Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 22 з 31    Сторінки: ПершаПопередні1718192021222324252627НаступнаОстання
приняли только что "уточненный" без названия подразделения
фух

п.с. "название" подразделения озадачило. первый квартал работаем с подразделением удаленным ,
Quote
Nastya1988
А как узнать будет админка или нет?? В квитанции 2 ничего нет.
Никак не узнавать и ничего не будет.
Админштраф выписывается на должностное лицо при его личном присутствии. Нет лица - нет админштрафа.

Как-то хотели моему ФОПу админ выписать за недоимку в сумме 85 грн по ЕСВ. Приглашали с паспортом, кодом и справкой о доходах. А откуда справка о доходах у ФОПа? В общем никто никуда не пошел, и никакого админа не было.
А в будущем проблем не будет?
Нас в 2018 году перевели с ЕН на общий, только потому что якобы за 1 квартал 2014 года не оплатили налог, хотя платёжка была. Судились больше года.


Не будет. Админштраф только 2 месяца после нарушения выписать можно.
А по штрафам на предприятие карантинное послабление.
Quote
Blick
Не будет. Админштраф только 2 месяца после нарушения выписать можно.
А по штрафам на предприятие карантинное послабление.

Спасибо, Вы меня успокоили. А то я один раз в жизни платила штраф и то это было при проверке КРУ (на то время) когда им надо было полюбому выставить штраф.
Знакомому ФОПу исполнители счета физ. лица заблокировали, за не своевременную оплату ЕСВ, на 10 дней просрочили, а налоговикам сей час делать нечего, вот шлют письма, вот такое оно - карантинное послабление.
Quote
Dimaxa
Знакомому ФОПу исполнители счета физ. лица заблокировали, за не своевременную оплату ЕСВ, на 10 дней просрочили, а налоговикам сей час делать нечего, вот шлют письма, вот такое оно - карантинное послабление.

По ЄСВ свої заморочки - терміну давності нема і суми боргів не "лімітовані".

А от по штрафам - має бути нарахування в кабінеті обов'язково і якшо сума
більше 1020 ше й повинні надіслать паперове ППР. Ну і коли борг висить більше
2-ох кварталів то можуть анулювать єдиний податок...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доначисление есв с типом 13 за декабрь показываю в январе с минусом, т.к. предоставлен больничный лист
Отчёт не принимается

Помилка У Додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 1 кварталу для ЗО 111111111 з типом нарахування 13 сума внесена зі знаком мінус, крім типу нарахування 10

Кто-то сталкивался с этой проблемой?
Я не встигла подати порції за відділення (((((

Видаляла нулі, знімала квед і позначку роботодавець і нічого ((( Звіти за підрозділ не прийнято. Помилка Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний»
подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та
«Довідковий» заборонено.

Сьогодні сказали заповнити рядок 033, хоча у мене невідокремлений підрозділ...просто дурдом. Заповнила, надіслала. Не прийнято - [J0500106/32]Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового
реквізиту щодо типу документа (після граничного строку подання,
якщо подано звітний розрахунок, подаються виключно уточнюючі
розрахунки). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п. 49.1, п.
49.3, п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України.


Можна було б сформувати уточнюючий розрахунок, тут пишуть люди, що здали саме такий звіт. Але мене турбує питання, як все ж таки "ляже" цей уточнюючий розрахунок на той, що вже прийнятий. Бо по факту це два різні звіти з різною інфою. Боюсь зробити ще гірше. Податкова трубку не бере, вони напевно теж вже холодні... Що робити? sad smiley
Всем доброго дня. Подскажите может кто сталкивался. Звитный не прошол , в дод.1 не указал спецстаж , по 4 дф замечаний небыло . Звитный новый подал , не принято " в РСЗО відсутній розрахунок з типом звітний" . Что в итоге подавать в эту богодельню , звитый с просрочкой или уточнюючий ?
Звітний - у вас же його так і нема...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Nastya1988
А в будущем проблем не будет?
Нас в 2018 году перевели с ЕН на общий, только потому что якобы за 1 квартал 2014 года не оплатили налог, хотя платёжка была. Судились больше года.

Можна питання? Вас переводили з періоду після перевірки чи заднім числом з 2 кварталу 2014 року? Цікавить як ДПС на це порушення дивиться.
Дякую за відповідь.
Quote
Aniram93
Доначисление есв с типом 13 за декабрь показываю в январе с минусом, т.к. предоставлен больничный лист
Отчёт не принимается

Помилка У Додатку 1 до Податкового розрахунку за місяць 1 кварталу для ЗО 111111111 з типом нарахування 13 сума внесена зі знаком мінус, крім типу нарахування 10

Кто-то сталкивался с этой проблемой?
снимать через тип начисления "3"
Quote
Нечемнуся
Я не встигла подати порції за відділення (((((

Видаляла нулі, знімала квед і позначку роботодавець і нічого ((( Звіти за підрозділ не прийнято. Помилка Після успішного подання Розрахунку з типом «Звітний»
подання Розрахунку з типом «Звітний» або "Звітний" та
«Довідковий» заборонено.

Сьогодні сказали заповнити рядок 033, хоча у мене невідокремлений підрозділ...просто дурдом. Заповнила, надіслала. Не прийнято - Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового
реквізиту щодо типу документа (після граничного строку подання,
якщо подано звітний розрахунок, подаються виключно уточнюючі
розрахунки). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п. 49.1, п.
49.3, п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України.


Можна було б сформувати уточнюючий розрахунок, тут пишуть люди, що здали саме такий звіт. Але мене турбує питання, як все ж таки "ляже" цей уточнюючий розрахунок на той, що вже прийнятий. Бо по факту це два різні звіти з різною інфою. Боюсь зробити ще гірше. Податкова трубку не бере, вони напевно теж вже холодні... Що робити? sad smiley

звтний новий та уточнюючий "додається " на вже поданий звітний,
тобто ви виправляєте на різницю, додаєте або вилучаєте вже подані відомості
Михаил, то думаєте я можу відправляти уточнюючий по підрозділам? Не вийде каша?
уточнюючі ви можете відправляти по вже прийнятим звітним до кінця строку 11.05,
по решті - звичайні звітні, по підрозділам подаються окремі розрахунки з різними 032 рядками
Добрый день. Кто что то слышал, когда появятся начисления ЕСВ в кабинете налоговой и завсетятся взносы, уплаченные за 1 квартял по людям, в Пенсионном?
Михаил, але мені не вдається подати розрахунки по підрозділам... я вказую розрахунок № 2,3,4... заповнюю рядок 032, 033, видаляю з рядка 07-110 дані, але звіти не приймаються... що ще треба зробити, щоб звіт прийнявся? ((( Додзвонилася до інспектора в податкову... їй взагалі все одно, висунула гіпотезу, що розрахунки по підрозділам потрібно подавати в податкову підрозділів... але наскільки я знаю і читала, то це не так...
В Пенсионном появились персональные начисления за 1 квартал, но в графе "Враховано для пенсії" нуль. То есть, как бы нет перечисления ЕСВ.
Quote
Нечемнуся
Михаил, але мені не вдається подати розрахунки по підрозділам... я вказую розрахунок № 2,3,4... заповнюю рядок 032, 033, видаляю з рядка 07-110 дані, але звіти не приймаються... що ще треба зробити, щоб звіт прийнявся? ((( Додзвонилася до інспектора в податкову... їй взагалі все одно, висунула гіпотезу, що розрахунки по підрозділам потрібно подавати в податкову підрозділів... але наскільки я знаю і читала, то це не так...

всі розрахунки подаються за основним місцем
після вихідних на 1 травня звіти за підрозділи почали прийматися, в Києві то точно,
але я не знаю, після того як строк подання вже вийшов - приймають чи ні
Колеги, з'явились нарахування ЄСВ у ЕК помісячно!!!
Да, ура, все начисления в ЕК появились, осталось дождаться перечислений взносов в ПФ.
з'явилися нарахування і рядок про порушення граничних строків подання розрахунку)) хоча здано вчасно
Да, непонятно, что это за зверь :"Факт невчасної подачi декларацiї Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску N з 20.04.2021 по 13.05.2021 на N вiд . ." И с чем его едят??? Отчеты ведь сданы вовремя.
Quote
Mamolova
Да, непонятно, что это за зверь :"Факт невчасної подачi декларацiї Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платникiв податкiв - фiзичних осiб, i сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску N з 20.04.2021 по 13.05.2021 на N вiд . ." И с чем его едят??? Отчеты ведь сданы вовремя.

Та мабуть не поміняли терміни подачі з місячних на квартальні,
хоча ж 1-ДФ був місячний eye popping smiley, чи вже готовлять до помісячного трешу...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Dimaxa

Добрый день коллеги! Никто не сталкивался с ситуацией, что отчет принят, а потом была обнаружена ошибка: во всех додатках нумерация проставлена не правильно :месяц 1 - додаток 1, месяц 2 - додаток 1, месяц 3 - додаток 1. Нужно сдавать звітну нову декларацию или нет?

так ложиться в налоговую, ничего исправлять не собираюсь)


Мой отчет с неправильно пронумерованными додатками принят) А подала на всякий случай "звітну нову" 11 числа, квитанция пришла 13 утром что отчет не принят, бо нарушен срок подачи)
Quote
irena_74


Добрый день коллеги! Никто не сталкивался с ситуацией, что отчет принят, а потом была обнаружена ошибка: во всех додатках нумерация проставлена не правильно :месяц 1 - додаток 1, месяц 2 - додаток 1, месяц 3 - додаток 1. Нужно сдавать звітну нову декларацию или нет?

так ложиться в налоговую, ничего исправлять не собираюсь)


Мой отчет с неправильно пронумерованными додатками принят) А подала на всякий случай "звітну нову" 11 числа, квитанция пришла 13 утром что отчет не принят, бо нарушен срок подачи)

Я думаю, что неправильно пронумерованные додатки не такая уж большая ошибка.
то же самое светится, не дают расслабитьсяconfused smiley
Quote
Mamolova



Добрый день коллеги! Никто не сталкивался с ситуацией, что отчет принят, а потом была обнаружена ошибка: во всех додатках нумерация проставлена не правильно :месяц 1 - додаток 1, месяц 2 - додаток 1, месяц 3 - додаток 1. Нужно сдавать звітну нову декларацию или нет?

так ложиться в налоговую, ничего исправлять не собираюсь)


Мой отчет с неправильно пронумерованными додатками принят) А подала на всякий случай "звітну нову" 11 числа, квитанция пришла 13 утром что отчет не принят, бо нарушен срок подачи)

Я думаю, что неправильно пронумерованные додатки не такая уж большая ошибка.

Так самое смешное, что через пару дней подавала отчет по другому предприятию и так же пронумеровала додатки. Отчет был не принят и имеено указано, что не правильно пронумерованы додатки. Подала с правильно пронумерованными додатками и отчет приняли. Получается, что один отчет с не правильно пронумерованными додатками принят, а другой пришлось передать. Я потому и спрашивала, что сталкивался с такой ситуацией и решила подать на всякий случай звитну нову, которую два дня мурыжили и вернули, бо сроки подачи прошли (подавала 11 числа). Наверне, в тот момент подачи они вообще на нумерацию не обращали внимания.
кллеги, хелп!
"Довідковий" за апрель (больничные) указывать и зарплату за апрель и сумму больничного?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 22 з 31    Сторінки: ПершаПопередні1718192021222324252627НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000573