Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Критерії ризиковості

Відправлено користувачем Karmen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня
Підкажіть будь ласка в електронному кабінеті в розділі податковий аудит з'явилась інформація:
05.03.2021
основний вид діяльності 49.41
1. Для відбору платників податків– юридичних осіб, банків, небанківських установ, постійних представництв
Звітний період для розрахунку критеріїв ризику 2020

Що це означає???
Можливо хтось стикався з таким
В мене з'явилось, а може й було (не звертала уваги з якого періоду, нас т-т-т не блокують) такоє:

Розраховані критерії ризику несплати податків високого ступеню для відбору платника податків до
плану-графіка проведення документальної планової перевірки за звітний (податковий) період

по ст.77 ПКУ eye popping smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
це не брати до уваги чи вже переживати?


Quote
Karmen
Доброго дня
Підкажіть будь ласка в електронному кабінеті в розділі податковий аудит з'явилась інформація:
05.03.2021
основний вид діяльності 49.41
1. Для відбору платників податків– юридичних осіб, банків, небанківських установ, постійних представництв
Звітний період для розрахунку критеріїв ризику 2020

Що це означає???
Можливо хтось стикався з таким

у меня тоже самое!!!
И у меня такое..... Реально, что это значит?Разьяснений нет
Добрый день! подскажите а у кого есть там долг? которого нет.. и моя налоговая не знает даже что это..
у меня есть долг, по НДФЛ, якобы по итогам 2019, абсурд полный. Всегда и справки брали про отсутствие задолженности, и я то понимаю, что долга нет никакого, тем более по НДФЛ- они ж его видят в начислениях очень условно. Руки не дошли еще звонить. Обидно, что из-за этого могут вроде ж как поставить в график проверок..
А как вы увидели, что по НДФЛ? У меня тоже за 2019, но вот такое "Нарахування заробітної плати у сумі менше від законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати за наявності доходу за попередній звітний період у сумі 1 млн грн та більше" - перелопатила весь 2019 - нет ниже минимальной, кроме совместителей
правтически как и у Вас, только НДФЛ):

2. Для відбору платників податків – юридичних осіб щодо правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
Звітний період для розрахунку критеріїв ризику
2019 рік
Наявність кредиторської заборгованості з податку на доходи фізичних осіб та військового збору у сумі понад 10 відсотків суми сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору у попередньому звітному періоді, але не менше ніж 100 тис. грн

и у меня нет задолженности
Quote
panaval84
А как вы увидели, что по НДФЛ? У меня тоже за 2019, но вот такое "Нарахування заробітної плати у сумі менше від законодавчо встановленого розміру мінімальної заробітної плати за наявності доходу за попередній звітний період у сумі 1 млн грн та більше" - перелопатила весь 2019 - нет ниже минимальной, кроме совместителей
Так в 1ДФ не видно, совместитель или нет, поэтому такое предупреждение и будет.
Quote
Альонка
правтически как и у Вас, только НДФЛ):

2. Для відбору платників податків – юридичних осіб щодо правильності обчислення, повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
Звітний період для розрахунку критеріїв ризику
2019 рік
Наявність кредиторської заборгованості з податку на доходи фізичних осіб та військового збору у сумі понад 10 відсотків суми сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору у попередньому звітному періоді, але не менше ніж 100 тис. грн

и у меня нет задолженности

у меня точно так же. долга нет. в налоговой по месту регистрации тоже не понимаю, что это такое посоветовали написать письмо. написала.. что то второй день его даже в налоговой не видят. звонить я пробовала.. два часа времени убила и никто ничего не знает(
да я пока не собираюсь звонить- только трата времени, думаю исправят.
Quote
Альонка
да я пока не собираюсь звонить- только трата времени, думаю исправят.

если мне что то ответят на письмо, я напишу Вам.
Quote
Альонка
спасибо, Татьяна!


Ответили бред какой то и написали обращаться на Львовскую площадь 8...
я вроде в тот же день дозвонилась в свою налоговую к аудиторам, посыл такой- не обращайте внимания, тем более что справки об отсутствии задолженности исправно берутся
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035799999999997