Операція була не одна: нові подробиці про боротьбу Путіна за життя Будинок за 1 євро. Як купити нерухомість у мальовничому регіоні Італії Соляна криза: Одеська область запропонувала заміну "Артемсолі" Чи можна оформити паспорт за кордоном. Інструкція для українських біженців До Києва прийшло метеорологічне літо. Весна тривала аж 108 днів Як правильно готувати бобові, щоб не страждало травлення: поради дієтолога В Україні розповіли, навіщо знищувати Чорноморський флот і коли це може статися "Так нас ніхто не ображав". Жителі тимчасово окупованого півдня йдуть у партизани Не лише у Польщі: в яких країнах Європи скасовується безкоштовний проїзд у транспорті Кілограмовий торт "Карамелька" за 30 хвилин: готуємо без розкочування коржів
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
В додатку 4ДФ такі відпускні , нараховані в червні за червень-липень теж ідуть в нараховано/виплачено в повному обсязі і також податки?
Пожалуйста, посмотрите правильно ли с нумерацией раздела 02 (Звітний за 2 кв)

Додаток 1 (апрель)
квартал \ номер мес в кв \ номер додатку = 2 \ 1 \ 1

Додаток 1 (май)
квартал \ номер мес в кв \ номер додатку = 2 \ 2 \ 1

Додаток 1 (июнь)
квартал \ номер мес в кв \ номер додатку = 2 \ 3 \ 1

Додаток 4ДФ (апрель)
квартал \ номер мес в кв \ номер Розрах \ номер додатку = 2 \ 1 \ 1 \ 1

Додаток 4ДФ (май)
квартал \ номер мес в кв \ номер Розрах \ номер додатку = 2 \ 2 \ 1 \ 2

Додаток 4ДФ (июнь)
квартал \ номер мес в кв \ номер Розрах \ номер додатку = 2 \ 3 \ 1 \ 3
Додаток 1 (апрель)
квартал \ номер мес в кв \ номер додатку = 2 \ 1 \ 1

Додаток 1 (май)
квартал \ номер мес в кв \ номер додатку = 2 \ 2 \ 2

Додаток 1 (июнь)
квартал \ номер мес в кв \ номер додатку = 2 \ 3 \ 3

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!

Ось тут про нумерацію роз'яснювали [buhgalter911.com]#
Шустрик, спасибо, я за 1 кв так же как вы показали эти додатки нумеровала, а вчера прочитала ДПС від 20.05.2021 р. N 498/2/99-00-04-02-01-02 и поняла что надо по-другому... Т.е если бы я подавала Звітний новий, то № додатку был бы 2, а если потом еще один звітный новий, то уже №3...

Питання 5. Відповідно до Порядку рядок 02 Податкового розрахунку заповнюється так.

В рядку 02 Податкового розрахунку вказується звітний (податковий) період, за який подається Податковий розрахунок з типом “Звітний” (“Звітний новий”), або звітний (податковий) період, що уточнюється, для Податкового розрахунку з типом “Уточнюючий” та обов’язково зазначається номер Податкового розрахунку (у хронологічному порядку незалежно від типу Податкового розрахунку), що подається за звітний (податковий) період.

Тобто нумерація Податкових розрахунків здійснюється в межах одного звітного (податкового) періоду (кварталу) та не продовжується в наступних.

Разом з тим щодо нумерації додатка 4 до Податкового розрахунку “Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору” (далі – 4ДФ) повідомляємо, що реквізит “номер додатка до Розрахунку” містить дані про порядковий номер додатка за формою 4ДФ у складі Податкового розрахунку, тобто нумерація додатків за формою 4ДФ у складі Податкового розрахунку здійснюється незалежно від кількості інших додатків, які заповнюються до такого Податкового розрахунку.
Roksolana2017

Спасибо, прочла, там как раз как Шустрик меня поправила, в общем, надо скорее отправить отчет, а то поехать кукушкой можно)))
Инфузория
Шустрик, спасибо, я за 1 кв так же как вы показали эти додатки нумеровала, а вчера прочитала ДПС від 20.05.2021 р. N 498/2/99-00-04-02-01-02 и поняла что надо по-другому... Т.е если бы я подавала Звітний новий, то № додатку был бы 2, а если потом еще один звітный новий, то уже №3...
.

Я балда, перечитала, там же про податковый розрахунок идет речь...
Инфузория

Спасибо, прочла, там как раз как Шустрик меня поправила, в общем, надо скорее отправить отчет, а то поехать кукушкой можно)))

Це точно))) кукуха вже їде))
Добрый день. В 4ДФ - ФОПам с кодом 157 всегда ставила оплата=начислено.
Теперь появились физ.лица ( аренда ) с кодом 196 и код 126 (коммуналка). Мы как налоговые агенты за них перечисляем ПДФО и военный. И платим всегда им и в бюджет в следующем месяце, а то и через месяц (да ПДФО по сроку до 30 числа не всегда получается оплатить).
Вот если я по ним подам доход начисленный исходя из оплаты, то я как бы у себя утаила начисленный налог в бюджет.
Но в то же время физ. лиц много, отчет заточен оплата= начисление и руками перебирать вообще не вариант.
Как считаете при проверке, а она 100% будет- оштрафуют за оплату=начисления, т.к. в ОС ведомости не так?
Будь ласка допоможіть!

Чи обов'язково притримуватись формату підготовки звіту: спочатку за квітень Д1 і 4ДФ, а потім робити пару Д1 ДФ4 за травень, а потім ці ж пари за червень?
Чи можна зробити три звіти Д1 (за квітень, травень, червень), а потім перейти до звітів 4ДФ( за квітень, травень, червень).

Бо голова вже от така spinning smiley sticking its tongue outsmiling bouncing smiley
Конечно, можно. Я набираю сначала весь 4 ДФ, потом Додаток 1. Какая разница, лишь бы правильно было набрано. А если есть принятые-уволенные, то сначала "Ведомость про трудовые отношения"
Был ролик в ютубе, там советовали начинать с 4ДФ, потом формировать Д5 (если принимали/увольняли) и заканчивать всё это додатком Д1.
Я так и делаю.....
подскажите пожалуйста, как отразить начисление по аренде за 2й квартал, если выплата произошла 10го числа след месяца?
не написала, оренда у физ лица, с выплатой ндфл и военного сбора
любаша
подскажите пожалуйста, как отразить начисление по аренде за 2й квартал, если выплата произошла 10го числа след месяца?
По выплата факту отражается. Если оплата в следующем месяце, в текущем в выплачено будут нули. Если так происходит постоянно, в следующих месяцах начислено=выплачено, но начисления, например, за июль, а выплата за июнь.
Добрый вечер.
Первый раз сталкиваюсь с такой ситуацией: сотрудник не выходил на работу в июне. Был принят 31.05.21. Позвонил и сказал, что маму сбила машина. Каких либо справок не предоставил. Потом сказал, что увольняется. Уволен 20.06.21. Как теперь в отчетах Д1 и 4ДФ показать, что не было выплат?
Подскажите, пож-та, как правильно убрать строчку с кодом 1 по трудовику с отчета по ЕСВ за 2020 год, новую с кодом 0 добавлять не надо. Начислений не было, только количество дней. Отправляла отчет только с кодом 1, не принят, в квитанции написано, что количество строчек с кодом 0 не совпадает с количеством строчек с кодом 1. Пробовала еще отправить вариант ,когда в строчку с кодом 0 проставила ноли, но тоже не приняли. Может, у кого-то такое было?
Добрый день! Можно в новой звитной додатка 4 ДФ подать один дод 1 и дод ДФ? Или только один какой-то додаток можна?
Alena-myh
Подскажите, пож-та, как правильно убрать строчку с кодом 1 по трудовику с отчета по ЕСВ за 2020 год, новую с кодом 0 добавлять не надо. Начислений не было, только количество дней. Отправляла отчет только с кодом 1, не принят, в квитанции написано, что количество строчек с кодом 0 не совпадает с количеством строчек с кодом 1. Пробовала еще отправить вариант ,когда в строчку с кодом 0 проставила ноли, но тоже не приняли. Может, у кого-то такое было?

как решили свой вопрос?
panaval84

как решили свой вопрос?

Показали вторую строчку с минусовым количеством дней, с кодом 1 поставили 31 день, с кодом 0 поставили -31 день. Это странно, но в таком виде уточненка принялась )
Так как всё-таки отображать нумерацию этих додатков (( ??
Дод 1 и 4
1 1
2 2
3 3
вопрос снят

нашла вот примеры
[balance.ua]
Добрый день! Подскажите, пожалуйста. Сотрудник шел в отпуск с 01.10, выплата отпускных была 28.09 и налоги соответственно. В отчете за 3 квартал я не учитываю эти выплаты ни в есв ни в дф? Все уже покажу в 4 квартале по начислению, правильно? А то прочитала такое: Є позиція, що виплачені в поточному місяці відпускні, які ще не нараховані, потрібно відображати в гр. 3 розд. І додатка 4ДФ за той місяць, у якому така виплата фактично здійснена. Аналогічно і з гр. 4 та гр. 5 (заповнювати їх у додатку 4ДФ за місяць виплати відпускних, у яких ПДФО і ВЗ були фактично сплачені). Теперь не знаю как быть.
Есть два подхода к отображению таких отпускных, и на удивление оба они правильные. Я считаю так. При выплате идет предварительный расчет, а не начисление. В каком месяце отпускные начислены, т.е. отображены в ведомости, в таком они и в отчетности показываются.
Blick
Есть два подхода к отображению таких отпускных, и на удивление оба они правильные. Я считаю так. При выплате идет предварительный расчет, а не начисление. В каком месяце отпускные начислены, т.е. отображены в ведомости, в таком они и в отчетности показываются.

Я теж так роблю, так зручніше і видніше де які нарахування. Теж читала багато статей, де писали про 2 правильних варіанти. Тому собі вирішила застосовувати варіант місяця, у якому починається відпустка. Я так зрозуміла, що варіант із нарахуваннями у місяці виплат більше підходить бюджетникам, щоб не висіло залишків. Але ж, потім прийдеться порівнювати з іншими доходами місяця відпустки ну і інші заморочки...
Большое спасибо за ответы! Я тоже склоняюсь к такому варианту, ЕСВ так всегда и делала, а вот с Дф первый раз, что выплата в одном квартале а начисление в другом, и начались сомнения. На горячей линии утверждают, что в месяце выплаты показывать, так как это доход сентября...1с у меня тянет в дф выплачено но не начислено, такое вообще страшно подавать)))
1С ведь по сути программа, что ей программисты заложили, то и тянет. А все случаи и программисты не могут предусмотреть.
На горячей линии бред несут. Какой это доход сентября, если это отпускные за октябрь?
Подскажите, при сдаче отчета вылезли по всем сотрудникам и по всем додаткам 1 Помилка:
У Додатку 1 за 1 міс кварталу для ЗО ХХХХХХХ не заповнено одне з полів "Ознака труд наявності труд книжки" (1-так, 0-н) "Ознака нявності спестажу", "Ознака неповного рабочого часу", "Ознака нового рбочого місця"

По всем сотрудникам и во всех месяцах стоит 1 о наличии труд книжки.
не могу понять что за ерунда...
Сдавала в Эл.Кабинете.
Разобралась: надо было в Додатках 1 для все проставить в колонках 22,23 и 24 "о"
Раньше программа сама ставила, насколько я помню...
Инфузория
Подскажите, при сдаче отчета вылезли по всем сотрудникам и по всем додаткам 1 Помилка:
У Додатку 1 за 1 міс кварталу для ЗО ХХХХХХХ не заповнено одне з полів "Ознака труд наявності труд книжки" (1-так, 0-н) "Ознака нявності спестажу", "Ознака неповного рабочого часу", "Ознака нового рбочого місця"

По всем сотрудникам и во всех месяцах стоит 1 о наличии труд книжки.
не могу понять что за ерунда...
Сдавала в Эл.Кабинете.
У меня так было в 1 квартале.....это какой-то ихний глюк....
Сдавала Медком.
Я скопировала отчёт (один в один, НИЧЕГО не меняла!!! ), сделала всюду статус Вірний и отправила опять. И всё чуууудненько принялось без зауважень.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 25 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00088199999999994