Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Возврат переплаты по налогам

Відправлено користувачем Atan369 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Девочки, может кто сталкивался, можно ли вернуть переплаты по налогам из бюджета?
У нас большая переплата по налогу на прибыл и есв.
Сложная процедура?
У мене була ситуація (до карантину), коли при сплаті податку на прибуток помилилась рахунком і кошти зависли у ДФС як не вияснені, Побігала по різним інспекторам, написала лист на повернення коштів на їхній головний офіс, прикладала платіжку із відміткою банку. Кошти мені повернули на протязі місяця.
Щодо переплат, думаю Вам потрібно також проконсультуватись у вашого інспектора.
Якщо користуєтесь медком чи іншими програми електронного документообігу, або через електронний кабінет, можете подати Заяву на повернення коштів, вказуєте спосіб повернення - ваш пот.рахунок або ж зарахування в оплату інших податків, прикріпляєте копії платіжних доручень якими здійснено переплату. І нікуди ходити не треба... Правда пройде деякий час поки повернуть. Ще один нюанс був. Ми районний центр, і якщо сума була вище 10 тис., то повертається довше. Так розбивали на дві заяви, щоб швидше повернули.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030399999999997