Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Проживання іноземних шеф-монтажників

Відправлено користувачем mrkrizhanovskaya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня.
Оплачуємо проживання закордонних шеф-монтажників..
Чи маємо право капіталізувати ці витрати?
Я когда -то интересовалась этим вопросом и не нашла положительного ответа. Оплатить проживание можно лишь своим сотрудникам. В данной ситуации Вы оплачиваете чужие расходы, посторонних лиц. Если бы это были бы резиденты, то нужно было бы начилсяьб допблаго на суммы,бесплатно полученных услуг (проживание), но так как это иностранцы и у них нет ИНН, то вроде как и начислять некому... Но ДПИ при проверке прицепится.
Дякую.
Я ще знайшла інфо , що іноземці мають отримувати в ДМС номер по якому ми і маємо платити ПДФО. але змусити їх ми не можемо,не маємо законних підстав.
Саме ж проживання і оплата за нього прописані в контракті.
По закону наче і не винні, але точно вигребем )


Я би розглянула це питання з погляду представницьких витрат, в тому розумінні, що ми можемо запрошувати для переговорів іншу сторону, і маємо право відносити витрати на проживання, ресторани і тд. до витрат, в цьому випадку не застосовується ПДФО.
Так і у вашому випадку я би розглядала цей момент з цієї точки зору, якщо в договорі на встановлення є умова, що ви забезпечуєте проживання, то ці витрати відносяться до собівартості обладнання.

ІМХО. Це не додаткове благо, тут немає ПДФО.
Как я понимаю, у вас это требование прописано в контракте с нерезидентом. Тогда логично было бы платить нерезиденту как компенсацию его расходов по контракту.. А он уже платит командировочные своим сотрудникам.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032699999999997