Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Придбання незакінченого будівництва

Відправлено користувачем 11031981 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день, підкажіть будь ласка з питання придбання об'єкта незавершеного будівництва.

- ТОВ на загальній системі, платник ПДВ, в штаті тільки диретор - Покупець

- Продавець передає у власність незавершене будівництво житловий будинок. Відчужуване незаверш будівництво належить Продавцю на праві власності, що підтверджується витягом з держреєстру речових прав. Об'єкт знаходиться на земельній ділянці 0,23га.

-Балансова вартість становить 500тис.грн. Договір 2019р.

-У 2020р. будинок поділений на квартири та зданий в експлуатацію.

На скільки я розумію, "недобудова" це тільки на папері. А насправді будинок був вже готовий і його забрали за якісь особисті борги директора та оформили як кіпвлю-продаж незаверш.будівн.

Облік у Покупця взагалі ніякий не вівся, сьогодні директор захотів брати в банку кредит і згадав, що є будинок.

Підкажіть будь ласка, яким чином можливо відновити в обліку таку операцію з придбання та введення в експлуатацію такого будинку відповідно до норм чинного законодавства.
Чи можливо незаверш будівництво перевести в стан готового дому без фактично понесених витрат по добудові.
Зараз директор хоче продавати ці квартири. Я йому пояснюю, що товариство отримає дуже великий дохід. Продажна вартість квартир в порівнянні з балансовою по договору придбання дуже велика і ні яких витрат, які б збільшили цю баланс вартість не було. Крім того податок на землю під цим домом. Я так розумію його потрібно було також нараховувати та платити.
В мене це перший випадок пов'язаний з будівництвом, не знаю що і робити. Якщо в когось є досвід- прошу надати інформаційну допомогу.
нелегкое дело Вам досталось.
"У 2020р. будинок поділений на квартири та зданий в експлуатацію" документ из ГАСКа о вводе в эксплуатации есть?
Вы купили ТОВ с объектом незавершенного строительства или только объект незавершенного строительства?
Земельна ділянка 0,23 га кому належить?
Може Вашому підприємству і не треба було нараховувати та сплачувати зем. податок?


за землю в собственности тоже платится земельный налог
Quote
panaval84
за землю в собственности тоже платится земельный налог
маю на увазі, шо можливо земля залишилась у минулого власника і податок повинен сплачувати він
або там взагалі орендна плата
Посмотрите на сайте ДАБИ. Там будет декларация о завершении строительства.
В реестре нерухомого майна можно по кадастровому номеру пробить собственника земли за 41грн кажись. Станет все ясно.
Если введено, то стоит принять готовое жилье по сумме договора ....
В таких вопросах лучше консультироваться на прямую или у юриста, или специалистов в этом направлении так как законы и само оформление меняется достаточно часто! Наше руководство подготавливали пакет всех необходимых договоров и разрешений по одному так сказать списку, а когда начали подписывать документы для оформления права собственности на нежилое помещение https://cibcenter.com.ua/services/oformlenie-prava-sobstvennosti/na-nezhiloe-pomeshhenie/ понадобились еще несколько бланков. Хорошо что ребята с компании "Консалт Инвест Буд" были в курсе нововведении и уладили этот вопрос за короткое время. Так что лучше сразу уточняйте все нюансы напрямую...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035300000000005