Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Письмо с налоговой

Відправлено користувачем Dimaxa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Письмо с налоговой
Прислали заказное письмо с ДПИ, просят предоставить инфо, суть такая - согласно нашему отчету 1 ДФ за 4 квартал 2020 средняя зарплата за месяц меньше мин. гарантий. А у нас Ноябрь и Декабрь - карантинный отпуск за свой счет, начисления только за Октябрь, по ЕСВ все сдавал, отпуск показывал.
Собственно сам вопрос, как сей час им лучше ответить, можно отчет через электронный кабинет отправить?
отчет = ответ)
Re: Письмо с налоговой
Да позвоните им и спросите, обычно в таких запросах внизу есть телефон исполнителя.
Я бы их культурно послала с их запросом подальше, но культурный посыл ведь тоже как-то отправить надо.


Quote
Blick
Да позвоните им и спросите, обычно в таких запросах внизу есть телефон исполнителя.
Я бы их культурно послала с их запросом подальше, но культурный посыл ведь тоже как-то отправить надо.

Дык нету исполнителя, подпись начальника отдела, телефон общий на бланке и просьба ответить по адресу)
Ну так и ответьте по адресу. Зарплата меньше минимальной? Меньше. Объяснение есть? Есть. Написали, отослали. В чём проблема?
Quote
Цветик
Ну так и ответьте по адресу. Зарплата меньше минимальной? Меньше. Объяснение есть? Есть. Написали, отослали. В чём проблема?

Кто Вам сказал что зарплата меньше минимальной? Спасибо, завезли уже письмо в канцелярию.
Також з цього приводу прийшов запит за 4 квартал 2020 року. В нас були звільнення, прийняття і ще 1 працівник працює неповний робочий день. Тому вони порахували що середня по підприємству менше мінімалки. Ще й у листі написали, що мін зп з грудня 2020 р. 5500!! В мене трохи сердце не випало. Я поздвонила - кажуть та то "опечатка", напишіть просто лист-відповідь що увас були такі і такі працівники. Ніфіга сє, отак.
Як ви писали відповідь? Конкретно по людині із зазначенням коду і дати звільнення і прийняття, вказанням скільки вона працює годин чи просто - що в нас є працівник, який прийнятий на неповний робочий, у листопаді прийнято нового працівника, у грудні звільнено працівника?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034200000000001