Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 31    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
Roksolana2017
Я подаю звіти через Приват24. Нема звіту.
Люди працюють..... Тяжко мабуть 1,5 роки клепать один звіт, ой як тяжко. Пппцц....
Бачила інформацію в ФБ, що ті наші законотворці нарешті прийняли цей звіт в електронному варіанті,
але З ПОМИЛКАМИ !!!!!!!
Уявляєте, скільки ті нещасні бухгалтери будуть мордуватися, коли їм нарешті спустять зверху той звіт, і той звіт не злізе з компа......((((((
Quote
nikon

Я подаю звіти через Приват24. Нема звіту.
Люди працюють..... Тяжко мабуть 1,5 роки клепать один звіт, ой як тяжко. Пппцц....
Бачила інформацію в ФБ, що ті наші законотворці нарешті прийняли цей звіт в електронному варіанті,
але З ПОМИЛКАМИ !!!!!!!
Уявляєте, скільки ті нещасні бухгалтери будуть мордуватися, коли їм нарешті спустять зверху той звіт, і той звіт не злізе з компа......((((((

Гггг, не дивно, що з помилками. Я таке й очікувала. Ну як казала одна відома лектор - будемо здавати у травні дай бог, а роз'яснення напишуть 11 травня або пізніше)))))
люди добрые кто-то понял куда подавать этот отчет? оригинал и копии? нужно делить как раньше по ГНИ НДФЛ? ( у нас подразделение не обособленное)


А мені пощастило з лікарняним у березні. Тепер заявку не приймуть, поки я цей клятий звіт не здам... А його немає...

І ще, вже півтора місяці чекаю відповіді, як здавати цей звіт підприємству, яке у січні змінило місцезнаходження. Адже до кінця року 1ДФ здається в стару податкову, а ЄСВ в нову. І як? А у них одна відповідь - Вибачте, на дане запитання відповідь в Базі знань на даний час відсутня. Нами зроблено запит по ДПС України зверніться за роз'ясненням пізніше.
Quote
Blick
А мені пощастило з лікарняним у березні. Тепер заявку не приймуть, поки я цей клятий звіт не здам... А його немає...

І ще, вже півтора місяці чекаю відповіді, як здавати цей звіт підприємству, яке у січні змінило місцезнаходження. Адже до кінця року 1ДФ здається в стару податкову, а ЄСВ в нову. І як? А у них одна відповідь - Вибачте, на дане запитання відповідь в Базі знань на даний час відсутня. Нами зроблено запит по ДПС України зверніться за роз'ясненням пізніше.

Теж цікавить це питання.
На семінарах казали, що звіт подається за основним місцем, тобто за юридичною реєстрацією, тобто виходить у нову ДПС. Але в мене сумніви все ж таки. І ще є декларація по єдиному податку, теж не зрозуміло куди подавати. Футболять з однієї ДПС до іншої. Вже нервів не вистачає. Нафіга до кінця року бути на обліку за старим місцем? Я не розумію цих приколів. Ще й неясно куди податки сплачувати.
Всі податки, крім ЄСВ, і звітувати, і сплачувати до кінця року в стару податкову, про це чітко в НКУ вказано. А от ЄСВ відразу в нову. І все б було нормально, якби не цей чудовий об'єднаний звіт, частини якого по закону потрібно у різні податкові подавати.
может уже кто-то заглядывал в форму отчета в кабинете? насколько я поняла, должен составляться додаток 4ДФ отдельно за 01, 02, 03-й месяц. там вроде бы пока 1 додаток можно сделать, т.е. за 1 месяц. или где-то прячется кнопка добавленияconfused smiley
Уже сама разорбралась): В "Додатках" є можливість додати документ "+Додати...". Нажимаєте і обираєте ще два рази додаток 1 і т.д
Сегодня обновился Медок.
Сейчас буду пробовать ......аж страшно.....это ж сколько бумаги.....
Додатков Д1 - 3 штуки, Додатков 4ДФ - 3 штуки, Додаток Д5 1 штука ( приняли человека в январе)...ну и сам Розрахунок.....
Господи, кому был нужен этот МОНСТР...........
Годзилла...не иначе.....
Упрощают отчётность, аж гай гуде.......
Ну да, еще ж и за каждый месяц его заполнить надо и не ошибиться... Лучше б уж помесячно сдавать.
Угу, согласна с Вами на 100% !
Ну, исходя из жизненного опыта, можно сказать, что гибриды - они обычно нежизнеспособные....
Тут самА логика подсказывает, что этот отчёт должен быть месячным....И не нужны тогда никакие Довидковые (кстати, тоже гибрид ).
Quote
Blick
Ну да, еще ж и за каждый месяц его заполнить надо и не ошибиться... Лучше б уж помесячно сдавать.
Блик,если не ошибаюсь,у вас раньше было 1 ДФ в родную и в чужую ДПС(порции),а как теперь сдавать будете?Оплата в чужие а отчет как?У меня просто тоже есть разные ДПС
Та вроде консультируют, что этот гибрид только в свою сдавать.
Оно и раньше нелогично было. Платили в неродную, а оригинал в родную. Думаю, они как-то наладят передачу сведений из одной налоговой в другую. Может быть.
Quote
wabaw111

Ну да, еще ж и за каждый месяц его заполнить надо и не ошибиться... Лучше б уж помесячно сдавать. Блик,если не ошибаюсь,у вас раньше было 1 ДФ в родную и в чужую ДПС(порции),а как теперь сдавать будете?Оплата в чужие а отчет как?У меня просто тоже есть разные ДПС

путем заполнения рядка 032 по Кодификатору местонахождения подразделения
З приводу відокремлених.

Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі – Розрахунок) за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за основним місцем обліку.
Юридична особа під час подання Розрахунку за відокремлений підрозділ, не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) ПДФО до бюджету, у рядку 032 додатка 4ДФ до Розрахунку зазначає код за Кодифікатором за місцезнаходженням відокремленого підрозділу.
Отже, додаток 1 до Розрахунку формуєте по всіх працівниках. Додаток 4ДФ формуєте окремо за працівників основного підприємства (3 шт.), окремо за працівників неуповноваженого підрозділу (3 шт.) і все це у складі одного розрахунку (6 шт.).
До податкових за місцем знаходження відокремлених підрозділів, нічого не подаєте, подаєте за основним місцем обліку, тільки у по підрозділу у рядку 032 додатка 4ДФ до Розрахунку зазначаєте код за Кодифікатором за місцезнаходженням відокремленого підрозділу.
Розмістила вище текст консультації з ДФС.
Вчора отримала
Ой, мрак. Это ж 6 додатков 4ДФ в одном отчете будет...
а уявіть 30 філійeye popping smiley
у мене таке запитання на днях було))))
Quote
galyaKaznachey
а уявіть 30 філійeye popping smiley
у мене таке запитання на днях було))))
Это уже 93 додатка... весело
Михаил
добрый день!
вы пишите


путем заполнения рядка 032 по Кодификатору местонахождения подразделения
а в какую таблицу как вам видится?
если отчет должен быть один и подавать его по основному месту ,
в Д4 таб. 4 есть поле , где можно бы было создать разные коды, но ограничение только три таблицы...
спасибо
Все подается по основному месту. Но раньше мы разными порциями 1ДФ по подразделениям подавали, так и сейчас, только разными додатками 4ДФ. При одном подразделении нужно будет в одном отчете 6 додатков 4ДФ. А ограничение в три таблицы - то скорее всего просто отчет не доработан.
медок не собирается добавлять таблицы
Ребята, подскажите по коду из Кодификатору, который нужно указывать в отчете. Нашла в Интернете какой код у Киева, но я так понимаю, что как и раньше КОАТУУ, для каждого района должен быть другой код, но эту инфу нигде не могу найти... Может кто-то знает, ГДЕ ПОСМОТРЕТЬ СВОЙ КОД по кодификатору? smiling smiley
или ставить просто код Киева? - UA80000000000093317
[www.minregion.gov.ua]
Там под текстом Наказа - активная ссылка " Кодификатор" - скачайте и ищите себя ( по первым цифрам - легче ).
нашла, скачала, но именно здесь я и нашла код Киева, а кодов по киевским районам - нет. У меня Подольский район г.Киева. Указывать просто код Киева?
В кодифікаторі шукайте.
Там чорити рівня і додатковий - то Юля (Монна Нонна)
в ФБ показувала скрін звіту саме з додатковим рівнем.
Райони м. Києва в самому низу таблиці.
Перші дві цифри після UA співпадають з старим форматом.

[www.minregion.gov.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в медке автоматом подтягивает новый КАТОТТГ
Quote
laneta
Михаил
добрый день!
вы пишите


путем заполнения рядка 032 по Кодификатору местонахождения подразделения
а в какую таблицу как вам видится?
если отчет должен быть один и подавать его по основному месту ,
в Д4 таб. 4 есть поле , где можно бы было создать разные коды, но ограничение только три таблицы...
спасибо

из ЗИРа

Згідно з п. 1 розд. ІІІ Порядку у рядку 032 заголовної частини Розрахунку зазначається код Кодифікатора адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад (далі – Кодифікатор) за місцезнаходженням юридичної особи.
Разом з тим, у рядку 032 Додатка 4 «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» до Розрахунку (Форма 4ДФ), який подається податковим агентом за його відокремлений підрозділ зазначається код за Кодифікатором за місцезнаходженням неуповноваженого відокремленого підрозділу (п.п. 1 п. 4 розд. IV Порядку).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 31    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049300000000008