Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

налоговая накладная

Відправлено користувачем Вика1 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Re: налоговая накладная
Я ниче не ставила, как Медок заполнил, так и отправила. Не думаю, что из-за заполнения ФИО могут быть какие-то проблемы, тем более с кредитом. Ведь Иван Иванов и И.И.Иванов - это один и тот же подписант.
Re: налоговая накладная
Quote
Blick
Я ниче не ставила, как Медок заполнил, так и отправила. Не думаю, что из-за заполнения ФИО могут быть какие-то проблемы, тем более с кредитом. Ведь Иван Иванов и И.И.Иванов - это один и тот же подписант.

В декларации по НДС тоже поменяли на этот бред
какой код налоговой накладной сегодня актуален? J1201011 уже не действителен!!!!


До набрання чинності нової форми податкової накладної, чинною є форма з кодом J(F)1201011. Платникам, які отримали відповідь про неприйняття податкової накладної з кодом J(F)1201011, слід скопіювати ПН(РК) та повторно надіслати на реєстрацію.
J1201012 вроде такой
Де взяти нову форму
интересно что неплательщики попроходили без копирования, а плательщиков отклоняют
отсрочки никакой не дают по срокам? т.к непонятно что отклонят , а что нет . в 9,05 отправила последнюю порцию и не знаю пройдет или нет
Quote
crmzbuh
Де взяти нову форму

выше давали ссылку, там написано что можно старую в Медке скопировать и обновить поля и будит новая форма, я еще не пробовала, так как жду что б мою отклонили сначала по старой форме....
Відправила по формі J1201011 - не прийняли, типу стара форма .....А яка НОВА ????
отправляла по форме J1201011 в 10-30 сегодня, только что пришло что принято
в моей ситуации было так:
в пятницу вечером, уже обновленной выгрузкой медка, передала налоговые в медок на регистрацию
утром понедельника -70% пришел отказ -старая форма
выгрузила новые в медок- каждую открыла ,проверила и отравила на регстрацию
пришел отказ -т.к. типа такой номер уже есть
смотрю корзину медка - преобразовался отказ в зарестрировано!! о чудо все принялось
отправила форму J1201011 принята
обновите выгрузку медка , либо скопируйте файл в медке и его отправляйте
Re: налоговая накладная
J1201011 не принимает, что делать? нового обновления нет в 1с звит
Re: налоговая накладная
Ну уже нашла, что действует новая форма J12010112, а вот обновления нет пока для Фредо, значит чтобы сводную по условной продаже зарегить ждать обновления нужно, я так понимаю
Re: налоговая накладная
Даже не знаю, что там у Вас не принимается. Выгружала старую форму из 1С, загрузилось в Медок в новом формате, вручную добавила тот код, все принялось 11.03 и вчера. На код формы вообще внимания не обращала, а вчера начиталась, посмотрела - а у меня в имени файла вообще J1201010. Может где-то внутри код формы другой, но все принялось.
Re: налоговая накладная
Я тоже из 1с в старом формате вфгрузила , во Фредо в J1201011 скопировала, но не принимает - пишет новая форма
Re: налоговая накладная
Код тоже добавила вручную, до вчера все принималось без проблем
Re: налоговая накладная
Сегодня обновился Медок ( посмотрите "Автоматизация" на Форуме ), открываешь Медок - он радостно пишет
Нова податкова накладна версія 12 вже у Медок.
Re: налоговая накладная
у меня Фредо-Звит, обновления пока к сожалению нет
Re: налоговая накладная
Так вчера одну потерявшуюся НН и регистрировала. Только чуть соврала, у меня ФОП, поэтому не J, а F1201010, но десятая ж версия.
И даже посмотрела внутри файла - xsi:noNamespaceSchemaLocation="F1201010.xsd"
И кодов тех новых внутри файла не нашла. Но принялось же.
Re: налоговая накладная
все, уже не новая а новейшая форма, не прошло и двух недель называется
У них там совсем крыша едет, в одном месяце по трем разным формам налоговые требуют. Вот развлекаются деточки. Чем бы дитя не тешилось...
Re: налоговая накладная
Нова податкова накладна (версія 12) – вже у M.E.Doc

16.03.2021

Держава: звітність та податки

Мінфін наказом від 01.03.2021 року № 131 затвердив нові форми податкової накладної та розрахунку коригування до неї.

Наказ опубліковано у Офіційному віснику України від 12.03.2021 р. № 19.

Даний наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується до податкових періодів, починаючи з 01 числа місяця, в якому опубліковано цей наказ.

Зміни внесено на виконання Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо ставки податку на додану вартість з операцій з постачання окремих видів сільськогосподарської продукції» від 17.12.2020 р. № 1115-IX та Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо державної підтримки культури, туризму та креативних індустрій» від 04.11.2020 р. № 962-IX.

У програмі M.E.Doc додано нові форми (з оновлення 11.02.033):

J/F1201012 – Податкова накладна;
J/F1201112 – Додаток № 1 до податкової накладної;
J/F1201212 – Додаток № 2 до податкової накладної. Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної.

Увага! Нові форми документів будуть доступні після оновлення програми!
читаю в журналі — з 12.03.2021 р. реєструвати ПН/РК потрібно вже за «новою новою» формою (електронний формат — J/F 1201012). Увага! Не важливо, застосовуєте ви чи ні ставку ПДВ 14 %. Не важливо, яка дата складання ПН. З 12.03.2021 р. реєструвати ПН/РК потрібно за новою формою!

але дивлюсь, що маю кілька зареєстрованих ПН з нашого боку з кодом J/F1201211 після 12.03, і так само від постачальників у кредиті є такі накладні... блін, а вони це все потім не спишуть як недійсні ПН...шо робити? confused smiley
Re: налоговая накладная
Не спишуть. Якщо вони їх зареєстрували, форма недійсною бути не може.
Ну якби ж вона технічно була впроваджена з 12.03.2021 - тоді б
ще можна б було такоє вимагати, але б і реєструвати старі форми
не змогли. Ну і третій абзац ст 201.9 нам в помощь єслішо drinking smiley

[zakon.rada.gov.ua]

Податкова накладна та/або розрахунок коригування до неї, складені
та зареєстровані після 1 липня 2017 року в Єдиному реєстрі податкових
накладних платником податку, який здійснює операції з постачання
товарів/послуг, є для покупця таких товарів/послуг достатньою підставою
для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту,
та не потребує будь-якого іншого додаткового підтвердження.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, пжлст, при трехстороннем договоре, НН выписываем на того, кто получает товар, да?
Оплачивает товар компания А - плательщик НДС, получает по договору Компания Б - неплательщик НДС.
Выписываем НН на Компанияю Б и в НН:
Отримувач = Неплатник
ИНН = 10000000000
Код ознаки джерела податкового номера відповідно до реєстру, якому належить податковий номер особи = Пусто
А що робити, якщо за березень вже зареєструвала податкові з ініціалами і прізвищем? Я би і рада виправити на ініціали на ім'я, але як? Чи реєструвати коригування без номенклатури, як при виправленні назви підприємства?
Re: налоговая накладная
Нічого не робити. Не морочте голову.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000446