Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Z-звіт після 18:00

Відправлено користувачем Нечемнуся 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь ласка, маємо РРО, графік роботи підприємства з 09:00 до 18:00, стараємось всі z-звіти вибивати до 18:00, але є кілька звітів після 18 год (то стрічка заїла, то світла не було). Чи правильно я розумію, що таку готівку потрібно вже оприбутковувати на наступний робочий день?
Re: Z-звіт після 18:00
Готівка, що надходить до кас, оприбутковується в день одержання готівки в повній сумі.

Оприбуткуванням готівки в касах установ/підприємств та їх відокремлених підрозділів, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням РРО та з оформленням їх касовими ордерами і веденням касової книги, є здійснення обліку готівки в повній сумі її фактичних надходжень у касовій книзі на підставі прибуткових касових ордерів.

Оприбуткуванням готівки в касах відокремлених підрозділів установ/підприємств, які проводять готівкові розрахунки із застосуванням РРО без ведення касової книги, є забезпечення зберігання щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) в електронній формі протягом строку, визначеного пунктом 44.3 статті 44 Податкового кодексу України і занесення інформації згідно з фіскальними звітними чеками/електронними фіскальними звітними чеками до відповідних книг обліку (КОРО - у разі її використання на період виходу з ладу РРО чи відключення електроенергії). Установа/підприємство визначає місце та спосіб зберігання відокремленими підрозділами щоденних фіскальних звітних чеків (щоденних Z-звітів) у електронній формі.
Це зрозуміло, але от читала статтю, де було описано випадок штрафування фірми, коли Z-звіти вибивали після 18:00, оприбутковували за пко у касовій книзі, але оскільки за табелями робочого часу у директора і гол. бухгалтера стояли вісімки, то таке оприбуткування визнали недійсним, так як згідно графіку роботи підприємства оприбуткування не могло бути здійснене. Тому й питаюсь у кого який досвід, бо не знаю як краще оформити оприбуткування готівки - тим самим днем чи краще вже наступним.


Re: Z-звіт після 18:00
Там наехала гни
НО в этом же самом случае держпраци будет трактовать как время отработанное после 18-00, но не оплаченное
Оформите тому кто этим занимается по часу переработки - и вопрос закрыт
FyDD, дякую!

Ще будь ласка скажіть свою думку. Буває програма глючить із заокругленнями і видає в Z-звіті суму з +0,01 копійкою. Як тоді оприбутковувати ці кошти, враховуючи що дрібних копійок в обігу вже нема. Оприбутковувати 78500,51 чи 78500,50???
Re: Z-звіт після 18:00
Quote
Нечемнуся
Це зрозуміло, але от читала статтю, де було описано випадок штрафування фірми, коли Z-звіти вибивали після 18:00, оприбутковували за пко у касовій книзі, але оскільки за табелями робочого часу у директора і гол. бухгалтера стояли вісімки, то таке оприбуткування визнали недійсним, так як згідно графіку роботи підприємства оприбуткування не могло бути здійснене. Тому й питаюсь у кого який досвід, бо не знаю як краще оформити оприбуткування готівки - тим самим днем чи краще вже наступним.

- мне помнится с былых времен, не знаю, как сейчас, считалось, что у директора и главбуха типа ненормированный рабочий день. Может, можно считать, что в этот день кто-то из них переработал 15 минут, в другой день ушел на 15 мин раньше, такие же вещи, по идее, не табелируются? А норма рабочего времени по ним в целом за месяц соблюдается. Или я не права?
_Ирина_ , теж про це думала... ще треба дивитись що прописано у внутрішньому трудовому розпорядку, кадровик наш сказала, що вивчить це питання, чи можна для керівного складу прописати до прикладу більш плаваючий графік, а не чітко з 09:00 до 18:00
Quote
Нечемнуся
_Ирина_ , теж про це думала... ще треба дивитись що прописано у внутрішньому трудовому розпорядку, кадровик наш сказала, що вивчить це питання, чи можна для керівного складу прописати до прикладу більш плаваючий графік, а не чітко з 09:00 до 18:00

Так і для касирів можливо розписати шось про обов'язкову
присутність до подачі z-звіту...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Z-звіт після 18:00
Quote
_Ирина_

Це зрозуміло, але от читала статтю, де було описано випадок штрафування фірми, коли Z-звіти вибивали після 18:00, оприбутковували за пко у касовій книзі, але оскільки за табелями робочого часу у директора і гол. бухгалтера стояли вісімки, то таке оприбуткування визнали недійсним, так як згідно графіку роботи підприємства оприбуткування не могло бути здійснене. Тому й питаюсь у кого який досвід, бо не знаю як краще оформити оприбуткування готівки - тим самим днем чи краще вже наступним.

- мне помнится с былых времен, не знаю, как сейчас, считалось, что у директора и главбуха типа ненормированный рабочий день. Может, можно считать, что в этот день кто-то из них переработал 15 минут, в другой день ушел на 15 мин раньше, такие же вещи, по идее, не табелируются? А норма рабочего времени по ним в целом за месяц соблюдается. Или я не права?

ненормированный рабочий день - это когда работаешь сверх нормы, но тебе за это ничего не платят, поскольку переработанные часы не считаются сверхурочными, только отпуск дополнительно положен до 7 дней, т.е. если 15 минут переработал, то в другой день необязательно раньше уходить, все равно это будет 40 часов в неделю
Колеги, дякую!

Ще будь ласка скажіть свою думку. Буває програма глючить із заокругленнями і видає в Z-звіті суму з +0,01 копійкою. Як тоді оприбутковувати ці кошти, враховуючи що дрібних копійок в обігу вже нема. Оприбутковувати 78500,51 чи 78500,50???
Re: Z-звіт після 18:00
оприбуткувати можна фактичну готівку - тобто 78500,50
Re: Z-звіт після 18:00
Quote
Михаил


Це зрозуміло, але от читала статтю, де було описано випадок штрафування фірми, коли Z-звіти вибивали після 18:00, оприбутковували за пко у касовій книзі, але оскільки за табелями робочого часу у директора і гол. бухгалтера стояли вісімки, то таке оприбуткування визнали недійсним, так як згідно графіку роботи підприємства оприбуткування не могло бути здійснене. Тому й питаюсь у кого який досвід, бо не знаю як краще оформити оприбуткування готівки - тим самим днем чи краще вже наступним.

- мне помнится с былых времен, не знаю, как сейчас, считалось, что у директора и главбуха типа ненормированный рабочий день. Может, можно считать, что в этот день кто-то из них переработал 15 минут, в другой день ушел на 15 мин раньше, такие же вещи, по идее, не табелируются? А норма рабочего времени по ним в целом за месяц соблюдается. Или я не права?

ненормированный рабочий день - это когда работаешь сверх нормы, но тебе за это ничего не платят, поскольку переработанные часы не считаются сверхурочными, только отпуск дополнительно положен до 7 дней, т.е. если 15 минут переработал, то в другой день необязательно раньше уходить, все равно это будет 40 часов в неделю

- в общем и целом согласна, но кажется все же, что ненормированность - это не только переработки, за которые не доплачивают, но и "недоработки", за которые не удерживают. Т.е. какой-то день поработал допоздна, какой-то день позволил себе уйти раньше...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000343