Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Віжображення акцизу в чеках та РРО

Відправлено користувачем Dobrotvor 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ФОП 2гр почав реалізовувати пиво банки/пляшки, відповідно платимо 5% акцизу. Компанія, яка налаштовувала програмне забезпечення та РРО не настроїла віжображення суми акцизу. Чи бачить ДФС ці продажі і чи не буде проблем при подачі декларації за місяць? Торгуємо менше тижня, даруйте, якщо щось некорректно вказано
ДФС всі чеки бачить, а от чи роздивляється - це питання. На сайті податкової навіть сервіс є по перевірці чеків, там будь-яка людина може перевірити та роздивитися чек. Але я не думаю, що у податківців є час та бажання кожен чек передивлятися, бо там тих чеків як зірок на небі.
Думаю, при подачі декларації проблем не буде, а от якщо прийде контрольна перевірка, можуть причепитися.
Quote
Blick
ДФС всі чеки бачить, а от чи роздивляється - це питання. На сайті податкової навіть сервіс є по перевірці чеків, там будь-яка людина може перевірити та роздивитися чек. Але я не думаю, що у податківців є час та бажання кожен чек передивлятися, бо там тих чеків як зірок на небі.
Думаю, при подачі декларації проблем не буде, а от якщо прийде контрольна перевірка, можуть причепитися.

Кстати как то странно смотрю на физический чек , там есть акциз, смотрю на чек в кабинете, там просто общая сумма.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000421