Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 30 з 31    Сторінки: ПершаПопередні2122232425262728293031Наступна
Quote
Mamolova
ПОЗВОНИЛА В ПЕНСИОННЫЙ ПО ПОВОДУ ПРИНЯТИЯ/ НЕПРИНЯТИЯ ОТЧЕТА, Т. К. НЕ БЫЛО КВ. 2. СКАЗАЛИ, ЧТО ТОЛЬКО 28.01 ЗАРАБОТАЛА ПРОГРАММА, ОТЧЕТ ЕСТЬ, ПОВТОРНО НЕ ОТПРАВЛЯТЬ.
Дякую за інформацію
Коллеги, доброго и спокойного вечера !
Кто что-нибудь читал/слышал про этот долбаный отчёт ?
И что теперь делать тем, кто имеет кв. № 2 со смайликом ? (((((
У меня по ФОП квитанция со смайликом. В Песионном сказали, что видят отчет и по ходу обработка придет. Я отправляла по ФОП повторно, не знаю, как примется в ПФ


мне еще за 06.01 квитанции нет
Quote
alesy
мне еще за 06.01 квитанции нет
Я отправляла 09.01, кв. № 2 не былодолго, пока я 23 января повторно (НЕ КОПИРОВАЛА ! ) не отправила. Вот после этой процедуры кв. № 2 пришла очень быстро, там есть рег. номер, Медок пишет статус ПРИЙНЯТИЙ,
НО !
Пенсфонд не принял, вместо нормальной адекватной кв. № 2 пришло чёрт-те-что со смайликом, без волшебных слов Дані внесено в реєстр....и без 00 в начале квитанции...........
Вот пишут коллеги
Mamolova
У меня по ФОП квитанция со смайликом. В Песионном сказали, что видят отчет и по ходу обработка придет. Я отправляла по ФОП повторно, не знаю, как примется в ПФ

И я не знаю, примется ли в ПФ(((
Один из отчетов отправила повторно через ЕКПП, сегодня на него пришла квитанция О НЕПРИНЯТИИ, т.к. "Після успішного подання Розрахунку з типом "Звітний" подання Розрахунку з типом "Звітний" або "Звітний" та "Довідковий" заборонено"!!!!!
И это при том, что по первому отправленому еще 07.01 квитанции так и нет.
По другим фирмам тоже только 1 квитанция.
И дозвонится ни в ГНИ ни В ПФУ не реально
В мене теж по 3 підприємствам немає другої квітанції, тільки перша
мені сьогодні прийшла квитанція 2, по звіту від 12.01.2023
і щойно відправила другу частину звіту - прийла відразу і перша і друга.
вчора відправила, сьогодні вже є кв №2
Вже приходять квитанції, ті звіти що надані були в перших числах січня через кабінет платника. І проведено у кабінеті нарахування. Все як повинно бути.
Quote
nikon

мне еще за 06.01 квитанции нет
Я отправляла 09.01, кв. № 2 не былодолго, пока я 23 января повторно (НЕ КОПИРОВАЛА ! ) не отправила. Вот после этой процедуры кв. № 2 пришла очень быстро, там есть рег. номер, Медок пишет статус ПРИЙНЯТИЙ,
НО !
Пенсфонд не принял, вместо нормальной адекватной кв. № 2 пришло чёрт-те-что со смайликом, без волшебных слов Дані внесено в реєстр....и без 00 в начале квитанции...........
Вот пишут коллеги
Mamolova
У меня по ФОП квитанция со смайликом. В Песионном сказали, что видят отчет и по ходу обработка придет. Я отправляла по ФОП повторно, не знаю, как примется в ПФ
И я не знаю, примется ли в ПФ(((
Девочки, ура, только что получила адекватную кв. № 2 : с 00 в начале, и что Дані завантажено тоже ! И начисления в Кабинете легли як треба !
Что интересно в квитанции: пакет прийнято 09 січня (ну да, подавала именно 09 січня ), а Дата реєстрації звіту в Реєстрі застрах. осіб - 28 січня !
А в мене цікавий казус - в квитанції ЕКПП дата реєстрації в ДПІ 16.01.2023 (коли відправляла), а в квитанції, що прийшла в Арт-Звіт - 31.01.2023.
В ПФУ реєстрація 29.01.2023
confused smiley
Не прийняли звіт. Один директор у штаті, мінімум цифр. Чого не прийняли ХЗ. Прийла квитанція №1 де написано Через певний час подбайте про прийом квитанції №2. Але звіт уже не принятий. Хочаб написали чого
Ви за новою формою здавали?
Quote
Svetulya
вчора відправила, сьогодні вже є кв №2
Ви за новою формою здавали?
О, приййшла відповідь

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.

Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДПС України, версія 2.3.8.59
Теж саме було раніше. Просто в кабінеті , якщо пакет документів не зберігати а закривати, то відправляється тільки головний документ. Додатки ні. І у мене у квитанції версія кабінету була 2.3.8.54. Значить програмісти ще досі не виправили свої помилки.
Quote
yupiter
О, приййшла відповідь

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.

Виявлені помилки/зауваження:
Документ не може бути прийнятий - документ в електронному вигляді не відповідає затвердженому формату (стандарту) через відсутність заявлених у пакеті пов'язаних документів (порушено цілісність пакету)
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронних документів" ДПС України, версія 2.3.8.59

Перевірте чи всі рядочки в розрахунку заповнені (кількість додатків, сторінок)?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Коллеги, у меня пришли кв. № 2 по всем организациям. Сдавала 16.01. Один из них кидала повторно, пришла кв. 2 со смайликом, теперь еще раз пришла. Начисления в кабинете появились. Ура!
Quote
Mamolova
Коллеги, у меня пришли кв. № 2 по всем организациям. Сдавала 16.01. Один из них кидала повторно, пришла кв. 2 со смайликом, теперь еще раз пришла. Начисления в кабинете появились. Ура!
Вот-вот, мне тоже ещё раз пришел смайлик!
Рада за тех, кто получил заветную нормальную кв.№ 2 !
Удачи тем, кто ещё не дождался нормальную кв.№ 2 !
Не по теме, но хочу спросить. Если два сотрудника ФОП хотят получать зарплату на личные карты, нужен ли зарплатный проект?
Доброго дня!
Заповнюю дод.5 в Медку: переведені на іншу посаду співробітники двома рядками (стара й нова посада), Медок видає помилку, що не заповнена графа 17 Підстава припинення труд.відносин, а там статті КзПП про звільнення. Що робити? Може хто стикався вже?
Дякую.
Quote
NEOOOO
Не по теме, но хочу спросить. Если два сотрудника ФОП хотят получать зарплату на личные карты, нужен ли зарплатный проект?

Зависит от позиции руководства. У меня все сотрудники получают зарплату на личные карты. Уже много лет. Ни разу ни у кого не было вопросов. Только благодарность от сотрудников, что я не заставляю их оформлять очередную (3,5,7 карточку) в банке, в котором у компании счёт, а не там, где удобно им.
27/01 відправляли, квитанція №2 прийшла 31/01, в кабінет нарахування "лягло"

інший звіт відправили 1/02, в грудні не було найманих і нарахувань, сформували дод.1 пустушку, так воно не прийняло, вд ПФ у 2 квитанції перелік помилок "у додатку 1 Розрахунку за місяць 3 для застрахованої особи не заповнено і т.д." і так по всіх колонках. і шо робити - не знаю. наче ж вимагають, щоб за усі місяці були додатки, навть пустушки, то якого ж милого його завернули??
Quote
SashA2017
27/01 відправляли, квитанція №2 прийшла 31/01, в кабінет нарахування "лягло"

інший звіт відправили 1/02, в грудні не було найманих і нарахувань, сформували дод.1 пустушку, так воно не прийняло, вд ПФ у 2 квитанції перелік помилок "у додатку 1 Розрахунку за місяць 3 для застрахованої особи не заповнено і т.д." і так по всіх колонках. і шо робити - не знаю. наче ж вимагають, щоб за усі місяці були додатки, навть пустушки, то якого ж милого його завернули??

Якшо в грудні не було найманих і в листопаді вони
звільнені і показані в додатку 5 - то пустий додаток 1
не подається. Через те й завернули.
"Пустим", без нарахувань, може бути додаток коли
співробітники у відпустці за свій рахунок, але ж там
повинно бути показано дні...
І якшо ви не подаватимете додаток 1 за звільнених, то
не забудьте показать відповідну кількість додатків і
сторінок в розрахунку, бо знов завернуть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
nikon
Всем доброго и спокойного дня !
Сдавала 9 января J0500108. повидомлення и кв. № 1 прилетели сразу, кв. № 2 нет до сих пор !!!
Хотя в кабинете светится адекватно....и номер есть....
Начиталась всюду информации....сижу - жду, второй раз не отправляю.
Ну, думаю, пусть отстреляются люди по ПДВ до 20 числа, а после 20-го буду пробовать отправлять повторно (причём, пишут, что отправлять повторно нужно этот же файл, НЕ КОПИРОВАТЬ! ).

У мене таке вчора було. Я відправила незважаючи на цю помилку. Сьогодні отримала квит. №2 - прийнято.
Quote
buh-psf
я тоже пытаюсь ввести в личном кабинете, ставка 9000 грн а оно бьет ошибку что нужно доначислить до минималки ,
и ругается "усього 18 = по гр. 18 (в залежності від значення гр.10 "код типу нарахування")

хотя в графе 10 указывается месяц и год начислений

такое впечатление что это глюк сайта

Моє повідомлення до цієї цитати. Відправила з цією помилкою - все прийнялось.
Quote
Шустрик
Якшо в грудні не було найманих і в листопаді вони
звільнені і показані в додатку 5 - то пустий додаток 1
не подається. Через те й завернули.
"Пустим", без нарахувань, може бути додаток коли
співробітники у відпустці за свій рахунок, але ж там
повинно бути показано дні...
І якшо ви не подаватимете додаток 1 за звільнених, то
не забудьте показать відповідну кількість додатків і
сторінок в розрахунку, бо знов завернуть...

дякую за Вашу відповідь! так, видалив додаток за грудень. прийнялиsmiling smiley
У нас с начала войны было сотрудники, которые были в теробороне или армии
НИКАКИХ документов от них нет до сих пор
В Д.1 в гр.14 (Кількість календарних днів перебування у трудових / цивільно- правових відносинах, проходження військової служби протягом звітного місяця) ставили полные дни месяца.
1. Для военнослужащих в гр.8 надо ставить "48 Працівник призваний на строкову службу..." ??
2. Какие документі надо получить для этого и от кого ?
Просить сотрудника взять справку или делать куда то запрос ?
3. Призванные сотрудники НЕ учитываются при подсчете лимита для Фонда Инв. ?

Может есть ссылки где это все обсуждалось ?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 30 з 31    Сторінки: ПершаПопередні2122232425262728293031Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000467