Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 31    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
если поставить в Розрахунок код кодификатора пидроздила, то автоматически он появляется в 4ДФ
Quote
laneta
если поставить в Розрахунок код кодификатора пидроздила, то автоматически он появляется в 4ДФ

А рядок 032 заповнюється і коли нема ніяких підрозділів? Тобто код за основним місцем реєстрації відповідної МТГ?
Quote
Roksolana2017

если поставить в Розрахунок код кодификатора пидроздила, то автоматически он появляется в 4ДФ

А рядок 032 заповнюється і коли нема ніяких підрозділів? Тобто код за основним місцем реєстрації відповідної МТГ?
Да, тогда там основное место заполняется.


УРААА!!! У меня все отчеты ПРИНЯТЫ! Я скопировала ошибочные, кое что исправила, и за 1 час пришли квитанции № 2!
Сейчас попробовала заполнить звитный довидковый за апрель по больничным. Код 29 и автоматом берет 22% а не 8,41%. исправила вручную. Пишет красным ошибки. Так что если не исправят, будьте внимательны.
Quote
buh51
Сейчас попробовала заполнить звитный довидковый за апрель по больничным. Код 29 и автоматом берет 22% а не 8,41%. исправила вручную. Пишет красным ошибки. Так что если не исправят, будьте внимательны.
Код 29 и должен брать 22%. Для болеющих инвалидов используется код 36.
Quote
Mamolova
УРААА!!! У меня все отчеты ПРИНЯТЫ! Я скопировала ошибочные, кое что исправила, и за 1 час пришли квитанции № 2!
Ну, слава Богу !
Поздравляю ! )))
Спасибо, может и привыкнем к этому ПДФО+ЕСВ, начислений в кабинете пока нет, но верю, что к "часу икс" появятся.
То они еще не знают, как те начисления проводить в кабинете. По идее ж помесячно надо, значит теперь им задним числом провести придется. Во бардак будет...
Підкажіть будь ласка,
Рядок 08 "клас професійного ризику виробництв" залишається порожнім?
Quote
Инфузория
Підкажіть будь ласка,
Рядок 08 "клас професійного ризику виробництв" залишається порожнім?

Я в своїх звітах не ставила - прийнято.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
колеги, подскажите!
в Додатке 4 (ПДФО, ВЗ) второй раздел заполняют только у кого выйграши и лотереи? общих сумм с обычной зарлаты нигде не ставим?
Не ставим - тільки коригування за минулі періоди...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик

Підкажіть будь ласка,
Рядок 08 "клас професійного ризику виробництв" залишається порожнім?

Я в своїх звітах не ставила - прийнято.

Благодарю!
А еще увидела только что в консультации ЗІР, что если не выплачивался доход работнику, то в Додатке 4ДФ не указываем.
Мне казалось, что нужно нули проставить по этому работнику...
Ведь в Додатке д1 этот работник есть (отпуск без сохранения ЗП)
Как правильно??
Quote
Roksolana2017

А это все скорее всего потому, что по закону ФОПов в 1ДФ (4ДФ) показывать не надо.
Я раньше показывала только чтоб потом не доказывать им, что я не верблюд. В объединенном решила не показывать. Вот нравится мне, когда суммы в додатке 1 и додатке 4ДФ совпадают, а ФОПы будут всю картину портить.

Я теж думаю показувати ФОПів чи ні. Які аргументи за те щоб не показувати, щоб потім не чіплялись до цього?


ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

08 червня 2016 року м. Київ К/800/51452/14
...........
Тобто, позивач мав господарські відносини з фізичними особами-підприємцями, а тому не є податковим агентом відносно суб'єктів господарювання та не мав обов'язку подавати до податкового органу звіт 1-ДФ, а тому, як вірно зазначено судами попередніх інстанцій, оскаржуване податкове повідомлення-рішення від 24.03.2014 р. № 0002861700 щодо визначення штрафної (фінансової) санкцій в сумі 510 грн. підлягає скасуванню.
[youcontrol.com.ua]

на жаль, не знайшла цієї ухвали на сайті Єдиного держ.реєстру судових рішень. Буду вдячна за посилання, якщо хтось знайде.
Соцстрах затримує виплату лікарняних десь на 1, 5 місяці. В квітні виплачено лікарняні ( 6-го дня) за лютий. так не хочеться бавитися з ними- показуючи виплату в 2-у кварталі. Хочу показати в додатку 4-ДФ Нараховано=Виплачено в 1-у кварталі. Як думаєте, колеги?
Quote
Инфузория


Підкажіть будь ласка,
Рядок 08 "клас професійного ризику виробництв" залишається порожнім?

Я в своїх звітах не ставила - прийнято.

Благодарю!
А еще увидела только что в консультации ЗІР, что если не выплачивался доход работнику, то в Додатке 4ДФ не указываем.
Мне казалось, что нужно нули проставить по этому работнику...
Ведь в Додатке д1 этот работник есть (отпуск без сохранения ЗП)
Как правильно??

Не показувати - нема ж чого. В ЄСВ потрібно, бо там ви показуєте
шо людина в відпустці за свій рахунок і є застрахованою і не звільненою...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Anna


А это все скорее всего потому, что по закону ФОПов в 1ДФ (4ДФ) показывать не надо.
Я раньше показывала только чтоб потом не доказывать им, что я не верблюд. В объединенном решила не показывать. Вот нравится мне, когда суммы в додатке 1 и додатке 4ДФ совпадают, а ФОПы будут всю картину портить.

Я теж думаю показувати ФОПів чи ні. Які аргументи за те щоб не показувати, щоб потім не чіплялись до цього?


ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

08 червня 2016 року м. Київ К/800/51452/14
...........
Тобто, позивач мав господарські відносини з фізичними особами-підприємцями, а тому не є податковим агентом відносно суб'єктів господарювання та не мав обов'язку подавати до податкового органу звіт 1-ДФ, а тому, як вірно зазначено судами попередніх інстанцій, оскаржуване податкове повідомлення-рішення від 24.03.2014 р. № 0002861700 щодо визначення штрафної (фінансової) санкцій в сумі 510 грн. підлягає скасуванню.
[youcontrol.com.ua]

на жаль, не знайшла цієї ухвали на сайті Єдиного держ.реєстру судових рішень. Буду вдячна за посилання, якщо хтось знайде.

Дядько Гугл мені видав інший номер - його і вбила в пошукову систему...
[reyestr.court.gov.ua]

Дивіцця чи воно drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тут весь перелік по запиту:

08 червня 2016 року м. Київ К/800/51452/14

[www.google.com]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а подскажите в отчете ЕСВ нужно показывать тех кто декрете и до 3х лет без начислений?
Quote
twinzall
Добрый день, а в каких программах 1С у вас есть уже новый отчет? Или вы вручную его заполняете в Медке?
У меня - ЗУП - нет еще отчета, не знаю как выгрузить данные в Медок.
Похоже, в 1с уже не будет выгрузки нового отчета в файл для загрузки в Медок и другие программы отчетности. Все для "удобства" пользователей.
Quote
Anna
Соцстрах затримує виплату лікарняних десь на 1, 5 місяці. В квітні виплачено лікарняні ( 6-го дня) за лютий. так не хочеться бавитися з ними- показуючи виплату в 2-у кварталі. Хочу показати в додатку 4-ДФ Нараховано=Виплачено в 1-у кварталі. Як думаєте, колеги?
Я бы так и показала, ведь на дату сдачи отчета эти суммы уже выплачены. Да и к колонкам "выплачено" они особо не придираются.
Quote
laneta
а подскажите в отчете ЕСВ нужно показывать тех кто декрете и до 3х лет без начислений?
Не нужно. Только в штатном количестве они показываются.
Quote
Михаил
Розрахунок подається до контролюючих органів за основним місцем обліку.

У разі якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок до бюджету та який не має окремого балансу і самостійно не веде розрахунки із застрахованими особами для сплати єдиного внеску на небюджетні рахунки, то Розрахунок за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за основним місцем обліку.

Юридична особа під час подання Розрахунку за відокремлений підрозділ зазначає дані про відокремлений підрозділ в рядку 032 заголовної частини Розрахунку.

вы это видели ? а налоговая про это ни слова, только про 032 в 4ДФ
Как сдать отчет за обособленное подразделение ?
1. Открываем податковый розрахунок .
2. рядок 011 "Звітний"- галочка
3. Рядок 02 - 2021 рік;квартал 1;номер розрахунку -2 или 1 ?
2 потому что один звітний уже есть за основное предприятие или 1 , т.к. за обособленное подразделение это Розрахунок 1 ?
4. Рядок 032 - КОАТУУ обособленного подразделения (отг или местонахождение ДПС района?)
5.Рядок 033- автоматом заполнилось название основного предприятия
6.Рядок 064- 3 додатка 4ДФ , кількість аркушів-6
7.Рядок 07-110 не заполняем

Примутся ли два звітних за основное и подразделение ?
Сейчас слушаю веббинар Моисеенко Татьяны и говорит, что додаток 4 ДФ нужно заполнять за всех работников (основного + обособленного). Вчера слушала веббинар другого эксперта и та сказала , что основной отчет в 4ДФ нужно подавать только за основной офис , а за подразделение подавать звітний с работниками подразделения иначе может быть задвоение.
За подразделение нужно подавать второй розрахунок, но говорят, что не принимается. Надо ждать пока наладят. Как раньше порции отправляли, так и тут заполнять.
как я поняла номера по порядку 1,2,3 не зависимо какой звитный или уточненка
Решила перепроверить отчет и зацепилась за номер Розрахунку (кажется схожу с ума((((
Если подаем «Звітний» = 2?

«(номер Розрахунку)». ДПСУ роз’яснює (лист від 16.02.2021 р. No 107/2/99-00-04-02-01-02): в рядку 02 додатка 4ДФ зазначається номер, який відповідає номеру, вказаному в реквізиті 02 заголовної частини Податкового розрахунку. Схема така: якщо до закінчення кварталу було подано Податковий розрахунок з типом «Звітний» як «Довідковий», то номер такого Розрахунку — «1» (майте на увазі, що 4ДФ з типом «Звітний» як «Довідковий» не подається). Відповідно Податковий розрахунок типу «Звітний» матиме номер» 2», якщо він подається за неуповноважений відокремлений підрозділ — «3». Якщо до закінчення строку подання виправляємо помилку в раніше поданому Податковому розрахунку, то номер такого Розрахунку з типом «Звітний новий» буде — «4». Виправляти помилки після закінчення строку звітності будемо в Податковому розрахунку з типом «Уточнюючий» та номером «5»
Quote
Anna


А это все скорее всего потому, что по закону ФОПов в 1ДФ (4ДФ) показывать не надо.
Я раньше показывала только чтоб потом не доказывать им, что я не верблюд. В объединенном решила не показывать. Вот нравится мне, когда суммы в додатке 1 и додатке 4ДФ совпадают, а ФОПы будут всю картину портить.

Я теж думаю показувати ФОПів чи ні. Які аргументи за те щоб не показувати, щоб потім не чіплялись до цього?


ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

08 червня 2016 року м. Київ К/800/51452/14
...........
Тобто, позивач мав господарські відносини з фізичними особами-підприємцями, а тому не є податковим агентом відносно суб'єктів господарювання та не мав обов'язку подавати до податкового органу звіт 1-ДФ, а тому, як вірно зазначено судами попередніх інстанцій, оскаржуване податкове повідомлення-рішення від 24.03.2014 р. № 0002861700 щодо визначення штрафної (фінансової) санкцій в сумі 510 грн. підлягає скасуванню.
[youcontrol.com.ua]

на жаль, не знайшла цієї ухвали на сайті Єдиного держ.реєстру судових рішень. Буду вдячна за посилання, якщо хтось знайде.

дякую за відповідь
скажите у кого структурный пидроздил не уповноважиений в другом городе( местонахождение),
вы его включаете в основной Розрахунок?
Quote
olex

Похоже, в 1с уже не будет выгрузки нового отчета в файл для загрузки в Медок и другие программы отчетности. Все для "удобства" пользователей.


ДА по ходу. Сегодня позвонила программистка, кот. обслуживает нашу БАС, сказала набирайте руцями им дали команду обзвонить клиентов и предупредить о том, что отчета нет и вряд ли будет до конца сдачи. Набирала полтора дня в кабинете с отрывом на неотложку, голова уже вообще не соображает ничего. Буду завтра на свежую голову проверять и сдавать. Это жесть конечно moody smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 11 з 31    Сторінки: ПершаПопередні678910111213141516НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000449