Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1С чи BAS? Що краще вчити?

Відправлено користувачем yupiter 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня колеги. Збираюся поповнити свої знання з 1С. І на вибір у мене є варіанти вчити або 1С або BAS.
Хочу поцікавитись вашої думки та які програми використовуєте ви?
Дякую )
Навіщо порівнювати зелене з дерев'яним?
1с - це платформа, BAS - загальна "протисанкційна" назва групи типових конфігурацій.
Зрозумів що не так написав. Мав на увазі Бух2,0 або УТП
Просто УТП на платформі БАС не існує.
Мені цікаво чи усі пшли аБАС платформу чи продовжують в 1С.
Дякую за відповідь.


Платформа - це 1с чи BAF (що є тим самим 1с тільки розробники намагались із кодів замінити усі слова "1с" на "BAF").
Що стосується питання "нові типові конфігурації на керованій програмі (так звані BAS) чи старі типові на звичайній", то усі старі рано чи пізно припинять підтримуватись. Зі старих на підтримці певний час залишаться хіба що монстри типу УПП.
Quote
yupiter
....
Просто УТП на платформі БАС не існує.
...
.
УТП снимается с продажи в этом году.
Вместо него советуют Бас "Бухгалтерия Корп". В этой программе совмещено Бухгалтерия +Кадры +Зарплата
Я смотрю, они эти конфигурации выпускают на пару лет и потом снимают с продаж. Я только собралась переходить на 2.0, а она уже всё.
Подскажите, кто-то знает что-то о BAS КУП? Может на него? УПП ну слишком монстр. И по стоимости и по наполнению.
Quote
Цветик
Я только собралась переходить на 2.0, а она уже всё.
Есть 2.1, если речь о Бухгалтерии. И это не снятие с продаж, а дальнейшее развитие.
Quote
Цветик
Я смотрю, они эти конфигурации выпускают на пару лет и потом снимают с продаж. Я только собралась переходить на 2.0, а она уже всё.
Подскажите, кто-то знает что-то о BAS КУП? Может на него? УПП ну слишком монстр. И по стоимости и по наполнению.

BAS КУП - это та же УТП, но с другим интерфейсом, дальнейшее развитие старой доброй УТП. В скором будущем, УТП также снимут с выпуска и поддержки, как и конфигурацию Бухгалтерии ред. 1.2 . BAS КУП - можна сказать, что это также монстр))
Quote
Цветик
Я смотрю, они эти конфигурации выпускают на пару лет и потом снимают с продаж. Я только собралась переходить на 2.0, а она уже всё.
Подскажите, кто-то знает что-то о BAS КУП? Может на него? УПП ну слишком монстр. И по стоимости и по наполнению.

Вибирай любу smileys with beer

[www.google.com]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
f12

BAS КУП - это та же УТП
Это не так. КУП - это не УТП, а ERP - не УПП.
Аналога УТП на управляемом приложении не существует. Есть лишь рекомендации для определенных случаев, когда УТП можно заменить либо Бухгалтерией Корп, либо КУП, либо (даже!) ERP.
Так, КУП це не УТП. Я вже вивчав це питання. Сама найкраща база що зарекомендувала себе часом це УТП. І аналогів їй поки що немає. Тому мені і цікаво, чи переходять підприємства на інші бази платформи БАС чи залишаються на 1С і УТП.
Особисто я зовсім не маю бажання змінювати вже налаштовану УТП на щось нове і недопрацьоване.
УТП, окрім іншого, містить регламентний функціонал. Якщо ви його використовуєте, то із припиненням офіційної підтримки питання "переходити чи ні" буде замінене на "на яку конфігурацію переходити". В іншому ж випадку, якщо все влаштовує, то який сенс переходити на щось інше?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035200000000002