У Росії розбирають літаки на запчастини: експерт назвав це "вироком авіації" Економіка Росії відкотилась на 4 роки назад через війну – Bloomberg Росія втрачає щодня близько 500 своїх військових на фронті - The NYT Чому Путін проковтнув вибухи у Криму: пояснення Піонтковського Кремль міг погодити знищення 64-ї мотострілецької бригади, щоб приховати звірства в Бучі – ISW Названа трійка найпопулярніших нових легкових авто, яким віддавали перевагу українці в першому півріччі 2022 року Повертаються через 80 років. США направили в Європу десантну дивізію для підсилення НАТО Від холоду до спеки: синоптик попередила про шалені температурні контрасти в Україні "Страх панує": після вибухів у Криму родини окупантів тікають з узбережжя біля Маріуполя В Україні навчальний процес може бути в змішаній формі – МОН
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Сроки при плановой налоговой проверке

Відправлено користувачем Ioanna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый вечер. Подскажите, ФЛП на общей системе налогообложения, плательщик НДС, работаю один более 10 лет. Налоговых проверок не было ни разу. Исходя из данных с сайта налоговой, поставлен в план проверок на октябрь 21 года. Какой период должен войти в проверку и где об этом почитать нормативку. Спасибо.
Обычно проверяют 3 последних года

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
А с учётом маратория на проверки, срок удлиняется?


Да, на период карантина, по ЕСВ давности нет, могут проверять все 10 лет
А где-то можно почитать чёткие сроки запретов на проверки из-за карантина, чтоб высчитать срок? Спасибо
А что там считать? Карантин уже почти год продолжается. Если бы не карантин, в 2021 году проверяли бы 2018-2020. Из-за карантина могут еще и 2017 проверить.
По сути проверить могут у больше трех лет, но штрафовать уже не могут. Была проверка в октябре 2018, проверяли 2015-2017. После проверки мы дважды обжаловали решение и они дважды назначали дополнительную проверку. В итоге последний акт был уже мартом 2019 года, поэтому доначисления и штрафы за 2015 год уже не применяли, кроме ЕСВ.
Quote
Ioanna
Добрый вечер. Подскажите, ФЛП на общей системе налогообложения, плательщик НДС, работаю один более 10 лет. Налоговых проверок не было ни разу. Исходя из данных с сайта налоговой, поставлен в план проверок на октябрь 21 года. Какой период должен войти в проверку и где об этом почитать нормативку. Спасибо.
Податковий Кодекс ст.81.1 абзац третий
Умови та порядок допуску посадових осіб контролюючих органів до проведення документальних виїзних та фактичних перевірок

копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити суб’єкта (прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці - адреса об’єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені цим Кодексом, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу;
Да, ЕСВ могут за весь период работы проверить, но это касается ЕСВ с наемных работников. Проверять всю деятельность за предыдущие годы (ранее 2017), чтоб доначислить ЕСВ, никто не будет.
Большое спасибо за информацию.
я правильно поняла, из-за карантина сроки проверки продлили, и штрафы за эти периоды при проверке тоже? т.е. если я уточняла прибыль 2017г. в июне 2018г., то у меня его могут еще проверить и оштрафовать именно прибыль 2017? 1дф и ндс уже за 2017г. не проверят, т.к. вышел срок ?
Quote
Blick
По сути проверить могут у больше трех лет, но штрафовать уже не могут...
З 01 січня 2017 року набули чинності зміни, внесені до ст. 102 Кодексу Законом України від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Так, відповідно до п. 102.1 ст. 102 Кодексу, контролюючий орган, має право провести перевірку та самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податків у випадках, визначених Кодексом, не пізніше закінчення 1095 дня (2555 дня у разі проведення перевірки контрольованої операції відповідно до ст. 39 Кодексу), що настає за останнім днем граничного строку подання податкової декларації, звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, визначеної п. 133.4 ст. 133 Кодексу, та/або граничного строку сплати грошових зобов’язань, нарахованих контролюючим органом, а якщо така податкова декларація була надана пізніше – за днем її фактичного подання.

Отже, при плануванні, організації та проведенні документальних перевірок слід враховувати, що з 01.01.2017 строки давності поширюються також на період, який може бути охоплений перевіркою.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00036599999999998