У Туреччині спустили на воду новий український корвет "Гетьман Іван Мазепа" "Українці праві, бо захищають свою землю": верховний лама Калмикії виступив із критикою війни Путіна Клопотенко дав простий рецепт ідеальних сирників, нафарширувавши їх згущеним молоком Коли в Україні припиняться затяжні дощі та потеплішає: синоптик розповів За борщем нематеріальною культурною спадщиною ЮНЕСКО може стати яворівський пиріг Щоб зберегти владу, путінський режим іде на ізоляцію РФ – Арестович Клопотенко дав рецепт справжнього омлету: молоко додавати туди не потрібно! Холод, вітер і дощ – як почнеться новий тиждень в Україні "Бабине літо" чи сніг? Яка буде погода у жовтні: прогноз синоптиків У Туреччині спустили на воду новий український корвет "Гетьман Іван Мазепа"
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новый сводный отчет по ЕСВ,НДФЛ и ВС

Відправлено користувачем lm2010 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 26 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
Добрий день,подала ЄСВ+ПДФО за основний прийняли.А за підрозділ от так пише і не приймає:
Виявлені помилки/зауваження:
[J0500107/45] Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового
реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до
розрахунку та є його невід’ємною частиною (в рядку 09 «Ознака
платника єдиного внеску» в графі «Відмітка "Х" про відповідну
ознаку» визначено ознаку <назва обраної ознаки>, проте у складі
додатків до розрахунку не подано відомості про нарахування
єдиного внеску). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п.п.
49.3, 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України).
Державна податкова служба України
Я за підрозділ нічого не писала в додатках в попередні квартали,а тепер що хоче?
Добрый день, подскажите , в кабинете не отображена оплата ЕСВ от 17.09.21, Реквизиты правильные, с такими же реквизитами оплата за 13.10 отображается. Как разобраться в ситуации
исправление несуммовое прошліх периодов как делать?
например за 1й квартал 2021 - ошибка в ИНН человека везьде и в есв и в дф
делаю уточнящий за 1й квартал 2021
додаток 1 и додаток 4 исправляются одинаково
только ошибочная позиция с ознакой 1 и правильная с 0 -итого ноль
остальные правильные цифры не повторять
податковый розрахунок пустой

все верно?


и еще вопрос при уточняющем несуммовом исправлении, нужно ли подавать повторно додаток 5 ( ведомости про принятых и уволенных)
если в нем все правильно?
Да, правильно. Я так делала "новый звитний". Додаток 5 не подавала. Все принято
Quote
wabaw111
Добрий день,подала ЄСВ+ПДФО за основний прийняли.А за підрозділ от так пише і не приймає:
Виявлені помилки/зауваження:
Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового
реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до
розрахунку та є його невід’ємною частиною (в рядку 09 «Ознака
платника єдиного внеску» в графі «Відмітка "Х" про відповідну
ознаку» визначено ознаку <назва обраної ознаки>, проте у складі
додатків до розрахунку не подано відомості про нарахування
єдиного внеску). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п.п.
49.3, 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України).
Державна податкова служба України
Я за підрозділ нічого не писала в додатках в попередні квартали,а тепер що хоче?

wabaw11 У меня пришла аналогичная ошибка/квитанция. Уберите в Податковом розрахунке в строке 091 "Х"...там должно быть пусто. Я уже отправила повторно...принят.
Подскажите, а если забыла указать начисление ЕСВ человеку по ЦПХ. В 1-ДФ указала, а в ЕСВ нет. Мне не надо ничего менять, мне надо добавить по нему строчку. Я же могу это сделать в текущем? Просто +строчка с периодом 06 2021, или надо подавать уточняющий за 2 квартал?
Quote
Цветик
Подскажите, а если забыла указать начисление ЕСВ человеку по ЦПХ. В 1-ДФ указала, а в ЕСВ нет. Мне не надо ничего менять, мне надо добавить по нему строчку. Я же могу это сделать в текущем? Просто +строчка с периодом 06 2021, или надо подавать уточняющий за 2 квартал?

Думаю треба робити уточнюючий, місяць в кварталі в шапці додатку не
буде співпадать з номером місяця в табличній частині... но це токмо моя
думка...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите пожалуйста, если в июле месяце не было наемных работников, а август-сентябрь есть. Надо ли прикладывать пустой додаток ! к Отчету? Если да, то как его заполнить? Всем заранее спасибо за отзыв
Пишут, что надо, но додаток 1 пустой не принимается. Додаток 4ДФ пустой принимается.
Подскажите кто знает? Сдала отчёт, но в Таблице 5 дату принятия на работу пооставила в столбике "дата звільнення". Срок подачи ещё не истёк. Мне надо подать "нову звітну" с таблицей 1 и таблицей 5? Или можно подать ещё раз тот же отчёт, только в таблице 5 данные поставить правильно?
Раньше ЕСВ можно было сдавать сколько угодно раз, принимался последний. А 1-дф так нельзя было. А как теперь?
Quote
Цветик
Подскажите кто знает? Сдала отчёт, но в Таблице 5 дату принятия на работу пооставила в столбике "дата звільнення". Срок подачи ещё не истёк. Мне надо подать "нову звітну" с таблицей 1 и таблицей 5? Или можно подать ещё раз тот же отчёт, только в таблице 5 данные поставить правильно?
Раньше ЕСВ можно было сдавать сколько угодно раз, принимался последний. А 1-дф так нельзя было. А как теперь?
Подаєте нову звітну з таблицею 5 із двома рядками: один неправильний з ознакою 1, двугий правильний з ознакою 0.
Quote
wabaw111
Добрий день,подала ЄСВ+ПДФО за основний прийняли.А за підрозділ от так пише і не приймає:
Виявлені помилки/зауваження:
Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового
реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до
розрахунку та є його невід’ємною частиною (в рядку 09 «Ознака
платника єдиного внеску» в графі «Відмітка "Х" про відповідну
ознаку» визначено ознаку <назва обраної ознаки>, проте у складі
додатків до розрахунку не подано відомості про нарахування
єдиного внеску). Перевірено на підставі п. 48.3 ст. 48, п.п.
49.3, 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України).
Державна податкова служба України
Я за підрозділ нічого не писала в додатках в попередні квартали,а тепер що хоче?

wabaw11 У меня пришла аналогичная ошибка/квитанция. Уберите в Податковом розрахунке в строке 091 "Х"...там должно быть пусто. Я уже отправила повторно...принят.

У меня пусто в строке 091..., но не принимает все-равно. Программа обновлена до последней версии.
Скажите, вы смогли в итоге сдать отчет?
Пытаюсь сдать "ДОВИДКОВЫЙ", в стр 091 пусто, но налоговая не принимает, говорит, что должно быть заполнено. Заполняю - медок ругается и красным горит.
С пустой строкой 091 сдается отчет без ЕСВшных таблиц, например, 4ДФ по подразделениям. В довидковом эту строку заполнять нужно, там же именно додаток 1 заполняется. Может Медок на что-то другое ругается?
ASTA_N Я "довидковий" сдала в электронном кабинете, где заполнила строку 091. Медок действительно ругается. Я написала на техподдержку Медка о проблеме, но пока ответа нет от них.
Вот так пишет медок: Для Податкового розрахунку (крім тип 'Звітний') в загальній частині рядки 07-110 не заповнюються.
Я не заполняю. в итоге ответ от налоговой: Виявлені помилки/зауваження:
[J0500107/45] Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового
реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до
розрахунку та є його невід’ємною частиною (у складі додатків до
розрахунку подано відомості про нарахування єдиного внеску,
проте в рядку 09 «Ознака платника єдиного внеску» в графі
«Відмітка "Х" про відповідну ознаку» не визначено відповідну
ознаку платника єдиного внеску). Перевірено на підставі п. 48.3
ст. 48, п.п. 49.3, 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України)
Державна податкова служба України
Здаю уточнюючий по єсв 2 кв. один рядок з ознакою 1 вилучаю, інший з ознакою нуль добавляю, пише помилку, хоть ти вбий: для кожного рядка з ознакою 1 повинен бути рядок з ознакою 0! Шо я не так роблю?
Вам удалось сдать отчет?
Quote
ASTA_N
Вот так пишет медок: Для Податкового розрахунку (крім тип 'Звітний') в загальній частині рядки 07-110 не заповнюються.
Я не заполняю. в итоге ответ от налоговой: Виявлені помилки/зауваження:
Документ не відповідає всім вимогам електронного
документа, оскільки виявлено недостовірність обов’язкового
реквізиту щодо інформації про додатки, що додаються до
розрахунку та є його невід’ємною частиною (у складі додатків до
розрахунку подано відомості про нарахування єдиного внеску,
проте в рядку 09 «Ознака платника єдиного внеску» в графі
«Відмітка "Х" про відповідну ознаку» не визначено відповідну
ознаку платника єдиного внеску). Перевірено на підставі п. 48.3
ст. 48, п.п. 49.3, 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України)
Державна податкова служба України
У меня тоже самое. Вам удалось разобраться в чем дело?
К сожалению, через медок пока нет. в медке ничего внятного не говорят. Буду пытаться чз личный кабинет дфс сдавать
Подскажите пожалуйста, смена фамилии у сотрудницы, в Дод.5 как то отражать?
Quote
Люда
Подскажите пожалуйста, смена фамилии у сотрудницы, в Дод.5 как то отражать?
Нет, не нужно. Просто вносите ее в отчет уже с новой фамилией.
Quote
Battary

Подскажите пожалуйста, смена фамилии у сотрудницы, в Дод.5 как то отражать?
Нет, не нужно. Просто вносите ее в отчет уже с новой фамилией.

СПАСИБО!
Подскажите пжл, забыли подать за 3й квартал додаток 5 "Ведомости про трудовые отношения". Был только перевод с одной должности на другую. Если сейчас подать, в шапке в додатке 5 - я указываю "уточненый"? Запуталась, что-то. Если бы исправляла этот додаток, то 100% -уточненый. А в моем случае, он просто не был подан в составе сводного отчета.
Quote
aleeeenka
Подскажите пжл, забыли подать за 3й квартал додаток 5 "Ведомости про трудовые отношения". Был только перевод с одной должности на другую. Если сейчас подать, в шапке в додатке 5 - я указываю "уточненый"? Запуталась, что-то. Если бы исправляла этот додаток, то 100% -уточненый. А в моем случае, он просто не был подан в составе сводного отчета.

ИМХО.Вы подаете после срока уточнение отчета-значит уточненка. А что вы там уточняете (вычеркиваете,добавляете), то какая разницаspinning smiley sticking its tongue out
Добрый день. Вчера подала Податкову "декларацию про майновий стан" за год, не заполнив ЕСВ. Подала "Звитну нову" с додатком ЕСВ, уже сутки висит "очикуеться доставка". Кто то сталкивался с этим? И что делать дальше? Еще раз не могу отправлять, может подвоить. Посоветуйте пожалуйста.
Нова звитна задвоить не может, она отменяет звитну или предыдущую нову звитну. Но я бы еще несколько дней подождала, сроки ж не жмут.
добрый день! а отчет по ЕСВ так и сдаем каждый квартал или поменялось что-то?
Лампічать - в ПФ не лягає в базу з нової звітної або з уточнюючої - чекайте.
Якшо швидко не видало помилку - то прийметься)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 26 з 28    Сторінки: ПершаПопередні1819202122232425262728Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050299999999998