Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 31    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
он автоматом садиться по основному месту а если сдаете за пидроздил, то нужно руцями указать это,,,,,ТТГ
Quote
Шустрик
І суму різниці окремим рядком з типом нарахувань 13.

В этом окремом рядочке тоже ставим: 1 Ознака неповного робочого часу?
Спасибо.
Я рада за Вас. Завтра буду отправлять скопированные отчеты.


Там не только данные по подразделению указываются. В строке 032 додатка 4ДФ написано: "Кодифікатор ... за місцезнаходженням податкового агента або відокремленого підрозділу, якщо..."
Так что единственное местонахождение налогового агента тоже нужно указывать. Медок заполняет.
Quote
alenat

Я подаю з кабінєту - в п'ятницю поприходили помилкові 2-і квитанції
на всі подані раніше звіти і по єсв і по єдиному. По єсв вже пориймались
всі перездані, а от по єдиному і досі вісять переподані в п'ятницю.
Думаю вони поки додіджиталізірували тільки звіт єсв, а єдиний ше
долампічують. Вважаю я і на п'ятничні звіти отримаю помилкову і
знов прийдецця переподавать...

У меня тоже по единому пришла кв.№ 2 с ошибкой ( сдавала 12.04). А в кабинете начисления висят. Если повторно сдавать, как думаете не задвоится?

нет. они поверху накладываются
Еще прикол. Пытаюсь подать нову звітню. Не принято - причина "Помилка Для Податкового розрахунку (крім тип "Звітний") в
загальній частині рядки 07 - 110 не заповнюються." . Рядок 07 - это квед. Убираю квед. Отправляю . Не принято - причина "помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:- Поле 'Код КВЕД'. Поле повинно бути заповненим."
Потрясающе...
Quote
Blick
Там не только данные по подразделению указываются. В строке 032 додатка 4ДФ написано: "Кодифікатор ... за місцезнаходженням податкового агента або відокремленого підрозділу, якщо..."
Так что единственное местонахождение налогового агента тоже нужно указывать. Медок заполняет.

Я так и попробовал сделать - сделал розрахунок 1 и розрахунок2 с разными кодификаторами. Отправил. Один принят, второй нет - причина "Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний» подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та «Довідковий» заборонено.". Исходя из этой логики подать по подразделениям не получится. Просто супер.
Quote
Инфузория

І суму різниці окремим рядком з типом нарахувань 13.

В этом окремом рядочке тоже ставим: 1 Ознака неповного робочого часу?
Спасибо.

Так - тільки календарні дні не ставите - а останні 4 колонки як і в основному рядку.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
Там не только данные по подразделению указываются. В строке 032 додатка 4ДФ написано: "Кодифікатор ... за місцезнаходженням податкового агента або відокремленого підрозділу, якщо..."
Так что единственное местонахождение налогового агента тоже нужно указывать. Медок заполняет.

Вы уже подали отчет ? Как заполнить Приложение 4 (Таблицу 4ДФ) если есть подразделения и раньше подавали копию порции в ДПС не по месту регистрации. Если можно подавать один звітний , то что должно быть в отчете 6 таблиц 4ДФ три для основного ДПС и три для ДПС, где подрзделение?
Пытался сегодня сдать новую форму - полный провал.

ФОП 2 гр. без наёмных, но были покупки товара у других ФОП. Значит нужно сдавать главную форму + три 4ДФ?!
В Приват24: Заполнил заглавную часть Расчета, добавил три Приложения 4ДФ. Но при сохранении программа (Электронная отчетность Приват24) высвечивает ошибку (не поставлена ​​отметка «Х» в соответствующей признак) - строка 09 признак плательщика единого взноса (работодатель, бюджет и т.д.).

Ок, попытка номер два!
Пытаюсь отправить через электронный кабинет налогоплательщика заполняю всё то же самое:
Получается подписать и отправить. Но приходит Квитанция №2 (квитанции №1 нет вообще) - не принято - Указано недостоверное значение обязательного реквизита отчетный период - начало представления с 01.04.2021. + еще ругается на структуру XML всех трёх Додатков (хотя что там неправильно не понятно, заполняю только выплаты, без удержания налога, уже не первый раз сдавал 1ДФ - заполнил так же как и раньше).

Такое впечатление, что намекает - мне нужно сдавать годовой отчет в начале следующего года... Но как быть с 4ДФ по покупкам у других ФОПов?

Кто то сдавал без наёмных только по 4ДФ? Можете поделиться опытом?
Спасибо!
Quote
lm2010

Там не только данные по подразделению указываются. В строке 032 додатка 4ДФ написано: "Кодифікатор ... за місцезнаходженням податкового агента або відокремленого підрозділу, якщо..."
Так что единственное местонахождение налогового агента тоже нужно указывать. Медок заполняет.

Вы уже подали отчет ? Как заполнить Приложение 4 (Таблицу 4ДФ) если есть подразделения и раньше подавали копию порции в ДПС не по месту регистрации. Если можно подавать один звітний , то что должно быть в отчете 6 таблиц 4ДФ три для основного ДПС и три для ДПС, где подрзделение?
Мне повезло, у меня подразделения сезонно работают, их в 1 квартале нет.
Думаю, нужно ждать пока они раздуплятся, что в отчете что-то не так.
Quote
vanja78
Пытался сегодня сдать новую форму - полный провал.

ФОП 2 гр. без наёмных, но были покупки товара у других ФОП. Значит нужно сдавать главную форму + три 4ДФ?!
В Приват24: Заполнил заглавную часть Расчета, добавил три Приложения 4ДФ. Но при сохранении программа (Электронная отчетность Приват24) высвечивает ошибку (не поставлена ​​отметка «Х» в соответствующей признак) - строка 09 признак плательщика единого взноса (работодатель, бюджет и т.д.).

Ок, попытка номер два!
Пытаюсь отправить через электронный кабинет налогоплательщика заполняю всё то же самое:
Получается подписать и отправить. Но приходит Квитанция №2 (квитанции №1 нет вообще) - не принято - Указано недостоверное значение обязательного реквизита отчетный период - начало представления с 01.04.2021. + еще ругается на структуру XML всех трёх Додатков (хотя что там неправильно не понятно, заполняю только выплаты, без удержания налога, уже не первый раз сдавал 1ДФ - заполнил так же как и раньше).

Такое впечатление, что намекает - мне нужно сдавать годовой отчет в начале следующего года... Но как быть с 4ДФ по покупкам у других ФОПов?

Кто то сдавал без наёмных только по 4ДФ? Можете поделиться опытом?
Спасибо!
А это все скорее всего потому, что по закону ФОПов в 1ДФ (4ДФ) показывать не надо.
Я раньше показывала только чтоб потом не доказывать им, что я не верблюд. В объединенном решила не показывать. Вот нравится мне, когда суммы в додатке 1 и додатке 4ДФ совпадают, а ФОПы будут всю картину портить.
Quote
Blick
А это все скорее всего потому, что по закону ФОПов в 1ДФ (4ДФ) показывать не надо.
Я раньше показывала только чтоб потом не доказывать им, что я не верблюд. В объединенном решила не показывать. Вот нравится мне, когда суммы в додатке 1 и додатке 4ДФ совпадают, а ФОПы будут всю картину портить.

Я теж думаю показувати ФОПів чи ні. Які аргументи за те щоб не показувати, щоб потім не чіплялись до цього?
Quote
Blick
Кто то сдавал без наёмных только по 4ДФ? Можете поделиться опытом?
Спасибо!

А это все скорее всего потому, что по закону ФОПов в 1ДФ (4ДФ) показывать не надо.
Я раньше показывала только чтоб потом не доказывать им, что я не верблюд. В объединенном решила не показывать. Вот нравится мне, когда суммы в додатке 1 и додатке 4ДФ совпадают, а ФОПы будут всю картину портить.

Я бы тоже не показывал, просто потом доказывать что то поздно будет... Насчет закона, что не надо показывать - не уверен.
Пока склоняюсь тоже начинать игнорировать ФОПов в 4ДФ, если никакой информации не появится.
Quote
Roksolana2017

А это все скорее всего потому, что по закону ФОПов в 1ДФ (4ДФ) показывать не надо.
Я раньше показывала только чтоб потом не доказывать им, что я не верблюд. В объединенном решила не показывать. Вот нравится мне, когда суммы в додатке 1 и додатке 4ДФ совпадают, а ФОПы будут всю картину портить.

Я теж думаю показувати ФОПів чи ні. Які аргументи за те щоб не показувати, щоб потім не чіплялись до цього?

Написано мною для групи в ФБ ше в 2017-му, АЛЕ в доках з зсилок мало шо змінилось...

Про ФОПів в 1-ДФ!!!

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Р О З' Я С Н Е Н Н Я
14.01.2011
Статус фізичної особи - підприємця:
проблеми застосування законодавства

Статус фізичної особи - підприємця - це юридичний статус,
який засвідчує право особи на заняття підприємницькою діяльністю,
а саме: самостійною, ініціативною, систематичною, на власний ризик
господарською діяльністю, що здійснюється суб'єктами
господарювання (підприємцями) з метою досягнення економічних і
соціальних результатів та одержання прибутку.

Статтею 51 Цивільного кодексу України ( 435-15 ) передбачено,
що до підприємницької діяльності фізичних осіб застосовуються
нормативно - правові акти, що регулюють підприємницьку діяльність
юридичних осіб, якщо інше не встановлено законом або не випливає
із суті відносин.

[zakon3.rada.gov.ua]

ПОРЯДОК
заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу,
нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку

1.3. Дія цього Порядку поширюється на податкових агентів...

[zakon3.rada.gov.ua]

А в ПКУ єсть спеціально стаття про них :

Стаття 18. Податкові агенти

18.1. Податковим агентом визнається особа, на яку цим Кодексом покладається обов'язок з обчислення, утримання з доходів, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику, та перерахування податків до відповідного бюджету від імені та за рахунок коштів платника податків.

18.2. Податкові агенти прирівнюються до платників податку і мають права та виконують обов'язки, встановлені цим Кодексом для платників податків.

[zakon3.rada.gov.ua]

А при виплатах ФОПу ми ПДФО не нараховуємо і не сплачуємо за нього :

177.8. Під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від здійснення нею підприємницької діяльності, суб'єкт господарювання та/або самозайнята особа, які нараховують (виплачують) такий дохід, не утримують податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб'єкта підприємницької діяльності. Це правило не застосовується в разі нарахування (виплати) доходу за виконання певної роботи та/або надання послуги згідно з цивільно-правовим договором, коли буде встановлено, що відносини за таким договором фактично є трудовими, а сторони договору можуть бути прирівняні до працівника чи роботодавця відповідно до підпунктів 14.1.195 та 14.1.222 пункту 14.1 статті 14 цього Кодексу.

[zakon3.rada.gov.ua]

Так откуда обязанность показувать?!?!?

• 14 вересня 2017 о 18:50



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
ivs99

Там не только данные по подразделению указываются. В строке 032 додатка 4ДФ написано: "Кодифікатор ... за місцезнаходженням податкового агента або відокремленого підрозділу, якщо..."
Так что единственное местонахождение налогового агента тоже нужно указывать. Медок заполняет.

Я так и попробовал сделать - сделал розрахунок 1 и розрахунок2 с разными кодификаторами. Отправил. Один принят, второй нет - причина "Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний» подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та «Довідковий» заборонено.". Исходя из этой логики подать по подразделениям не получится. Просто супер.

у вас ФОП или юрлицо?
Quote
Roksolana2017

А это все скорее всего потому, что по закону ФОПов в 1ДФ (4ДФ) показывать не надо.
Я раньше показывала только чтоб потом не доказывать им, что я не верблюд. В объединенном решила не показывать. Вот нравится мне, когда суммы в додатке 1 и додатке 4ДФ совпадают, а ФОПы будут всю картину портить.

Я теж думаю показувати ФОПів чи ні. Які аргументи за те щоб не показувати, щоб потім не чіплялись до цього?

176.2. Особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, та платники єдиного внеску зобов'язані:


а) своєчасно та повністю нараховувати, утримувати та сплачувати (перераховувати) до бюджету податок з доходу, що виплачується на користь платника податку та оподатковується до або під час такої виплати за її рахунок;

б) подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (з розбивкою по місяцях звітного кварталу), до контролюючого органу за основним місцем обліку. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку - фізичній особі податковим агентом, платником єдиного внеску протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності із зазначених питань не допускається.

У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету, податковий розрахунок за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за основним місцем обліку;
Скажите пожалуйста, при заполнении 4ДФ принцип отсался прежним-при своевременной выплате зп графы 3а=3, 4а=4, 5а=5?
Приступила к заполнению нового отчета в opz и возник вот такой вопрос. В opz основная таблица (ярлык) автоматом не заполняется . Поэтому возник вопрос по заполнению графы "Кількість аркушів". Например, Приложения додатка 1 -3 шт. а аркушів в каждом додатке 1 ? В печатном документе получается 2 листа (на 1 листе введенная информация, а на 2 листе ФИО директора и бухгалтера) . Так это считается 1 арк. или 2 арк. для одного Приложения . Вопрос глупый понимаю , но у кого автоматом заполняется , что вам рисует программа в графе "Кількість аркушів", если мало работников?
Медок тоже количество страниц не заполняет, но в каждом додатке 2 страницы выходит, даже если в отчете один человек. Не думают законодатели об экономии бумаги. Я заполнила 3 додатка, 6 аркушив. Не важно, есть ли там информация, в печатной форме страниц две.
Quote
Roksolana2017

А это все скорее всего потому, что по закону ФОПов в 1ДФ (4ДФ) показывать не надо.
Я раньше показывала только чтоб потом не доказывать им, что я не верблюд. В объединенном решила не показывать. Вот нравится мне, когда суммы в додатке 1 и додатке 4ДФ совпадают, а ФОПы будут всю картину портить.

Я теж думаю показувати ФОПів чи ні. Які аргументи за те щоб не показувати, щоб потім не чіплялись до цього?
Аргументов не показывать ФОПов масса, но цепляться они все равно будут. Ссылаться будут на разъяснение в ЗИРе, хотя в акте проверки нужно на законодательные акты ссылаться. Так что по-любому доказывать им свою правоту придется.
Надо ли заполнять класс професионального ризику?
Quote
vanja78
Пытался сегодня сдать новую форму - полный провал.

ФОП 2 гр. без наёмных, но были покупки товара у других ФОП. Значит нужно сдавать главную форму + три 4ДФ?!
В Приват24: Заполнил заглавную часть Расчета, добавил три Приложения 4ДФ. Но при сохранении программа (Электронная отчетность Приват24) высвечивает ошибку (не поставлена ​​отметка «Х» в соответствующей признак) - строка 09 признак плательщика единого взноса (работодатель, бюджет и т.д.).

Сегодня послушал вебинар Анастасии Волевач - она предлагает ставить отметку РАБОТАДАТЕЛЬ, т.к. считает это технической необходимостью для отправки отчета в таком случае. Пояснений от налоговой нет. Она считает что это не приведет к последствиям (доказывать потом, что наёмных работников всё же нет).
Ох не нравится мне всё это...
Медок тоже количество страниц не заполняет, но в каждом додатке 2 страницы выходит, даже если в отчете один человек. Не думают законодатели об экономии бумаги. Я заполнила 3 додатка, 6 аркушив. Не важно, есть ли там информация, в печатной форме страниц две.
Blick
а у меня получилось с одним сотрудником 3 страницы по ЕСВ и 3 страницы по НДФЛ с ВС на каждый месяц..
Подскажите принялся у кого-то отчет с внешним совместителем. Не прийнято - Помилка Для Податкового розрахунку з типом "Звітний" не заповнено рядок 101 середньооблікову чисельність штатних працівників за місяць 2 кварталу,при цьому Додаток 1 за цей місяць наявний.

Виправте помилки та надішліть повторно електронний документ. ??Внешние ж в середньообл. чисельн не входят.
В Медке по 2 страницы каждого додатка, сносок много, поэтому подписи дира и буха на второй. А информативных страниц да, по одной.
Quote
ivs99

Там не только данные по подразделению указываются. В строке 032 додатка 4ДФ написано: "Кодифікатор ... за місцезнаходженням податкового агента або відокремленого підрозділу, якщо..."
Так что единственное местонахождение налогового агента тоже нужно указывать. Медок заполняет.

Я так и попробовал сделать - сделал розрахунок 1 и розрахунок2 с разными кодификаторами. Отправил. Один принят, второй нет - причина "Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний» подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та «Довідковий» заборонено.". Исходя из этой логики подать по подразделениям не получится. Просто супер.
Вам удалось решить проблему с отчетами за юр лицо и обособленное подразделение ? Есть возможность сдать 2 звітних отчета ? Кому уже удалось сдать отчет за юр лицо и обособленные подразделения, поделитесь получили ли квитанции №2?
пока только малышей сдали
Розрахунок подається до контролюючих органів за основним місцем обліку.

У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету та який не має окремого балансу і самостійно не веде розрахунки із застрахованими особами для сплати єдиного внеску на небюджетні рахунки, то Розрахунок за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за основним місцем обліку.

Юридична особа під час подання Розрахунку за відокремлений підрозділ зазначає дані про відокремлений підрозділ в рядку 032 заголовної частини Розрахунку.

вы это видели ? а налоговая про это ни слова, только про 032 в 4ДФ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 10 з 31    Сторінки: ПершаПопередні56789101112131415НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000496