Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Військовий облік

Відправлено користувачем Roksolana2017 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день. Натрапила в інтернеті на статті про військовий облік на підприємстві. І виникло багато питань.
Хто як веде його на практиці?
Я беру копії квитків, посвідчень і у П-2 заповнюю 2-й розділ.
Ще вичитала, що потрібно складати щорічно План заходів на наступний рік, повідомляти комісаріати про зміну облікових даних, звіряти облікові дані карток з військоматами,
Не зрозуміло.
І з віком не зрозуміла. Якщо працівнику виповниться 27 років, то вже не потрібно вести облік?
Ніхто не веде? Відгукніться будь ласка.
Ежемесячно до 5 числа направляете в военкомат уведомление о изменениях призывников и военнообязанных.
Ежегодно до 1 декабря в военкомат подаете список сотрудников, которые подлежат прописке к призывным участкам
По графику сверки обращайтесь в местные советы, они утверждают график.
Военный учет по возрасту с 17 до 27, т.е. если исполнилось 27, то не подлежит призову и учету.


і перевірки є, зараз штрафи побільшали... тільки пережила...
Quote
tlydaa
і перевірки є, зараз штрафи побільшали... тільки пережила...

І що у вас перевіряли, які документи потрібно мати?
Поділіться будь-ласка.
Якщо хочете напишіть ел.адресу в мене є мет. рекомендаціїї по веденню і по тому,що повинно бути , була на семінарі, я вам прийшлю..Перевіряли всіП 2 правильність оформлення і документи військовозобов"язаних: щоб не було довідок просрочених, довідки зараз не дійсні їх міняють на тимч. посвідчення і т.д.Папка з документами по війс.обл.( всі закони, постанови(зі змінами) графік звірок,план роботи,, журнал звірок....Папка з моб. завданнями якщо є, папка з листуванням, звіряли по людях і по датах чи надавали інфу по зміні облік. даних: коли звільнялись чи приймались люди...
Капець, ще одне навісили на підприємства. А у вас велике підприємство?
Quote
tlydaa
Якщо хочете напишіть ел.адресу в мене є мет. рекомендаціїї по веденню і по тому,що повинно бути .

Я вам написала у приватні повідомлення. Будь ласка, скиньте, почитаю. Дякую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00057800000000002