоднозначне. Але невже для виплати одноразової допомоги, тобто лише один раз, треба рахунок відкривати? Наші законодавці зовсім відірвані від реальності...
До речі, а хто цю допомогу виплачує? На робітників ЦЗ виплачував, а цю хто?
Quote
Blick
Так, неоднозначне. Але невже для виплати одноразової допомоги, тобто лише один раз, треба рахунок відкривати? Наші законодавці зовсім відірвані від реальності...
До речі, а хто цю допомогу виплачує? На робітників ЦЗ виплачував, а цю хто?

Відповідно до Порядку заяву можна подати або через сервіс ДІЯ або в ФСС? Отже логічно і виникає питання стосовно рахунку ( технічно рахунок для Соціальних Виплат по організації в банках відкривається натисканням декількох клавіш). . .
Quote
Blick
Так, неоднозначне. Але невже для виплати одноразової допомоги, тобто лише один раз, треба рахунок відкривати? Наші законодавці зовсім відірвані від реальності...
До речі, а хто цю допомогу виплачує? На робітників ЦЗ виплачував, а цю хто?

Хоча здається таки Пенсійний Фонд. . .

10. Пенсійний фонд України передає Мінсоцполітики заявку на перерахування коштів для виплати одноразової матеріальної допомоги не пізніше 23 грудня 2020 року.
11. Кошти для виплати одноразової матеріальної допомоги перераховуються Мінсоцполітики на окремий рахунок Пенсійного фонду України, відкритий в АТ “Ощадбанк”.
12. Пенсійний фонд України здійснює перерахування коштів для виплати одноразової матеріальної допомоги за списками на виплату, зазначеними у пункті 9 цього Порядку, в межах сум, які надійшли від Мінсоцполітики, не пізніше ніж протягом наступного операційного дня після їх надходження.
13. Перерахування одноразової матеріальної допомоги проводиться АТ “Ощадбанк” на банківський рахунок (за стандартом IBAN) в банку, в якому відкрито рахунок, що зазначено у заяві застрахованої особи.
В ДІЇ з'явилася вже кнопка, але поки що ще не працює. . . і суперечлива інформація - в ДІЇ сказано:

"По 31 грудня включно ви можете подати заяву на отримання матеріальної допомоги. Допомога складає 8000 гривень та буде зарахована на особистий гривневий рахунок до 31 грудня 2020 року."

А в Порядку до Постанови:
"5. Виплата одноразової матеріальної допомоги здійснюється на підставі заяви про надання одноразової матеріальної допомоги, поданої застрахованою особою у період до 21 грудня 2020 р. включно (далі — заява)."

Хто Бреше?!
Колеги, а що ви думаєте щодо умови про зупинення діяльності?

Мається на увазі повне зупинення - нуль доходів, наказ про простій?

Якщо, приміром, замість 5 магазинів працювало 2, - це зупинення?
Quote
Виктория-3
Колеги, а що ви думаєте щодо умови про зупинення діяльності?

Мається на увазі повне зупинення - нуль доходів, наказ про простій?

Якщо, приміром, замість 5 магазинів працювало 2, - це зупинення?

На мій погляд нам, головне щоб кнопка таки запрацювала, просто оформити цю заяву на порталі ДІЯ, а система в автоматичному порядку перевірить відповідність до умов. І Зобов'язана або підтвердити, що заява прийнята, або, що відмолено, і вказати причину відмови. А там, кому захочеться, може потім побатася з Державою. . . ))
Система не має інформації про зупинення вашої діяльності.

І нащо отримувати гроші, щоб потім їх повертати? Безвідсотковий кредит?)
Нє, потім в двократному розмірі повертати, якщо незаконно отримали. У мене види діяльності підходять, але зараз простій не через карантин, а тому що діяльність сезонна. Я не ризикую.

Думаю, якщо з 5 магазинів 2 працювало, це часткове призупинення, по-любому втрата доходів є, хоть і неповна.
не треба в двократному повертати
Так, не треба, лише суму допомоги.
Подскажите пожалуйста, у кого такое пишет Основний КВЕД вашої організації станом на 31.10.2020 не відноситься до тих, стосовно яких вживають карантинні обмеження. Тому одноразова матеріальна допомога не може бути надана.
Хотя КВЕД 47.59 попадает под выплату. Даже проверяла на сайте минюста. Указан как основной. Что делать в такой ситуации?
У меня такая же проблема. основной вид деятельности 47.11, а пишет что не попадаем в список(((
А найманим робітникам у ФОП самим треба авторизуватися в ДІЯ та подати заявку? Чи ФОП може через цю заяву списком це оформити?
Quote
faeton-2000
А найманим робітникам у ФОП самим треба авторизуватися в ДІЯ та подати заявку? Чи ФОП може через цю заяву списком це оформити?
Ні, ФОП не зможе, тільки особисто
Quote
Kisulya

А найманим робітникам у ФОП самим треба авторизуватися в ДІЯ та подати заявку? Чи ФОП може через цю заяву списком це оформити? Ні, ФОП не зможе, тільки особисто

Дякую!
Виникає нове питання. . . а як найманий робітник може вказати у якого ФОП він працює? Бо оформлюючи заяву на самого ФОП я щось ніде не побачив ніякого такого вибору. . .
Quote
faeton-2000


А найманим робітникам у ФОП самим треба авторизуватися в ДІЯ та подати заявку? Чи ФОП може через цю заяву списком це оформити? Ні, ФОП не зможе, тільки особисто

Дякую!
Виникає нове питання. . . а як найманий робітник може вказати у якого ФОП він працює? Бо оформлюючи заяву на самого ФОП я щось ніде не побачив ніякого такого вибору. . .

Я думаю это и не важно, пенсионный спокойно пробивает по инн сотрудника где он работает.
Quote
Dimaxa



А найманим робітникам у ФОП самим треба авторизуватися в ДІЯ та подати заявку? Чи ФОП може через цю заяву списком це оформити? Ні, ФОП не зможе, тільки особисто

Дякую!
Виникає нове питання. . . а як найманий робітник може вказати у якого ФОП він працює? Бо оформлюючи заяву на самого ФОП я щось ніде не побачив ніякого такого вибору. . .

Я думаю это и не важно, пенсионный спокойно пробивает по инн сотрудника где он работает.

В принципі логічно. . . Дякую! )
Quote
mariyataran2013
У меня такая же проблема. основной вид деятельности 47.11, а пишет что не попадаем в список(((

А в порядку 1236 такого КВЕДу нема - тому вам так і пише... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Порядок 1236 з списком КВЕДів - осьо тут:
І не забувайте шо вони (КВЕДи) повинні на 31.10.2020 повинні бути у реєстратора основними...

[www.kmu.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Колеги, щодо розрахунку: виходить, що працівникам виплатять частину НАРАХОВАНОЇ зарплати?
Тобто у підсумку працівник отримає більше, ніж отримав би при нормальній роботі за цей час?
це мат.допомога від держави, вона не обкладається податками і ніяким боком до зарплати взагалі не причетна і не береться до уваги у жодних розрахунках роботодавця
Так, я це читала.

Я мала на увазі інше: за формулою розрахунку виходить, що ми пишемо нараховану ЗП. Відповідно, допомога буде, виходячи саме з нарахованої.
Quote
faeton-2000


А найманим робітникам у ФОП самим треба авторизуватися в ДІЯ та подати заявку? Чи ФОП може через цю заяву списком це оформити? Ні, ФОП не зможе, тільки особисто

Дякую!
Виникає нове питання. . . а як найманий робітник може вказати у якого ФОП він працює? Бо оформлюючи заяву на самого ФОП я щось ніде не побачив ніякого такого вибору. . .
там по коду підтягується інфо про поточного роботодавця і відразу випадає запитання "Ви зараз працюєте у Іваненка Івана Івановича?" треба поставити галочку, потім ввести номер свого рахунку і це все.
Quote
Виктория-3
Так, я це читала.

Я мала на увазі інше: за формулою розрахунку виходить, що ми пишемо нараховану ЗП. Відповідно, допомога буде, виходячи саме з нарахованої.
яку допомогу ви маєте на увазі? тут ніби тема про 8000 ФОПам і найманим. там нема ніякого розрахунку, просто виплачується ця сума.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000475