Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 23 з 31    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728НаступнаОстання
А зачем Вам подавать этот довидковый? Если больничный начался в апреле, расчетный период - апрель 2020-март 2021. За эти периоды отчет уже сдан. А если больничный в мае, тогда нужен довидковый за апрель. По сути в довидковом должны быть суммы, которые берутся для расчета больничного, чтобы соцстрах мог проверить правильность начисления.
допоможіть, бо я вже в розпачі від того звіту
коли подавала підрозділ не вказала рядка 033 і воно сприйняло як за основний, тепер основний не можу подати (хоч уточнення по підрозділу вже здала)
на звітний відповідає "після граничного терміну, якщо здано звітний подаються виключно уточнюючі" а на уточнюючий пише, що рядки з "0" мають бути стільки рядків з "1"
Подскажите пож-та. Принес сотрудник майский больничный. Я подаю додаток 1 за апрель. Отчетный период -2 квартал. Месяц ставлю 1.
Галочка стоит где довидковий и автоматом ставит звитний. Я подаю и пишет -

Виявлені помилки/зауваження:
[J0500106/-3] Зазначено недостовірне значення обов’язкового
реквізиту звітний (податковий) період - початок подання з
01.07.2021 (перевірено відповідно до п. 49.8 ст. 49 Податкового
кодексу України на підставі вимог п. 49.18 ст. 49).
[J0500106] Форма(або вказана версія форми) не подається в цьому
звітному періоді
[J0510106] Форма(або вказана версія форми) не подається в цьому
звітному періоді


Quote
KaterinaS
Подскажите пож-та. Принес сотрудник майский больничный. Я подаю додаток 1 за апрель. Отчетный период -2 квартал. Месяц ставлю 1.
Галочка стоит где довидковий и автоматом ставит звитний. Я подаю и пишет -

Виявлені помилки/зауваження:
Зазначено недостовірне значення обов’язкового
реквізиту звітний (податковий) період - початок подання з
01.07.2021 (перевірено відповідно до п. 49.8 ст. 49 Податкового
кодексу України на підставі вимог п. 49.18 ст. 49).
Форма(або вказана версія форми) не подається в цьому
звітному періоді
Форма(або вказана версія форми) не подається в цьому
звітному періоді

Ви звідки здаєте?!?!?! Якшо з кабінєту - то перед створенням
титулки і додатків зверху у віконці потрібно вибрати довідковий.
І якшо не приймаєцця - то мабуть ше не лампічили - телефонуйте
на гарячу лінію і вони підкажуть коли приблизно це запрацює...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день. Помогите пожалуйста, как исправить в новом объединенном отчете за 1- кв, Додаток 5, ошиблась в дате приказа на увольнение? Спасибо.
в когось вже зарахувався стаж в кабінеті ПФУ за 1квартал?
Quote
knopa
Добрый день. Помогите пожалуйста, как исправить в новом объединенном отчете за 1- кв, Додаток 5, ошиблась в дате приказа на увольнение? Спасибо.

Відповіла в Звітності.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
TanyaB
в когось вже зарахувався стаж в кабінеті ПФУ за 1квартал?

Ви на пенсію йдете (?!?!?!) - ну не долампічили вони доладу стиковку з
програмним забезпеченням з пенсійним - звітом он скільки тероризували
і себе, і нас...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрый день!Если у меня работник достиг песионного возраста в апреле, но не увольняется, надо мне на него сдавать довидкову? За какой месяц? И как его дальше отражать в отчетности?
Ну він же буде подавать доки на пенсію - думаю потрібно... ІМХО...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нет, стажа в ПФ нет. Зарплата есть, но не для "пенсии"
Quote
panaval84
Добрый день!Если у меня работник достиг песионного возраста в апреле, но не увольняется, надо мне на него сдавать довидкову? За какой месяц? И как его дальше отражать в отчетности?
Довидкову не надо, ему ж в апреле по март считать будут, а март уже сдан. Дальше в отчетности он обычный работник. Пенсионеры ничем не отличаются от остальных.
Ура! Майже через два тижні, з шостої спроби я подала звіт за відокремлений підрозділ. Просо скопіювала попередній звіт, відправила все так само, як і попередні рази і о чудо - звіт прийнято... та й таке smiling smiley
Коллеги, появились начисления в Пенсионном, ура! Не прошло и полгода...
Может кто знает, надо уточнить август 2018г, в части даты окончания отпуска по беременности и родам.(неправильно указала дату - надо 31.07,18г, а указала ошибочно 01.08.2018г). Сейчас создаю ? объедин. отчет с основной расчет и дод 5, в котором указываю одной строкой неправильные данные (дата окончания пишу не как раньше 01, а полностью 01.08.2018) и код на виключення рядка "1" и тут же вторым рядком анные с правильными датами? В главной таблице заполняю только строки 01-094?
Кто подал уточняющий, подскажите, пожалуйста. Нужно уточнить 4ДФ за 1 квартал 2021, все три месяца. В шапке ставлю № месяца -1/2/3, номер розрахунку - везде №2 (т.к. он 2-ой в этом году), номер додатку в Розрахунку - 1?
Доброго времени суток! Пришел такой ответ на Сводный отчет ЕВС+ПДФО :Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено недостовірність обов`язкового
реквізиту у рядку 032 розрахунку або додатків 4 ДФ (не
відповідають Кодифікатору адміністративно-територіальних одиниць
та територій територіальних громад або в додатках 4 ДФ
розрахунку). Перевірено на підставі п. 48.4 ст. 48, п. 49.3, п.
49.8 ст. 49 Податкового кодексу України з урахуванням положень
постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX.» та
зазначається перелік документів з помилковим значенням ряд. 032
Державна податкова служба України.


При чем в 1 квартале был указан этот же кодификатор, и документ был принят. Что снова поменялось? Подскажите, где найти этот правильный кодификатор?
та сама історія. За основне підприємство прийняло все добре, а за підрозділи видає таку помилку,
Доброго дня. У мене така помилка- Документ не відповідає всім вимогам електронного документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до розрахунку та є його невід’ємною частиною (зазначено не вірний номер розрахунка для додатків). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п.п. 49.3, 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України.
Нумерувала розрахунок2 , а потім -1. Все одно така помилка. Як Ви пронумерували сам розрахунок? Він у мене 2 за 2021 рік.
Я подавала ще 05.07 і ставила №2 - прийнято і по Юрику і по ФОПам.
Але скрізь пишуть шо нумерація в періоді починаєцця з одиниці.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
от що прослідкувала: подаю через FREDO, заповнюю всі кодифікатори правильно (і в розрахунку і в додатку 4ДФ однакові), перевіряю кілька разів, відправляю. після отримання першої квитанції відкриваю звіт ще раз, а там уже кодифікатори в розрахунку і додатку відрізняються. hot smiley
Нагадайте, звіт за 2 кв.номер розрахунку ставимо 2? якщо за 1 кв. здавала один звітний, буде номер 1?
Нумерація з кожен період - наново... з одиниці...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Mamolova
Доброго времени суток! Пришел такой ответ на Сводный отчет ЕВС+ПДФО :Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено недостовірність обов`язкового
реквізиту у рядку 032 розрахунку або додатків 4 ДФ (не
відповідають Кодифікатору адміністративно-територіальних одиниць
та територій територіальних громад або в додатках 4 ДФ
розрахунку). Перевірено на підставі п. 48.4 ст. 48, п. 49.3, п.
49.8 ст. 49 Податкового кодексу України з урахуванням положень
постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 № 807-IX.» та
зазначається перелік документів з помилковим значенням ряд. 032
Державна податкова служба України.

При чем в 1 квартале был указан этот же кодификатор, и документ был принят. Что снова поменялось? Подскажите, где найти этот правильный кодификатор?

Аналогично.... Достали просто
Я понимаю, что в форме 4-ДФ тоже есть графа "кодификатор..". И если там и в ряд.032 не совпадают они, то приходит "не прийнято". В первом квартале у меня был принят отчет по кодификатору областому, теперь нужно было подавать по городскому. В общем, я сделала новый, проверила соответствие этих кодификаторов, и, на счастье, приняты все отчеты.
Quote
Mamolova
Я понимаю, что в форме 4-ДФ тоже есть графа "кодификатор..". И если там и в ряд.032 не совпадают они, то приходит "не прийнято". В первом квартале у меня был принят отчет по кодификатору областому, теперь нужно было подавать по городскому. В общем, я сделала новый, проверила соответствие этих кодификаторов, и, на счастье, приняты все отчеты.

в том-то и дело, что кода совпадают. Видимо принимают рандомно, что не удивляет
Добрий день, колеги. Допоможіть, будь - ласка у такому питанні:
Заповнюю Д1 за червень, у працівника була відпустка + зп + доплата (код 13). Загальна сума нараховано по Д1 - 6000, тобто мінімалка, все ок. А от у колонці ЄСВ загальна сума по працівнику - 1320,01, тому що окремо рахувало ЄСВ по відпускним, по зп і доплата ЄСВ до мінімального. Змінити я ж не можу у звіті порахований ЄСВ, бо потім не прийме звіт. А тепер з бухгалтерією ЄСВ не йде на 0,01 коп, бо у програмі рахує на загальну суму. Так і по математиці повинно 6000 * 22 % = 1320,00.
Як мені діяти в цій ситуації? Донарахувати в програмі 0,01 коп? Чи у звіті щось правити?
Може є офіційне роз'яснення? В інеті не знайшла.
Дякую.
так и раньше в старом есв, если много видов начислений, эта копейка всегда вылазила. Я в таких случаях исправляла в отчете, чтоб принялся, а свою 1С не трогала
Альонка, а ви виправляли у Д1 у таблиці? По людині 3 рядка - зп, відпускні, донарахування до мін. В якому рядку зняти 1 коп.? Бо по формулі все правильно рахує, а підсумок на 1 коп більше від бази.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 23 з 31    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000559