Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова декларація F0103307

Відправлено користувачем shwed 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Добрий день.
Подала сьогодні нову декларацію платника ЄП 3група (F0103307). Звіт не принято Виявлені і помилки: F0103307 Форма (або вказана версія форми) не подається в цьому звітному періоді.
А яку ж форму треба здавати?
Так повинна буть нова форма - об'єднана з ЄСВ.
В кабінеті поки нема...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так F0103307 хіба це не та форма? Вона діє з 01.04.21р.( F0103307 – Податкова декларація платника єдиного податку – фізичної особи (для третьої групи) – підприємця). Звітний період – І квартал, півріччя, три квартали, рік (подається з 01.04.2021), термін подання – щоквартально протягом 40 днів після звітного кварталу.


Форма та, але я читала, що помилок багато у електронних формах.
Я вважаю ще рано подавати. Може до травня роздупляться))))
Дякую.
Будемо чекати.
подав сьогодні декларацію через Приват24.
F0103307.
Та ж ситуація: не прийнято з формулюванням:
"Результат: ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та надішліть його знову.

Порушено вимоги наказу Міндоходів України від 29.11.2013 №729, а саме: Форма відсутня в Довіднику звітних документів - код: F0103307. Форма не введена в дію."

Навіщо треба було городити цей город тоді??
Да куда вы все так спешите? 40 дней на подачу, исправят.
А потім їхні сервера ляжуть.....))))
Quote
Roksolana2017
А потім їхні сервера ляжуть.....))))
100% !!!!!!!
Форма F0103307 з`явилася в кабінеті.
Вчора зміг відправити декларацію отримавши дві квитанціі.
Відправляв через Приват24 для бізнесу.
Дод.1 о ЕСВ к форме F0103307 заполняем только в годовой, а если ФОП пенсионер, то вообще не заполняем. Так ведь?
Quote
alenat
Дод.1 о ЕСВ к форме F0103307 заполняем только в годовой, а если ФОП пенсионер, то вообще не заполняем. Так ведь?
По моему так.
Додаток годовой точно согл. 46.3 (для 3 группы) или 46.2 (1 и 2 ).
ФОП пенсионер не подает. Т.е. совсем никакую ни пустую никакую. Я так понимаю.
Если ошибаюсь поправьте.
Не совсем понятно как реагировать на тот график отчетов, что сейчас выставили в кабинете:
«Самозайнята фізична особа
Платник єдиного податку 3 групи
основна ДПІ ****
Граничний термін подачі Fri Apr 30 00:00:00 EEST 2021 :
F0100211 Рiк 2020 Податкова декларацiя про майновий стан i доходи (для громадян та осiб, якi провадять незалежну професiйну дiяльнiсть)
F3005113 Рiк 2020 Звiт про суми нарахованого доходу застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску (Додаток 5) - (до 1 травня року, наступного за звiтним перiодом)
---------------------
Quote
terexp

Дод.1 о ЕСВ к форме F0103307 заполняем только в годовой, а если ФОП пенсионер, то вообще не заполняем. Так ведь?
По моему так.
Додаток годовой точно согл. 46.3 (для 3 группы) или 46.2 (1 и 2 ).
ФОП пенсионер не подает. Т.е. совсем никакую ни пустую никакую. Я так понимаю.
Если ошибаюсь поправьте.
Не совсем понятно как реагировать на тот график отчетов, что сейчас выставили в кабинете:
«Самозайнята фізична особа
Платник єдиного податку 3 групи
основна ДПІ ****
Граничний термін подачі Fri Apr 30 00:00:00 EEST 2021 :
F0100211 Рiк 2020 Податкова декларацiя про майновий стан i доходи (для громадян та осiб, якi провадять незалежну професiйну дiяльнiсть)
F3005113 Рiк 2020 Звiт про суми нарахованого доходу застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску (Додаток 5) - (до 1 травня року, наступного за звiтним перiодом)
---------------------
Так.
Так.
Так.
А навіщо реагувать, якшо звіти за 2020-й вже здані drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Пришла ли кому-то вторая квитанция?

Я отправляла без додатка вообще. Пришла первая квитанция - второй день ничего больше.
Добрый день! Тоже самое...
Висять по декільком ФОПам...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
у мене декілька десятків.... а ще з ЄСВ розбиратися- я до нього взагалі не підхожу поки не утрясуть все.
И у меня все отчёты ФОПов без вторых квитанций. В кабинете отобразились - и на этом всё.
Отправляла 8-го.
Quote
Iskra
а ще з ЄСВ розбиратися- я до нього взагалі не підхожу поки не утрясуть все.

Аналогично.
Даже браться не хочется за этот, прости Господи, отчёт.
Тоже с 7-го все тихо
Только что удалось-таки дозвониться до налоговой - у них очередной технический сбой, рекомендовали отправить дубли.

PS
Так надеялась по-быстрому сдать мелочевку до НДСок и прочей "прелести", думаю с таким "сервисом" надо не 40 дней на отчетность, а все 90sad smiley
Quote
STI
Тоже с 7-го все тихо
Только что удалось-таки дозвониться до налоговой - у них очередной технический сбой, рекомендовали отправить дубли.

PS
Так надеялась по-быстрому сдать мелочевку до НДСок и прочей "прелести", думаю с таким "сервисом" надо не 40 дней на отчетность, а все 90sad smiley

А в таком случае надо сдавать опять Звитна, или уже Нова звитна?
Нова звитна сдается, если звитна принята.
Ну что, хоть кому-то пришли вторые квитанции?
У меня ни с первой попытки, ни со второй нет ни одной.
Тож нема



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нет, не пришли. Первый раз отправила 07.04.21, второй 12.04.21. С учетом майских выходных реально осталось две недели. Если до 20-го не придет. буду сдавать на бумажке
Колеги, запитаю по юрікам. Дека по ЄП по юрособам код J0103507, у ЕК у формі написано у дужках (Подається довідково). Перший раз таке бачу. Хтось вже подавав і що це означає?
Quote
Roksolana2017
Колеги, запитаю по юрікам. Дека по ЄП по юрособам код J0103507, у ЕК у формі написано у дужках (Подається довідково). Перший раз таке бачу. Хтось вже подавав і що це означає?

Ой, я вже зрозуміла, не той період вибрала)
Доброго ранку) Хто вже здав та чекає квитанцію 2 (можливо є щасличики, які отримали), в розділі VII не вказували суму ЄСВ та не проставляли галочку щодо додатку 1? Голова обертов від усіх нововведень, що вже і крапку лишню боїшся поставитиeye popping smiley
ФОП є найманим працівником, зп більше мінімальної. Просто не платить ЄСВ, а у звіті ніяких позначок про це не робиться і жодних заяв відправляти в податкову не потрібно?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00075499999999995