Усунути загрозу Росії з Чорного моря можна: дипломат назвав єдиний спосіб Від 1 грудня розпочнеться оформлення документів для учасників бойових дій – Резніков Що задумав Пекін щодо РФ: Жданов прокоментував курсування російських вантажних літаків до Китаю Чому США не визнають Росію державою-спонсором тероризму: Майк Карпентер Путін відкинув ультиматум США: експерт розповів про подальшу стратегію Заходу щодо Росії Мати полоненого окупанта накинулася з критикою на Путіна та Шойгу: "Вони сидять, їм тепло!" Чи вплине смерть Путіна на перебіг війни та чи зможе Україна "видихнути" – прогноз військового експерта Світовий ізгой. Як Захід б'є по Росії санкціями за війну проти України Військовим планують призначити ще одну виплату: що відомо Кислиця хоче перейменувати Росію: яку назву пропонує
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Выплатили больше на карту без выплаты налогов

Відправлено користувачем krivan123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день, товарищи)
В 1-м квартале работнику начислила зарплату правильно, все налоги начислены и уплачены верно. Но на карту ошибочно зачислили на 7грн больше (из них не уплачен налог). Единый отчет был сдан с верной выплатой без указания тех 7грн. Скажите, пожалуйста, куда мне теперь "засунуть" эти 7грн, кроме общепринятого народом места?))) Бух.учет ведется вручную в журналах.
Недоплатить при наступній виплаті.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Действительно) спасибо большое)


Відрахувати кошти із зарплати можна лише:
— щоб повернути суми, які надміру виплатили внаслідок лічильних помилок;
— не пізніше ніж за один місяць із дня виплати неправильно обчисленої суми (ст. 127 Кодексу законів про працю України; КЗпП).

Коли місячний строк пропустили, повернути зайво виплачену зарплату можете лише за згодою працівника або через суд. Якщо працівник погодився повернути зайво отримане, нехай напише заяву, у якій попрохає утримати з його зарплати надміру виплачені йому кошти. Іншій варіант — працівник внесе гроші до каси підприємства. Але й тоді знадобиться заява працівника, яка засвідчить причину внесення коштів до каси.
Я в такому випадку прошу писати заяву працівника - це доказ того, що він згоден. І наказ директора про утримання зайво виданих коштів.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039800000000001