Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова накладна по предоплаті

Відправлено користувачем vlasta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
просто цікаво, а як розумні люди роблять по факту коли :

- є декілька платежів в день по одному рахунку - ПН на всю суму за день чи по кожному платежу окремо ?
- є одна оплата по різним рахункам/договорам - ПН на всю суму чи по кожному рахунку окремо ?

Дякую ! smiling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Мне все поставщики делают НН по счетам. И я так же. Если в день несколько счетов, будет столько же НН, даже если я эти несколько счетов одной платежкой оплатила. Иначе ж запутаться можно, если все в кучу лепить.
В день по одному счету несколько раз обычно не платят, но я бы тоже одну НН выписала.
Якшо по одному рахунку то одну - і податківці так вимагають
(десь було такоє в ЗІРі їхньому)...
Якшо по різним рахункам, навіть коли один договір - то окремо.
І в 1-Сці це зручніше і простіше проводить drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Quote
Blick
Мне все поставщики делают НН по счетам. И я так же. Если в день несколько счетов, будет столько же НН, даже если я эти несколько счетов одной платежкой оплатила. Иначе ж запутаться можно, если все в кучу лепить.
В день по одному счету несколько раз обычно не платят, но я бы тоже одну НН выписала.

Нам платили раніш - думаю якась різниця в банку по РКО була.
Зараз такого вже нема...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Якшо по одному рахунку то одну - і податківці так вимагають
(десь було такоє в ЗІРі їхньому)...
Якщо вже говорити про те, що вимагають ці довбні, то, якщо не помиляюсь, одну оплату за кількома рахунками податківці бачать як одну податкову, бо, бачте, вони не можуть ідентифікувати там щось...
Quote
olex

Якшо по одному рахунку то одну - і податківці так вимагають
(десь було такоє в ЗІРі їхньому)...
Якщо вже говорити про те, що вимагають ці довбні, то, якщо не помиляюсь, одну оплату за кількома рахунками податківці бачать як одну податкову, бо, бачте, вони не можуть ідентифікувати там щось...

Ну я роблю так як логічніше - один рахунок - одна податкова.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
я теж розбиваю податкові по рахунках, а не однією по оплаті. А тепер перечитала консультації у різних виданнях - всі наполегливо рекомендують писати одну податкову на одну оплату, хай і на сто рахунків, інакше покупцю обіцяють попу з кредитом sad smiley( Задумалась ...


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Quote
vlasta
я теж розбиваю податкові по рахунках, а не однією по оплаті. А тепер перечитала консультації у різних виданнях - всі наполегливо рекомендують писати одну податкову на одну оплату, хай і на сто рахунків, інакше покупцю обіцяють попу з кредитом sad smiley( Задумалась ...
Коли фіскали пишуть дурню - вже не дивуюсь. Але, цікаво, чим т.з. "консультанти" аргументують?
посилаються на листи та консультації податкової sad smiley winking smiley) - як податківці рекомендують, так і будуть діяти при перевірках ...


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Запитайте фіскалів, що робити, коли одна оплата частково покриває існуючу заборгованість, а частково є передоплатою. Нехай вони зависнуть...
Та вони скажуть - вибачте, в базі знань немає відповіді на це питання. Тай по всьому.
smiling smiley)))))

Гарного всім дня і будьте здорові ! winking smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Конкретна ситуація: була передоплата по декільком рахункам, відправили на реєстрацію ПН, виписані по кожному рахунку окремо - заблокували. Подали документи на розблокування, відмовили - аргументували, що передоплата була одна - ПН накладна повинна бути одна. Виписали нову одну ПН на всю суму передоплати - заблокували, подали доки на розблокування, розблокували. Якось так.
Quote
yryna
Конкретна ситуація: була передоплата по декільком рахункам, відправили на реєстрацію ПН, виписані по кожному рахунку окремо - заблокували. Подали документи на розблокування, відмовили - аргументували, що передоплата була одна - ПН накладна повинна бути одна. Виписали нову одну ПН на всю суму передоплати - заблокували, подали доки на розблокування, розблокували. Якось так.

Звідки їм стало відомо шо проплата була одна?!?!?!
Вони ж ваш банк не бачать...
Причина блокування якась інша...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Первинна причина, звісно, була інша. А про проплату дізнались, як я розумію, з поданих документів на розблокування, та притягнули за вуха нову причину.
Quote
Шустрик

Конкретна ситуація: була передоплата по декільком рахункам, відправили на реєстрацію ПН, виписані по кожному рахунку окремо - заблокували. Подали документи на розблокування, відмовили - аргументували, що передоплата була одна - ПН накладна повинна бути одна. Виписали нову одну ПН на всю суму передоплати - заблокували, подали доки на розблокування, розблокували. Якось так.

Звідки їм стало відомо шо проплата була одна?!?!?!
Вони ж ваш банк не бачать...
Причина блокування якась інша...

Це ПН на послуги, їх кожного місяця блокують, якщо сума на одного контрагента за місяць перевищує 50 тис. Кожного разу розблоковуєм, адже таблиці даних вони не приймають категорично, подаємо кожного разу всі документи, в тому числі і банківські виписки. І як раз була ситуація з передоплатою по декільком рахункам однією сумою, цього разу нам не розблокували, і довелося подавати на реєстрацію ПН на суму всієї передоплати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00062499999999999