Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1-ОПП

Відправлено користувачем Roksolana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1-ОПП
Шановні колеги, допоможіть будь ласка.
Є ТОВ на єдиному податку, в нього змінився єдиний засновник 100 %. Він же директор. Діяльності поки немає, найманих немає.
Зайшла у ЕК і побачила у розділі Головний бухгалтер - ПІБ старого засновника, який теж був один і він же директор. Наскільки я знаю він не подавав 1-ОПП на головного буха. Тобто була тільки реєстрація в ЄДР ну і для єдиного податку подавалася заява. Як туди потрапили дані? Чому ДПС сама ставить відповідального за БО?
І як тепер прибрати старого засновника з головного бухгалтера і чи треба вказувати нового засновника відповідального за БО через 1-ОПП?
Re: 1-ОПП
згідно Закону про бухоблік за облік є відповідальним директор, якщо в штаті немає головбуха, якщо головбух є вам потрібно подати 1-ОПП зміни з даними на нового головбуха
якщо змінюється директор 1-ОПП не подається, осільки відомості передає держреєстратор
Re: 1-ОПП
Так головбуха і не було. Ні раніше, ні зараз. А в ЕК він вказаний, тобто вказаний старий директор-засновник у графі Головний бухгалтер. При зміні директора, він так і залишився. Ось у чому питання. Він так і буде там висіти?


Re: 1-ОПП
Так і буде, звісно. Треба подавати 1-ОПП. Колись подавала і у графах головбуха писала - посада вакантна. Але ж це на папері, не знаю, чи можна так в електронному вигляді подати.
Re: 1-ОПП
Дякую, але як подати 1-ОПП про відсутність гол. буха? В статті написано, що треба вказувати дату початку роботи на посаді гол. буха, а самого гол буха і посади немає. Немає взагалі найманих. Підприємство тимчасово не працює.
Re: 1-ОПП
Quote
Roksolana2017
Дякую, але як подати 1-ОПП про відсутність гол. буха? В статті написано, що треба вказувати дату початку роботи на посаді гол. буха, а самого гол буха і посади немає. Немає взагалі найманих. Підприємство тимчасово не працює.
В случае отсутствия главного бухгалтера на предприятии, за ведение бухгалтерского и налогового учета отвечает директор. Как ранее писали коллеги, Вам необходимо заполнить 1-ОПП.
Электронный вариант 1-ОПП: J1312102
з позначкой «Відомості про особу, відповідальну за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку»
Re: 1-ОПП
Уважаемые бухгалтеры, подскажите, пожалуйста.
Главный бухгалтер умерла 28 ноября. Об этом не знали и регистрировали НН с эл.подписью гл.бухгалтера 29 и 30 ноября. Надо подать 1-опп, что директор ответственный за ведение бух.учета. Не знаю какую дату ставить в 1-опп: 29 ноября, 30 ноября или 1 декабря? Очень нужна ваша помощь. Отзовитесь, пожалуйста.
Re: 1-ОПП
Quote
Vishneva
Уважаемые бухгалтеры, подскажите, пожалуйста.
Главный бухгалтер умерла 28 ноября. Об этом не знали и регистрировали НН с эл.подписью гл.бухгалтера 29 и 30 ноября. Надо подать 1-опп, что директор ответственный за ведение бух.учета. Не знаю какую дату ставить в 1-опп: 29 ноября, 30 ноября или 1 декабря? Очень нужна ваша помощь. Отзовитесь, пожалуйста.

А за яку дату були ті податкові?!?!?!
Можливо є шанс "відкликати" їх і перепідписати вже підписом директора?!?!?!
В об'єднаному звіті ви ж ставитимете дату 28.11 і в Д5 і в 4-ДФ.
Вважаю шо і в 1-ОПП маєте ставити 28.11...
Але це виключно ІМХО...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1-ОПП
Податкові накладні були за 15 листопада. Їх реєстрували 29 та 30 листопада з ел.підписом гол.бухгалтера. Тому не знаю, можна ставити в 1-опп дату зміни бухгалтера директором 29 листопада (28 помер головний бухгалтер), чи вже з 1 грудня оформляти.
Re: 1-ОПП
Quote
Vishneva
Податкові накладні були за 15 листопада. Їх реєстрували 29 та 30 листопада з ел.підписом гол.бухгалтера. Тому не знаю, можна ставити в 1-опп дату зміни бухгалтера директором 29 листопада (28 помер головний бухгалтер), чи вже з 1 грудня оформляти.

Вважаю потрібно все-таки ставити дату 28-е. Помер же в цей день.
Відносно податкових - може й проскоче, 1-ОПП ви ж відправлятимете
вже в грудні...
Хтозна як в них подібні алгоритми перевірки налаштовані і чи
налаштовані взагалі confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1-ОПП
Период в реестре выбираю Ноябрь и формирую 1-опп с датой 28.11.2021. Так? Или период - Декабрь?
Re: 1-ОПП
Я думаю потрібно в поточному такі речі подавати...
Колись сама подавала - давно було - то з поточного...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1-ОПП
Колеги, підкажіть будь ласка, головний бухгатлер звільнений. Потрібно подати 1-ОПП. Читаю що потрібно там вказати директора, відповідального за ведення бухобліку. А як бути зі звітами? Їх підписує тепер директор двічі за директора і головбуха? Чи лише раз за директора? Си потрібно здійснювати доплату за ведення бухобліку (суміщення посад)?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000363