Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт Д-5 по ФОПам за 2020 рік

Відправлено користувачем Roksolana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
И я отправила через кабинет форму 5. В соте еще нет обновления. Форма F3000513
Mariyana, спасибо! В Приват24 вот только появилась новая форма.
Quote
Tiana
Roksolana2017, а какой код формы у вас принят?

F3000513

по іншому ФОПу висить 512 з квитанцією 1, поки не знаю що робити, буду чекати

З 01 лютого треба подавати новий звіт F3000513


Rosolana2017, спасибо! У меня 512-я не принята. Думаю у вас будет аналогично.
Добрый день, кто отправлял в пятницу, уже квитанции 2 получили?
Quote
AnnaMarya
Добрый день, кто отправлял в пятницу, уже квитанции 2 получили?


нет ни по одному отчету, не только по ЕСВ((

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Я тоже в растерянности: ЕСВ- 512 висит с кв.1, я так понимаю, что уже второй и не будет, если с 29.01 ни гу-гу.. Сейчас если 513 сдать не задвоится лиconfused smiley. И не узнаешь ведь никак, потому что в кабинете, что попало показывает. Все ждали февраля, а февраль не лучше....
Не задвоится, по ЕСВ последний отчет перекрывает предыдущие.
Дівчатка, питання трошки по іншому звіту, але дуже актуальне.
Подала по юрособі декларацію по єдиному податку, а потім виявила, що трошки не ту суму вказала. Ще є час подати правильну декларацію, але я заплуталась як правильно. Просто скопіювати звітну, виправити суму і перездати? Чи вказати Звітна нова і подати? Чи не буде задвоєнь як з 1-ДФ? Вперше з цим зтикаюсь. Допоможіть будь ласка.
Quote
Roksolana2017
Дівчатка, питання трошки по іншому звіту, але дуже актуальне.
Подала по юрособі декларацію по єдиному податку, а потім виявила, що трошки не ту суму вказала. Ще є час подати правильну декларацію, але я заплуталась як правильно. Просто скопіювати звітну, виправити суму і перездати? Чи вказати Звітна нова і подати? Чи не буде задвоєнь як з 1-ДФ? Вперше з цим зтикаюсь. Допоможіть будь ласка.


Квитанция 2 пришла?
Подавайте звітну нову з вірними цифрами. Можна скопіювати звітну, але переставити хрестик на нову звітну.
Quote
AnnaMarya

Дівчатка, питання трошки по іншому звіту, але дуже актуальне.
Подала по юрособі декларацію по єдиному податку, а потім виявила, що трошки не ту суму вказала. Ще є час подати правильну декларацію, але я заплуталась як правильно. Просто скопіювати звітну, виправити суму і перездати? Чи вказати Звітна нова і подати? Чи не буде задвоєнь як з 1-ДФ? Вперше з цим зтикаюсь. Допоможіть будь ласка.


Квитанция 2 пришла?

да, пришйла
Quote
Blick
Подавайте звітну нову з вірними цифрами. Можна скопіювати звітну, але переставити хрестик на нову звітну.

Дякую, вже знайшла інфу у інтернеті
Ось посилання, може комусь знадобиться [kchp.com.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000393