Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Надійшов лист (без повідомлення, просто поштою) від приватного виконавця - Постанова про звернення стягнення на зп боржника.
Від державних виконанців приходили виконавчі листи по аліментам на робітників, листи були завжди рекомендовані, розписувалися про вручення на пошті.

Цим листом - звернення стягнення на зп. робітника, борг банку. Які дії підприємства, чи правомірно за постановою (винесена при примусовому виконанні - виконавчий напис приватного нотаріуса), тим більше невідомо чи взагалі ми отримали цей лист, чи оскаржується постанова? Хтось зтикався з таким? Поділіться будь-ласка. В єдиному реєстрі боржників - є ПІБ працівника.
Это письмо пришло на адрес юридического лица, в письме есть требования об обязанности работодателя удерживать из всех доходов работника определенные суммы. Прочитайте закон про Виконавче провадження в Україні. Вы не можете отказаться или не исполнять это требование. Только если работник увольняется с вашего предприятия только в этом случае вы прекращаете удерживать по этому документу.
Что значит " чи оскаржується постанова?" - Вам до этого какое дело? у вас есть обязанность по Закону исполнять решение которое поступило к Вам. Вы не праве самостоятельно менять Постанови Исполнителей. даже если вы сомневаетесь в них.
Если постанова будет оспорена и изменена вы получите Постанову с корректировками сумм или с прекращением обязательства.
Спасибо! Меня смущает, что письмо - не заказное, не ценное.

Все письма от исполнителей всегда приходили заказные, мы расписывались в их получении.


Из Закона
Стаття 28. Надсилання документів виконавчого провадження
1. Копії постанов виконавця та інші документи виконавчого провадження (далі - документи виконавчого провадження) доводяться виконавцем до відома сторін та інших учасників виконавчого провадження, надсилаються адресатам простим поштовим відправленням або доставляються кур’єром

только определенные документы они могут отправлять рекомендованими листами, а копии Постанов обычными письмами
Мне тоже такое приходило, звонила в исполнительную службу, интересовалась правомерно ли, сказали нужно платить. А обжаловать может тот, на кого наложено взыскание, если хочет.
таке ж щастя прийшло звичайним листом.
вказано що маю кожного місяця їм звітуватися.
хтось звітується?
ще виконавцям не звітувалась
Я отчитывалась. Я так поняла, частный исполнитель так же подчиняется министерству юстиции и имеет те же полномочия, что и исполнительная служба. Отсылала частному исполнителю копию отчета по электронке и в догонку оригинал почтой. Исполнительной службе просто почтой отсылала. Поскольку работаю удаленно, а печать у директора, решила не заморачиваться и всем слать те отчеты без печати. Когда работник уволился (чему я была очень рада), отослала исполнителю и службе с отчетом еще и копию приказа.

Посмотрела, мне постанова от частного исполнителя заказным письмом приходила.
Я тоже ежемесячно отчёты отправляю в исполнительные по алиментам. Простыми письмами.
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, як правильно вказати призначення платежу при перерахуванні коштів за працівника на виконавчу службу?
*;147;ЄДРПОУ підприємства?;ВП №....;;; так вірно буде?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031999999999999