Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Відправляємо директора на пенсію

Відправлено користувачем krivan123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго вечора, шановні)
Директор зібрався стати пенсіонером, проте планує продовжувати працювати офіційно.
1) Що мені писати у трудовій? Читала, що звільняти його не треба.
2) Що по наказам та як рахувати зарплатню та податки працюючому пенсіонеру? Нараховувати ПДФО 18, ВЗ 15 та ЄСВ 22 на нього як звичайному працівнику?
3) Треба готувати розрахункові листки по зарплатні у пенсійний фонд?
4) Страховий стаж після 2000р пенсійний фонд сам розрахує?
Дякую наперед))
1. В трудовой НИЧЕГО не писАть. Как работал человек, так и продолжает работать.
2. Как работал человек, так и продолжает работать. Как начисляли з/плату, так и продолжайте начислять. Как удерживали/начисляли податки, так и продолжайте.
3. Какие розрахункові листки ? ПФ имеет доступ ко всем базам, ПФ видит все персонификации.
СпросИте дядьку Гугла, какие документы нужно предоставить в ПФ для первичного оформления пенсии, ну, помогите диру их собрать, но это совсем не сложно )))))) Самое сложное - сходить сфотографироваться )))))
4. ПФ имеет доступ ко всем базам, ПФ видит все персонификации.
Если человек захочет предоставить данные ДО 2000 года, то это его проблемы, придётся подсуетиться, чтобы эти данные найти.
nikon, дай Боже вам здоров'я)) все ясно - зрозуміло, дякую ще раз))


Quote
krivan123
nikon, дай Боже вам здоров'я)) все ясно - зрозуміло, дякую ще раз))
За здоров'я щиро дякую, дай Бог здоров'я і Вам !
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000251